Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 72-400 Kamień Pomorski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.86

Jadąc przez Kamień Pomorski turbina w aucie padła i potrzebuje regeneracji? Zgłoś się do nowego warsztatu regeneracji turbosprężarek w mieście i załatw wszystko od ręki! Warsztat oferuje regenerację i czyszczenie turbin przy pomocy nowoczesnych maszyn.


Profesjonalna regeneracja uszkodzonych turbin w Kamieniu Pomorskim

Samo miasto Kamień Pomorski znajduje się w granicach województwa zachodniopomorskiego, w powiecie kamieńskim, na Pobrzeżu Szczecińskim, nad Zalewem Kamieńskim. Miasto Kamień Pomorski jest pierwszą znaną stolicą Pomorza. Osada rybacka na terenie miasta istniała już w IX wieku i prawa miejskie otrzymała w roku 1274. Miasto było siedzibą archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej. Aktualnie jest to miasto uzdrowiskowe, gdzie znajdują się złoża lecznicze torfu i wody lecznicze. Uzdrowisko leczy schorzenia reumatyczne, choroby kardiologiczne i nadciśnienie oraz choroby dróg oddechowych.

Przez miasto Kamień Pomorski przebiega droga wojewódzka numer 107 (Dziwnówek → Kamień Pomorski → Parłówko) oraz droga wojewódzka numer 103 (Kamień Pomorski → Trzebiatów).

Najważniejsze zabytki miasta Kamień Pomorski to przede wszystkim: konkatedra Świętego Jana Chrzciciela w tylu romańsko-gotyckim, pałac biskupi w stylu renesansowym z XV wieku, dom dziekana z XVIII wieku, kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny wybudowany w wieku XVIII w stylu barokowym, Wieża Piastowska w stylu gotyckim z XIV wieku. Gospodarka miasta opiera się głównie na funkcjonowaniu tu uzdrowiska, ale znajduje się tu również port morski Kamień Pomorski, gdzie prężnie rozwija się rybołówstwo i żeglarstwo. Kolejnym dobrze rozwiniętym filarem gospodarki miasta jest motoryzacja, a dokładnie warsztat regeneracji turbosprężarek, który służy mieszkańcom, jak i przybywającym tu kuracjuszom, których turbiny padły w trasie do miasta. Warsztat oferuje najlepsze ceny w okolicy, które zostały przedstawione w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny Kamień Pomorski

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Kamieniu Pomorskim, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Pocztowa 1
Kod pocztowy: 72-400 Kamień Pomorski
Współrzędne GPS:
N 53° 58' 14.603'' E 14° 46' 9.022''

Turbo po przygotowaniu w specjalistycznej pracowni z Kamienia Pomorskiego Naprawiona i wyczyszczona przez profesjonalistów turbina z Kamienia Pomorskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kamieniu Pomorskim

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kamieniu Pomorskim 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kamieniem Pomorskim 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kamienia Pomorskiego 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kamień Pomorski 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kamieniu Pomorskim 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kamień Pomorski)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Kamieniu Pomorskim nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kamienia Pomorskiego do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kamienia Pomorskiego turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
72-400 Kamień Pomorski Osiedle Miejskie Dworcowa POP-KPO2 53.966961/14.775120 Wyszukaj
72-400 Kamień Pomorski Józefa Wysockiego KPO01ML 53.969891/14.767710 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.