Localizations image

BMW M4 regeneracja i naprawa turbosprężarek samochodowych

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

W jakim miejscu należy się udać, po to, by najszybciej naprawić turbo po demontażu z pojazdu marki BMW model M4?

Aby skorzystać z regeneracji turbosprężarek z auta z logo BMW model M4 rekomendujemy skierować się do największego w kraju warsztatu renowacji turbin, w którym fachowcy ekspresowo wyremontują uszkodzony element.

Czym odznacza się procedura regeneracji układów turbodoładowania z pojazdów z logo BMW model M4 w autoryzowanym oraz profesjonalnym zakładzie?

Kolejne fazy realizowane w zakładzie naprawy turbin przedstawiają się w samochodach marki BMW model M4 następująco:
 • Przyjmujemy zepsute turbiny bezpośrednio od zleceniodawcy lub od kuriera, z jakiego oferty można skorzystać w naszym zakładzie.
 • Przeprowadzamy szczegółową kontrolę układów turbodoładowania w celu zidentyfikowania obszaru uszkodzeń i przyczyn uszkodzenia.
 • Naprawiamy niesprawne turbo z samochodów osobowych marki BMW model M4 na profesjonalnych stacjach probierczych stanowiących wyposażenie naszego zakładu.
 • Po wykonaniu specjalistycznej usługi, jaką jest regeneracja układów turbodoładowania, dostarczamy naprawione systemy turbodoładowania z samochodów z logo BMW model M4 do rąk zleceniodawcy bez pośredników lub wysyłamy na podany przez niego adres dzięki opcji usługi kuriera.
 • Do części po renowacji dołączamy gwarancję pozbawioną limitu przejechanych kilometrów.

Jaka cena wiąże się z renowacją turbiny z samochodu osobowego marki BMW model M4 w autoryzowanym zakładzie?

Cena, którą klient powinien uiścić za renowację układu doładowania z auta marki BMW model M4, zależy od kategorii awarii turbo; bezpłatnie natomiast wykonujemy kontrolę turbosprężarki.

Jak doręczyć turbosprężarkę z auta marki BMW model M4 do serwisu, w którym wykonuje się regenerację turbosprężarek?

Najbardziej dogodnym i najszybszym sposobem dostarczenia układu doładowania do warsztatu będzie skorzystanie z dostępności współpracującego z naszą pracownią pracownika firmy kurierskiej, jakiego pracownicy serwisu zamówią dla naszych klientów. Do zakładu można również samemu doręczyć turbo wymagające remontu.

Czy wszystkie rodzaje turbin wymontowanych z pojazdu z logo BMW model M4 kwalifikuje się do remontu?

Budowane przez wiele lat doświadczenie w kwestii regeneracji układów turbodoładowania w samochodach marki BMW model M4 pozwala twierdzić, iż jest możliwe, by poddać naprawie prawie wszystkie typy turbin, w tym:
 • Turbosprężarki ze zmienną geometrią VNT;
 • Doładowania składające się z wielu turbosprężarek;
 • Turbiny [240].

Jakiego rodzaju oznaki dostarczają informacji o tym, że w aucie z logo BMW model M4 turbina funkcjonuje niewłaściwie z powodu uszkodzeń mechanicznych?

Typowe i najczęściej ujawniające się oznaki usterki układu doładowania w samochodzie osobowym marki BMW model M4 to:
 • zwiększone dymienie,
 • zmniejszona moc,
 • wzrost poboru paliwa,
 • unieruchomienie pojazdu,
 • nierówna praca silnika.

Z jakich powodów w układach turbodoładowania z pojazdów marki BMW model M4 naprawą najlepiej zajmą się profesjonaliści z autoryzowanego serwisu?

