Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 41-303) Dąbrowie Górniczej

Ponad 3000 turbosprężarek dostępnych od 390zł!
Mamy dla Ciebie ponad 3000 dostępnych turbosprężarek!

Cena:

Regeneracja turbosprężarki
od 289 zł (netto)
Turbina po regeneracji od 500 zł
Nowa turbosprężarka od 900 zł
Czas realizacji 24 - 48 h
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów
Stan dostępne
Zadzwoń +48 609 707 060 Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części

W naszej ofercie znajdziesz turbosprężarki:

 • nowe
 • regenerowane
 • używane z gwarancją
Dostępne od ręki Atrakcyjne ceny
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.29
Slider image

W jakiej pracowni regeneracji w Dąbrowie Górniczej zregeneruję turbiny?

Turbiny w Dąbrowie Górniczej można wyremontować w jednym z dostępnych zakładów regeneracji systemów doładowania albo przedzwonić oraz uzgodnić wysyłkę firmą kurierską.

W jaki sposób odbywa się naprawa turbosprężarek w Dąbrowie Górniczej?

 • Wysyłamy turbo naszym kurierem albo dostarczamy turbosprężarkę do autoryzowanego serwisu,
 • Turbosprężarki są demontowane a następnie kontaktujemy się informując o uszkodzeniach turbo,
 • Turbosprężarki są poddawane sprawdzeniu na stołach probierczych,
 • Części naprawiamy i regenerujemy na wyznaczonych do tego przyrządach,
 • Po zrekonstruowaniu sprawności systemów doładowania odsyłamy do zleceniodawcy.

Ile kosztuje naprawa turbosprężarek w Dąbrowie Górniczej?

Cena remontu turbosprężarki związany jest od uszkodzeń turbosprężarki. Sprawdzenie turbin jest za darmo.

Jak najlepiej doręczyć turbinę do firmy naprawiającej turbosprężarki w Dąbrowie Górniczej?

Najlepszym sposobem jest turbosprężarkę wysłać do firmy zajmującej się regeneracją w Dąbrowie Górniczej z pomocą kuriera którego możemy Państwu zamówić ale naturalnie namawiamy do odwiedzin w pracowni gdzie jest możliwość aby zobaczyć w jaki sposób przebiega proces regeneracji turbo.

Które turbiny da się naprawiać w Dąbrowie Górniczej?

W praktyce wszystkie turbosprężarki mogą być poddane testom w tym:
 • Turbiny bez VGT,
 • Turbiny VGT – o zmiennej geometrii,
 • Układy turbosprężarek szeregowych i równoległych.

Jakie są oznaki niesprawności turbin które da się regenerować w Dąbrowie Górniczej?

Klasyczne sygnały awarii turbosprężarki to:
 • ograniczenie osiągów,
 • dymienie,
 • zwiększone zużycie paliwa,
 • skoki obrotów silnika,
 • niemożność rozruchu silnika.

Dlaczego warto postawić na laboratoria z Dąbrowy Górniczej i nasz serwis?

Opłaca się wykorzystać nasze usługi bo:
 • Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju,
 • Posiadamy autoryzację największych producentów części samochodowych,
 • Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem i doskonale wykwalifikowaną kadrą,
 • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe,
 • Mamy niskie ceny,
 • Pracujemy jedynie z oryginalnymi częściami zamiennymi.

Możliwości jakie daje regeneracja turbosprężarek w mieście Dąbrowa Górnicza są ogromne, jednak jak znaleźć odpowiednią pracownię?

W Dąbrowie Górniczej mieszkańcy oraz przyjezdni nie mają już żadnego problemu z regeneracją turbosprężarek, gdyż na terenie miasta znajduje się autoryzowany warsztat samochodowy trudniący się naprawą turbo i turbin. Wskazówki dojazdu do serwisu mechanicznego w Dąbrowie Górniczej znajdziesz na naszej stronie Regeneracja Turbosprężarek. Dąbrowa Górnicza to miasto zlokazlizowane w województwie śląskim, na Wyżynie Śląskiej, nad Czarną Przemszą i Białą Przemszą. Jest to największe powierzchniowo miasto w województwie oraz największy ośrodek przemysłowy Zagłębia Dąbrowskiego.

Przez terytorium miasta Dąbrowa Górnicza przebiegają drogi: droga krajowa numer 1 (Sosnowiec → Łódź → Tuszyn → Piotrków Trybunalski → Częstochowa → Dąbrowa Górnicza → Tychy → Pszczyna → Bielsko-Biała → Przybędza – Milówka), droga krajowa numer 94 (ZgorzelecBolesławiecChojnów → Legnica → Prochowice → Wrocław → Brzeg → Opole → Strzelce Opolskie → Toszek → Pyskowice → Bytom → Będzin → Sosnowiec → Dąbrowa Górnicza → Olkusz → Kraków → Wieliczka → Targowisko → BochniaBrzesko → Wojnicz → TarnówPilznoDębicaRopczyce → Rzeszów → ŁańcutJarosławRadymno – Korczowa), droga wojewódzka numer 790 (Dąbrowa Górnicza – Ogrodzieniec → Pilica) oraz droga wojewódzka numer 910 (Będzin → Dąbrowa Górnicza).

