Localizations image

Regeneracja turbosprężarek Toyota Hilux Naprawa turbin

Ponad 3000 turbosprężarek dostępnych od 390zł!
Mamy dla Ciebie ponad 3000 dostępnych turbosprężarek!

Cena:

Regeneracja turbosprężarki
od 289 zł (netto)
Turbina po regeneracji od 500 zł
Nowa turbosprężarka od 900 zł
Czas realizacji 24 - 48 h
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów
Stan dostępne
Zadzwoń +48 609 707 060 Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz turbosprężarki:

 • nowe
 • regenerowane
 • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Gdzie opłaca się kierować, żeby skutecznie poddać naprawie turbinę po demontażu z samochodu osobowego marki Toyota model Hilux?

W celu regeneracji turbin z samochodu marki Toyota model Hilux podpowiadamy, aby pokierować się do największego w kraju serwisu regeneracji układów turbodoładowania, gdzie mechanicy ekspresowo naprawią części, które uległy awarii.

Jakimi etapami charakteryzuje się procedura regeneracji turbo z samochodów z logo Toyota model Hilux w nowoczesnym oraz profesjonalnym serwisie?

Kolejne fazy przeprowadzane w zakładzie remontu turbo przedstawiają się w samochodach z logo Toyota model Hilux w następującej kolejności:
 • Odbieramy niedziałające systemy turbodoładowania prosto od zleceniodawcy lub od pracownika firmy kurierskiej, z jakiego pomocy można skorzystać w naszym warsztacie.
 • Przeprowadzamy kompleksową kontrolę turbin w celu znalezienia obszaru usterek i przyczyn usterki.
 • Czyścimy i regenerujemy niesprawne układy doładowania z samochodów osobowych marki Toyota model Hilux na zaawansowanych technologicznie urządzeniach stanowiących wyposażenie naszego zakładu.
 • Po wykonaniu zaawansowanej usługi, jaką jest naprawa układów turbodoładowania, oddajemy działające turbosprężarki z aut marki Toyota model Hilux do rąk klienta bezpośrednio bądź przesyłamy na podany przez niego adres dzięki dostępności usługi kurierskiej.
 • Do części po regeneracji dołączamy pisemną gwarancję bez limitu kilometrów.

Jaka opłata łączy się z przeprowadzeniem regeneracji turbiny z pojazdu marki Toyota model Hilux w specjalistycznym zakładzie?

Cena, jaką należy zapłacić za renowację turbo z samochodu marki Toyota model Hilux, jest uzależniona od kategorii awarii turbo; za darmo natomiast przeprowadzamy sprawdzenie układu doładowania.

Jak najszybciej dotransportować turbo z samochodu marki Toyota model Hilux do warsztatu, w którym przeprowadza się regenerację turbin?

Najbardziej wygodnym oraz najszybszym sposobem dostarczenia turbosprężarki do pracowni jest skorzystanie z dostępności współpracującego z naszym serwisem pracownika firmy kurierskiej, którego pracownicy serwisu zarezerwują dla Państwa. Do pracowni można także samemu dostarczyć systemy doładowania wymagające konsultacji z mechanikiem.

Czy wszystkie rodzaje układów turbodoładowania zdemontowanych z samochodu marki Toyota model Hilux kwalifikuje się do regeneracji?

Wieloletnie doświadczenie w kwestii remontu turbosprężarek w samochodach z logo Toyota model Hilux pozwala opiniować, że można poddać remontowi prawie wszystkie rodzaje turbin, w tym:
 • Turbiny o zmiennej geometrii;
 • Doładowania składające się z wielu turbosprężarek;
 • Turbosprężarki bez VGT.

Które symptomy dostarczają informacji o tym, że w samochodzie osobowym marki Toyota model Hilux turbo działa niewłaściwie z powodu uszkodzeń mechanicznych?

Swoiste i najczęściej ujawniające się oznaki awarii turbosprężarki w pojeździe z logo Toyota model Hilux to zazwyczaj:
 • zwiększone dymienie,
 • zmniejszona moc,
 • zwiększony pobór paliwa,
 • unieruchomienie pojazdu,
 • skoki obrotów silnika.

Co świadczy o tym, że w turbo z aut z logo Toyota model Hilux renowacją najskuteczniej zajmują się specjaliści z autoryzowanego serwisu?

