Localizations image

Gdzie w (14-530) Fromborku zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.67

Odpowiednie miejsce do regeneracji turbiny po awarii we Fromborku? Oczywiście, że we Fromborku najlepiej wybrać się do jednego ze specjalistycznych warsztatów regeneracji turbosprężarek. Warsztat taki oferuje pełną regenerację na nowych oryginalnych częściach prosto od producenta i oferuje roczną gwarancję na zregenerowane turbo bez limitu kilometrów.


Jak przebiega proces regeneracji turbiny w warsztacie we Fromborku?

Samo miasto Frombork położone jest na Warmii, w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie braniewskim, na Równinie Warmińskiej. Powierzchnia Fromborka to około 7,6 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2400 osób. Pierwsze wzmianki na temat Fromborka pochodzą z roku 1278, natomiast prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1278. Miasto Frombork posiada wiele pięknych i cennych zabytków architektonicznych, niektóre z nich to: bazylika archikatedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i świętego Andrzeja, wieża Radziejowska z XVII wieku, Muzeum Mikołaja Kopernika, nowy pałac biskupi, dawny kościół parafialny świętego Mikołaja, zespół poszpitalny świętego Ducha i kapica świętej Anny, kapliczka przydrożna świętego Jerzego.

Jadąc przez Frombork, można skorzystać z drogi wojewódzkiej numer 504 (Elbląg → Pogrodzie → Braniewo) oraz wojewódzka numer 505 (Frombork → MłynaryPasłęk).

Regeneracja turbiny we Fromborku? Tak, właśnie tak, od dziś problem uszkodzonej turbiny rozwiązany! Regeneracja turbiny w warsztacie jest przeprowadzana w ciągu jednego dnia, a wszystko to dzięki specjalistycznym maszynom do regeneracji turbo, które ułatwiają zdecydowanie pracę. Warsztat we Fromborku do regeneracji stosuje nowe części, co zapewnia przywrócenie turbinie fabrycznych osiągów. Oferta fromborskiego warsztatu jest bardzo zróżnicowania i opiera się na: diagnostyce, czyszczeniu i regeneracji turbo. Cennik za naprawy turbo we Fromborku znajduje się w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny Frombork

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej we Fromborku, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Rynek 4
Kod pocztowy: 14-530, Frombork
Współrzędne GPS:
N 54° 21' 26.92'' E 19° 40' 48.26''

Turbina przed demontażem w profesjonalnym serwisie z Fromborka Naprawione w precyzyjny sposób turbo z Fromborka

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Fromborku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Fromborku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Fromborkiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Fromborka 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Frombork 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Fromborku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Frombork)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Fromborku nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Fromborka do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Fromborka turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
14-530 Frombork Osiedle Słoneczne ZHP FRO01A 54.355141/19.685869 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.