W mieście Dąbrowa Górnicza bardzo dobrze rozwinięta jest również sieć kolejowa, znajduje się tutaj aż dziewięć stacji kolejowych. Na terenie miasta istnieje kilkadziesiąt linii autobusowych oraz trzy tramwajowe. Doskonale rozwinięty węzeł komunikacyjny sprawia, że na tutejszych drogach jest bardzo duży, wiele osób każdego dnia przemierza owe trasy, jadąc do pracy, na zakupy lub w celach biznesowych. Zwiększony w Dąbrowie Górniczej ruch sprawia, że znajduje się tutaj spora liczba samochodów osobowych, która wymaga naprawy, gdyż jak wiadomo każde auto, z czasem ulega różnym usterkom. Najczęściej zgłaszane uszkodzenia pojazdów osobowych związane są z turbosprężarkami samochodowymi, które zwykle dotyczą połamanych łopatek, nagromadzenie się nagaru na talerzyku lub pęknięć na obudowie. O tym, jak sobie poradzić z wymienionymi problemami powiemy za chwilę.

Firma naprawiająca turbosprężarki w Dąbrowie Górniczej

Którekolwiek z niepokojących objawów, wskazujących na awarię turbo, do których należą: siwy lub czarny dym, utrata mocy auta, ubytki w oleju, szarpanie w trakcie przyspieszania czy też niepokojący, głośny gwizd spod maski należy jak najszybciej skonsultować z fachowcem od turbo. W Dąbrowie Górniczej znajduje się zakład mechaniczny, który doskonale znając się na zagadnieniach i problemach związanych z turbinami, fachowo dokona dogłębnej analizy przyczyny usterki danego elementu turbo oraz przy pomocy specjalnych przyrządów i urządzeń naprawi uszkodzoną część. Usługami świadczonymi przez omawiamy serwis samochodowy, są: rozbiórka turbo, czyszczenie oraz wyważanie turbosprężarek, wymiana zmiennej geometrii, a także innych uszkodzonych elementów na nowe o wysokiej jakości, regenerowanie oraz naprawianie turbo i turbin. Na każdą naprawioną turbosprężarkę mechanicy udzielają klientowi dwunastomiesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Specjaliści od turbo w Dąbrowie Górniczej regenerują turbosprężarki firm takich jak: Garrett, Holset, IHI, KKK, Mitsubishi, Borg Warner oraz wiele innych.

Godnym pochwały dla warsztatu z Dąbrowy Górniczej jest mocno rozwinięte zaplecze badawcze, obecność najnowszej generacji maszyn znanych na całym świecie, wyważarek oraz piaskarek i myjek ultradźwiękowych. które umożliwiają mechanikom dokładne zanalizowanie problemu i doprowadzenie do szybkiej naprawy turbosprężarki Specjalnie dla Państwa warsztat z Dąbrowy Górniczej posiada specjalną ofertę, która polega na możliwości dostarczania turbin za pomocą kuriera, gdyż omawiany zakład współpracuje z firmą kurierską DPD. Tak więc dzięki współpracy z kurierami w Dąbrowie Górniczej mogą regenerować mieszkańcy z całej Polski, a nawet z zagranicy.

Cena za regenerację turbo dla Dąbrowy Górniczej

Zasadniczo cena za naprawę/regenerację turbiny związana jest wieloma czynnikami, takimi jak na przykład stopień uszkodzenia turbo oraz konieczność wymiany niektórych elementów na nowe, oryginalne części. Przeważnie jednak kwota naprawy nie przekracza tysiąca złotych. Cennik z opisem usług mających na celu przywrócenie pełnej sprawności turbosprężarkom i turbinom w mieście Dąbrowa Górnicza znajduje się w poniżej zamieszczonej tabeli. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat regeneracji turbo w Dąbrowie Górniczej można się z nami skontaktować pod wskazanym na dole strony numerem telefonu.