O tym, iż opłaca się skorzystać z usługi specjalistycznego warsztatu, aby poddać remontowi układy doładowania z samochodów z logo Toyota model Hilux, przemawiają następujące przesłanki:
 • Każda usługa wiąże się z objęciem naprawionych elementów gwarancją.
 • Stawiamy na jak najlepsze wykształcenie naszych pracowników, a także na najwyższej klasy sprzęt.
 • Usługi w wysokiej jakości łączą się z niskimi cenami.
 • Posiadamy autoryzacje najistotniejszych producentów części samochodowych.
 • Naprawiamy turbo wykorzystując tylko oryginalne części
 • Posiadamy najlepiej rozwinięte w kraju zaplecze technologiczne w kwestii regeneracji turbosprężarek.
 • Oferujemy ekspresową regenerację turbosprężarek.

Samochód terenowy Toyoty o nadwoziu pick-up istnieje na rynku motoryzacyjnym już 46 lat. Postało siedem generacji tego modelu, a jego sprzedaż osiągnęła 13 mln egzemplarzy. Dla tak dużego i specyficznego auta jest to wynik wręcz doskonały. Auto swój sukces zawdzięcza przede wszystkim swoją zdolnością do przystosowania się do każdych warunków w których przyjdzie się jej znaleźć. Sprawdza się na każdej szerokości geograficznej - od pustynnych wydm, poprzez grząskie tropiki, po skute lodem wieczne zmarzliny. Toyotą Hilux można się pędzić zarówno autostradą jak i dziką trasą pełną przeszkód terenowych. Jak przystało na samochód, którego nazwa wywodzi się od określenia „highly-luxurius” (bardzo luksusowy) Hilux oferuje swoim użytkownikom zarówno przyjazne środowisko w kabinie jak i komfort w prowadzeniu. Pierwszymi rynkami, które ta terenowa Toyota podbiła była Ameryka Północna i Azja. Popularność w USA wzrosła po tym jak w trzeciej edycji wprowadzono automatyczną skrzynię biegów. Od trzeciej generacji model zaczął też być sprzedawany w Europie i Australii. W 1995 roku w Stanach Zjednoczonych nastąpiła zmiana nazwy z Toyoty Hilux na Toyotę Tacoma, ale pod względem konstrukcyjnym to wciąż ten sam samochód.  


Regeneracja turbo dla Toyota Hilux

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej specjalistycznej pracowni w Stalowej Woli. Regeneracja turbiny w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie dzięki profesjonalnemu wyposażeniu pracowni oraz wykwalifikowanym pracownikom. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonanej usługi. Naprawa turbiny przez naszych inżynierów sprawi, że turbo będzie działało długo i bezawaryjnie. Zapraszamy.

Toyota Hilux IV 1984 – 1989

Benzynowy:

2.4 Turbo 135 KM ( 22R-TE )

Toyota Hilux V 1989 – 1997

Wysokoprężne:

2.4 TD 4WD 90 KM ( 2L-T )

2.4 TD 4WD 125 KM ( 2L-T )

3.0 TDiC 4WD 125 KM ( 1KZ-T )

Toyota Hilux VI 1995 – 2005

Wysokoprężne:

2.4 TD 90 KM ( 2L-T )

2.5 D-4D 88 KM ( 2KD-FTV )

2.5 D-4D 4WD 102 KM ( 2KD-FTV )

Toyota Hilux VII 2005 – teraz

Wysokoprężne:

2.5 D-4D 120 KM ( 2KD-FTV )

2.5 D-4D 144 KM ( 2KD-FTV )

2.5 D-4D 102 KM ( 2KD-FTV )

3.0 D-4D 4WD 171 KM ( 1KD-FTV )

regeneracja turbin Toyota Hilux
Turbo Toyota Hilux

 

