Localizations image

58-400 Kamienna Góra • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Kamiennej Góry

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.95

Ciężki dzień w pracy, a do tego wracając przez Kamienną Górę turbina w aucie padłą i wymaga regeneracji? Nasz serwis rozumie doskonale, co w takich sytuacjach czują użytkownicy diesli, dlatego staramy się pomóc rozwiązać problem w szybkim czasie. Polecamy do regeneracji w Kamiennej Górze serwis regeneracji turbosprężarek, który używa do regeneracji tylko nowych oryginalnych części. Samo miasto Kamienna Góra znajduje się w województwie dolnośląskim, w powiecie kamiennogórskim i należy do aglomeracji wałbrzyskiej. Początki istnienia miasta związane są z osobą Henryka I Brodatego, który w XIII wieku, wybudował budowlę obronną na Górze Zamkowej. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Kamienna Góra to mniej więcej 18 kilometrów kwadratowych, z czego ponad 50 procent to użytki rolne, a liczba mieszkańców to około 19450 osób.


W razie awarii turbiny w Kamiennej Górze skieruj się do serwisu regeneracji turbosprężarek

W drodze przez Kamienną Górę można skorzystać z dróg wojewódzkich i krajowych takich jak: wojewódzka 367 (Jelenia Góra → Kowary → Kamienna Góra → Wałbrzych), krajowa 5 (Nowe Marzy → Bydgoszcz → Gniezno → Poznań → Leszno → Wrocław → StrzegomBolków → Kamienna Góra → Lubawka).

Co warto zobaczyć, będąc w mieście Kamienna Góra? Przede wszystkim: kościół świętych Apostołów Piotra i Pawła w stylu gotyckim z XVI wieku, kościół Bożego Ciała z 1560 roku, kościół Matki Bożej Różańcowej z XVIII wieku, cmentarz żydowski z XIX wieku, ratusz z drugiej połowy XIX wieku, budynek dworca kolejowego z 1869 roku, Jeśli chodzi o gospodarkę miasta, to jest to znaczący ośrodek przemysłu włókienniczego, spożywczego i maszynowego. Dodatkowo w mieście zlokalizowana jest Kamiennogórska Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości S.A., strefa ta dysponuje powierzchnią około 240 hektarów. W związku z bardzo dobrze rozwiniętym przemysłem w mieście powstał tu również serwis regeneracji turbosprężarek, który dla lokalnych posiadaczy aut z silnikami diesla jest idealnym miejscem do regeneracji turbin w razie awarii.  Ceny, które proponuje, jeszcze bardziej zachęcają do skorzystania z usług tego właśnie serwisu.


Regeneracja Turbiny Kamienna Góra
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Kamiennej Górze, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Papieża Jana Pawła II 31
Kod pocztowy: 58-400 Kamienna Góra
Współrzędne GPS:
N 50° 47' 3.954'' E 16° 1' 28.005''

Turbina przed montażem w autoryzowanej pracowni w Kamiennej Górze Naprawiona i wyczyszczona turbina z Kamiennej Góry

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kamiennej Górze

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kamiennej Górze 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kamienną Górą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kamiennej Góry 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kamienna Góra 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kamiennej Górze 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kamienna Góra)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Kamiennej Górze nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kamiennej Góry do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kamiennej Góry turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
58-400 Kamienna Góra Grodztwo Spacerowa KGR01ML 50.783218/16.030371 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.