O tym, że warto skorzystać z opcji naszego zakładu, aby poddać regeneracji turbo z samochodów osobowych z logo BMW model M4, świadczą następujące argumenty:
 • Naprawione w serwisie elementy obejmujemy gwarancją.
 • Nasi pracownicy to specjaliści, którzy stale doskonalą swoje umiejętności w zakresie diagnostyki oraz naprawy turbosprężarek.
 • Z regeneracją turbo wiążą się naprawdę niskie opłaty.
 • Możemy pochwalić się uzyskaniem autoryzacji światowych producentów związanych z turbo.
 • Korzystamy jedynie z oryginalnych części turbo
 • Regenerujemy turbo w pracowni wyposażonej w najlepszej jakości urządzenia.
 • Oferujemy ekspresową regenerację turbosprężarek.

Każdy model M4 był wyposażony w dwie turbosprężarki, czyli układ Twin Turbo, który przy zbyt wysokich obrotach na niskim biegów ulegał uszkodzeniu, a to prowadziło do regeneracji turbo lub naprawy turbiny. Model F82 M4 i F82 M4 Competition posiadał silnik o kodzie S55B30, bezpośredni wtrysk paliwa, rozrząd na łańcuchu i był sprzężony z manualną sześciobiegową skrzynią biegów lub siedmiobiegową dwusprzęgłową przekładnią DKG, która przenosiła napęd na tylną oś, czyli inaczej nazywany RWD. Model F82 M4 jest produkowany od 20104 roku i posiada 431 koni mechanicznych, 317 kilowatów, a przy 1850-5500 obrotów na minutę generuje 550 niutonometrów. Do setki przyśpiesza w 4.1 sekundy. Zaś w modelu F82 M4 Competition produkowanego od 2016 roku jest 450 koni mechanicznych, 331 kilowatów i 550 niutonometrów przy 1850-5500 obrotów na minutę. Każdy z nich ma wspaniałe osiągi, dzięki dwóm turbinom, które ulegają awarii, ponieważ są elementami eksploatacyjnymi i po pewnym czasie się zużywają. W takim przypadku należy przejść proces regeneracji lub naprawy turbosprężarek.

Wyregulowana turbosprężarka od BMW M4
Regulacja turbiny z BMW M4


Opcja regeneracji turbiny samochodowej w modelu BMW M4

Wersja nadwozia cabrio posiadała takie modele jak F83 M4 i F83 M4 Competition, które pod swoimi maskami kryły silnik o kodzie S55B30 posiadający bezpośredni wtrysk paliwa, rozrząd na łańcuchu i takie same skrzynie biegów jak w modelach F82 M4. Rzędowe szóstki z dwudziestoma czterema zaworami kolejno posiadały: 431 i 450 koni mechanicznych, 317 i 331 kilowatów oraz przy 1850-5500 obrotów na minutę generowały 550 niutonometrów. Jak na takie osiągi ich średnie spalanie wynosiło tylko 9,1 litra paliwa oktanowego na sto kilometrów. Turbosprężarki zawarte w tych silnikach był bardzo często narażone na czynniki zewnętrzne i niewłaściwą eksploatację, która prowadziła do regeneracji lub naprawy turbosprężarki.

Marka Pojazdu Model Model Pojazdu (TYP) Pojemność Skokowa Silnika Moc Silnika (KM) Rok Produkcji Samochodu Numer Turbosprężarki Numer Producenta Samochodu Nazwa Producenta
BMW M4 M4 3.0 F82/F83 3.0 431 KM od 2014 49335-02002 11657849650 11657850278 MITSUBISHI
BMW M4 M4 3.0 F82/F83 3.0 431 KM od 04.2014 49335-02052 11657849651 11657850279 MITSUBISHI

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek BMW M4

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, wycena, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki BMW M4 0 złotych
Cena regeneracji turbiny samochodów osobowych i dostawczych samochodów BMW M4 318 złotych (netto) + części
Cena regeneracji turbiny samochodów ciężarowych BMW M4 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii BMW M4 163 złote (netto) + części
Koszt podstawowej regeneracji turbosprężarki BMW M4 (robocizna + części) 399 złotych do ok. 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (auto BMW)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.