Katalog Turbosprężark

Katalog Turbosprężark
Marka Pojazdu Model Model Pojazdu (TYP) Pojemność Skokowa Silnika Moc Silnika (KM) Rok Produkcji Samochodu Numer Turbosprężark Numer Producenta Samochodu Nazwa Producenta
Toyota Hilux Hilux 2.4 TD LN/RNZ 2.4 TD 90 KM od 1997 do 1998 17201-54060 17201-54060 CT20 TOYOTA
Toyota Hilux Hilux 2.4 TD LN7RNZ 2.4 TD 90 KM od 1998 17201-54090 17201-54090 TOYOTA
Toyota Hilux Hilux 2.5 D4D 2.5 D 120 KM od 2007 17201-30141 17201-30140 17201-30140 TOYOTA
Toyota Hilux Hilux 2.5 D-4D 2.5 D 120 KM od 2011 VB31 17201-0L070 172010L070 IHI
Toyota Hilux Hilux 2.5 D4D 2.5 TD 102 KM od 2001 17201-30030 17201-30030 TOYOTA
Toyota Hilux Hilux 3.0 D4D 3.0 D 171 KM od 2005 17201-30110 17201-30110 TOYOTA

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek Toyota Hilux

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, wycena, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki Toyota Hilux 0 złotych
Cena regeneracji turbiny samochodów osobowych i dostawczych samochodów Toyota Hilux 285 złotych (netto) + części
Cena regeneracji turbiny samochodów ciężarowych Toyota Hilux 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii Toyota Hilux 163 złote (netto) + części
Koszt podstawowej regeneracji turbosprężarki Toyota Hilux (robocizna + części) 399 złotych do ok. 560 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin (auto Toyota)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Cezary 2023-02-27 10:47:36

Regeneracja turbosprężarek w samochodach Toyota Hilux to kluczowy element utrzymania maksymalnej wydajności silnika. Turbosprężarka odpowiada za dostarczenie większej ilości powietrza do silnika, co zwiększa moc i moment obrotowy. Regularna regeneracja i naprawa turbosprężarki jest niezbędna dla utrzymania jej efektywności i zapobiegania awariom. Najczęstszymi przyczynami awarii turbosprężarek w samochodach Toyota Hilux są zużyte łożyska, uszkodzenia łopatek lub wirnika, problemy z uszczelnieniem lub zanieczyszczenia wewnętrzne. Wszystkie te problemy mogą prowadzić do zmniejszenia wydajności turbosprężarki lub nawet jej całkowitej awarii. Proces regeneracji turbosprężarki zaczyna się od dokładnego jej demontażu. Następnie, wszystkie jej wewnętrzne elementy są dokładnie oczyszczane, a uszkodzone elementy wymieniane na nowe lub poddawane naprawie w zależności od ich stanu. W przypadku zużytych łożysk, są one zawsze wymieniane na nowe. Kolejnym etapem jest dokładne dostosowanie geometrii turbosprężarki do parametrów fabrycznych. W tym celu, używa się specjalistycznych narzędzi i sprzętu diagnostycznego, które pozwalają na dokładne ustawienie turbiny. Po ukończeniu prac naprawczych, turbosprężarka jest montowana z powrotem w silniku i poddawana testom, aby upewnić się, że działa prawidłowo i spełnia wymagania fabryczne. Testy obejmują m.in. kontrolę ciśnienia, temperatury i przepływu powietrza przez turbosprężarkę. Ważnym aspektem regeneracji turbosprężarek Toyota Hilux jest wybór wysokiej jakości części zamiennych, które pochodzą od renomowanych producentów. Dzięki temu, naprawiona turbosprężarka będzie działać prawidłowo przez długi czas i zapewni maksymalną wydajność silnika. Jeśli zauważysz, że Twoja turbosprężarka w samochodzie Toyota Hilux działa nieprawidłowo lub wydajność silnika uległa zmniejszeniu, warto skontaktować się z doświadczonym serwisem, który specjalizuje się w regeneracji i naprawie turbosprężarek. Fachowe podejście do naprawy turbosprężarki zapewni jej długi i bezawaryjny żywot, co przyczyni się do bezpieczeństwa i komfortu użytkowania samochodu.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 707 060
Call icon

Zadzwoń do nas:

+48609707060
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności w celach niezbędnych do przeprowadzenia kontaktu i realizacji wybranej usługi. Wysyłając formularz kontaktowy Klient wyraża wolę kontaktu firmy z jego osobą. Niezbędne do tego dane są wykorzystywane jednorazowo, nie są przechowywane, udostępniane, przetwarzane ani odsprzedawane jakimkolwiek podmiotom. Do momentu kontaktu administratorem danych pozostaje BSDP.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności. RODO