Localizations image

Gdzie w (11-010) Barczewie zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.70

W mieście Barczewo zregenerujesz uszkodzoną turbinę od ręki, w najlepszym warsztacie w okolicy. Powstał on ze względu na coraz większą ilość diesli na drogach Barczewa oraz ze względu na brak takiego miejsca w mieście. Warsztat w Barczewie zajmuje się regeneracją wszystkich turbin, a najczęściej trafiają tu turbiny uszkodzone z powodu braku oleju silnikowego, z powodu zanieczyszczeń w oleju lub z powodu niewłaściwego użytkowania auta.


Czyszczenie i regeneracja turbin w mieście Barczewo

Co warto wiedzieć o mieście Barczewo? Barczewo jest położone w granicach województwa warmińsko-mazurskiego, w powiecie olsztyńskim, nad rzeką Pisą Warmińską i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Barczewo. Po raz pierwszy Barczewo było lokowane w roku 1325, a po zniszczeniu grodu nowe prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1364. Barczewo od roku 2013 należy do Międzynarodowego Stowarzyszenia Cittaslow, która popiera różnorodność kulturową. Natomiast najcenniejsze zabytki miasta Barczewo to przede wszystkim: zamek Biskupi, kościół świętego Andrzeja Apostoła wybudowany w XIV wieku, kościół świętej Anny i Szczepana z 1386 roku w stylu gotyckim, kościół Więzienny świętego Dyzmy w Barczewie z 1872 roku, neogotycki kościół ewangelicko-augsburski z 1870 roku, szpital świętego Antoniego z 1902 roku, wieża ciśnień z 1907 roku.

W mieście Barczewo zlokalizowanych jest też wiele szlaków turystycznych i rowerowych. Barczewo to głównie ośrodek drobnego przemysłu drzewnego, metalowego i chemicznego. Mimo to na pewno warto wspomnieć jeszcze raz o najlepszym warsztacie regeneracji turbosprężarek w mieście Barczewo. Ceny, jakich można się spodziewać za regenerację, odwiedzając warsztat, zostały przedstawione poniżej.

Do warsztatu w Barczewie można dojechać, korzystając z drogi wojewódzkiej numer 595 (Barczewo → Jeziorany) oraz z drogi krajowej numer 16 (Dolna Grupa → Grudziądz → IławaOstróda → Olsztyn → MrągowoEłkAugustów → Pomorze → Poćkuny → Ogrodniki).


Regeneracja Turbiny Barczewo

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Barczewie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: plac Pocztowy 1
Kod pocztowy: 11-010, Barczewo
Współrzędne GPS:
N 53° 49' 47.532'' E 20° 41' 34.018''

Turbosprężarka po przywróceniu sprawności w autoryzowanej pracowni w Barczewie Czekająca na montaż w samochodzie turbosprężarka z Barczewa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Barczewie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Barczewie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Barczewem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Barczewa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Barczewo 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Barczewie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Barczewo)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Barczewie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Barczewa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Barczewa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
11-010 Barczewo Osiedle Słoneczne Wojska Polskiego BAC01G 53.834240/20.693020 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.