Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 24-123 Janowice

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Jadąc przez Janowice, twoja turbina uległa awarii i wymaga regeneracji? Wybierz się w Janowicach do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek. Pracownia w Janowicach powstała ze względu na coraz większe zainteresowanie usługą regeneracji turbin, co wynika z coraz większej liczby diesli na drogach miasta. Ceny, jakie proponuje pracownia w Janowicach, są bardzo atrakcyjne, dlatego też klienci o wiele częściej decydują się na regenerację turbin, zamiast zakupu nowej części.


Koszt regeneracji uszkodzonej turbosprężarki w Janowicach

Jeśli chodzi o samą wieś Janowice, to jest ona położona w granicach województwa lubelskiego, w powiecie puławskim, w gminie Janowiec. Wieś Janowice leży w granicach Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, a więc turystów tu nie brakuje. W okresie lat 1975-1998 wieś Janowice podlegała pod województwo lubelskie. Jedną z atrakcji wsi jest zalew Plewce, który pełni we wsi funkcję rekreacyjną.

Niedaleko wsi Janowice przebiega droga krajowa numer 12 (ŁęknicaŻaryŻagańSzprotawaPrzemkówGłogówLesznoGostyńJarocinPleszew → Kalisz → SieradzŁask → Piotrków Trybunalski → SulejówOpoczno → Radom → ZwoleńPuławyPiaskiChełm → Dorohusk).

Jeśli jesteś w Janowicach, a twoja turbina właśnie zakończyła pracę, auto nie chce jechać dalej, skieruj się jak najszybciej właśnie do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek, gdzie fachowcy szybko i w dobrej cenie zregenerują twoją turbinę i dadzą jej drugie życie. Pracownia w Janowicach do regeneracji używa tylko nowych oryginalnych części, dlatego też turbinom przywracane są fabryczne osiągi. Cennik dla zainteresowanych klientów usługami pracowni z Janowic został zamieszczony w tabeli poniżej i zawiera koszty za regenerację i naprawę turbo.


Regeneracja Turbiny Janowice
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Janowicach, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbo.

Poczta Polska
Ulica: Doktora Tadeusza Tyszkiewicza 2
Kod pocztowy: 24-120 Kazimierz Dolny
Współrzędne GPS:
N 51° 19' 22.539'' E 21° 56' 49.281''

Turbosprężarka po czyszczeniu w nowoczesnej pracowni w Janowicach Przesłana z Janowic turbina samochodowa gotowa do regeneracji

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Janowicach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Janowicach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Janowicami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Janowic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Janowice 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Janowicach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Janowice)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.