Regeneracja Turbiny Dąbrowa Górnicza


Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Dąbrowie Górniczej, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Józefa Wybickiego 8
Kod pocztowy: 41-303, Dąbrowa Górnicza
Współrzędne GPS:
N 50° 20' 15.619'' E 19° 13' 25.876'''

Turbina przed wysyłką w laboratorium w Dąbrowie Górniczej Turbina samochodowa po przeprowadzonej regeneracji z Dąbrowy Górniczej

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Dąbrowie Górniczej

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Dąbrowie Górniczej 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Dąbrową Górniczą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Dąbrowy Górniczej 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Dąbrowa Górnicza 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Dąbrowie Górniczej 399 do 560 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin (miasto Dąbrowa Górnicza)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować
Dostępne w Dąbrowie Górniczej lokalizacje punktów nadania, z których możesz skorzystać, chcąc wysłać turbinę do regeneracji w największym serwisie w Polsce

W Dąbrowie Górniczej nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Dąbrowy Górniczej do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Dąbrowy Górniczej turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
Miasto Powiat Dzielnica/osiedle Numer paczkomatu Współrzędne GPS LINK
41-303 Dąbrowa Górnicza
11 Listopada
dąbrowa górnicza Osiedle gen. Sikorskiego DGO01N Pokaż na mapie Wyszukaj
41-303 Dąbrowa Górnicza
Adamieckiego
dąbrowa górnicza Reden DGO06N Pokaż na mapie Wyszukaj
41-303 Dąbrowa Górnicza
Aleja Józefa Piłsudskiego
dąbrowa górnicza Osiedle gen. Sikorskiego DGO07N Pokaż na mapie Wyszukaj
41-303 Dąbrowa Górnicza
Aleja Zwycięstwa
dąbrowa górnicza Młodych Hutników DGO01G Pokaż na mapie Wyszukaj
41-303 Dąbrowa Górnicza
Gustawa Morcinka
dąbrowa górnicza Osiedle Morcinka DGO415 Pokaż na mapie Wyszukaj
41-303 Dąbrowa Górnicza
Marcina Kasprzaka
dąbrowa górnicza Krasowa DGO319 Pokaż na mapie Wyszukaj
41-303 Dąbrowa Górnicza
Katowicka
dąbrowa górnicza Cegielniana DGO02A Pokaż na mapie Wyszukaj
41-303 Dąbrowa Górnicza
Aleja Józefa Piłsudskiego
dąbrowa górnicza Gołonóg DGO01ML Pokaż na mapie Wyszukaj
41-303 Dąbrowa Górnicza
Przybylaka
dąbrowa górnicza DGO04N Pokaż na mapie Wyszukaj
41-303 Dąbrowa Górnicza
Adama Rapackiego
dąbrowa górnicza Osiedle Robotnicze DGO03N Pokaż na mapie Wyszukaj
41-303 Dąbrowa Górnicza
Stacyjna
dąbrowa górnicza Ciernice DGO02N Pokaż na mapie Wyszukaj
41-303 Dąbrowa Górnicza
Topolowa
dąbrowa górnicza Malinowe Górki POP-DGO3 Pokaż na mapie Wyszukaj
41-303 Dąbrowa Górnicza
Topolowa
dąbrowa górnicza Malinowe Górki DGO05N Pokaż na mapie Wyszukaj
41-303 Dąbrowa Górnicza
Aleja Józefa Piłsudskiego
dąbrowa górnicza Reden DGO01A Pokaż na mapie Wyszukaj

Komentarze

Daniel 2023-02-13 10:29:55

Regeneracja turbosprężarki samochodowej może być opłacalna w wielu sytuacjach, zwłaszcza jeśli jej uszkodzenie nie jest zbyt poważne. Zamiast kupować nową turbosprężarkę, która może być kosztowna, można ją zregenerować, aby zachować oryginalną jakość i wydajność silnika. Wiele objawów, takich jak spadek mocy, hałas i dym, może świadczyć o uszkodzeniu turbosprężarki, więc ważne jest, aby skonsultować się z profesjonalistą, aby uzyskać odpowiednie diagnozy i naprawy. Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych powinny mieć doświadczony personel i oferować profesjonalne usługi, aby zapewnić bezpieczeństwo i trwałość naprawy. Zaleca się wybranie zaufanego warsztatu, który oferuje gwarancję na swoje usługi i produkty, aby zapewnić niezawodne i trwałe wyniki. W końcu, regeneracja turbosprężarki jest dobrym rozwiązaniem, jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze i zachować wydajność swojego samochodu.

Adrian 2019-11-08 09:57:31

W Dąbrowie Górniczej też można naprawić turbosprężarkę? Świetna wiadomość, bo jednak diesli na drogach miasta nie brakuje, a sam też muszę swoje turbo zregenerować.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 707 060
Call icon

Zadzwoń do nas:

+48609707060
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności w celach niezbędnych do przeprowadzenia kontaktu i realizacji wybranej usługi. Wysyłając formularz kontaktowy Klient wyraża wolę kontaktu firmy z jego osobą. Niezbędne do tego dane są wykorzystywane jednorazowo, nie są przechowywane, udostępniane, przetwarzane ani odsprzedawane jakimkolwiek podmiotom. Do momentu kontaktu administratorem danych pozostaje BSDP.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności. RODO