Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek i turbin – powiat makowski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.80

Mieszkańcy powiatu makowskiego nie będą mieć więcej problemu z naprawą turbosprężarki. Dzięki stronie internetowej Regeneracja Turbosprężarek odnajdziesz w powiecie makowskim serwis naprawiający turbosprężarki. Powiat makowski umieszczony jest w północnej części województwa mazowieckiego. Powiat makowski leży nad rzeką Odrą. Powierzchnia powiatu makowskiego to 1065 kilometrów kwadratowych a liczba mieszkańców zamieszkujących powiat makowski to 45 820 osób. Powiat makowski sąsiaduje z powiatami: pułtuskim, wyszkowskim, ciechanowskim, przasnyskim i ostrołęckim.


Nowa turbina czy regeneracja w powiecie makowskim?

Prowadzące drogi przez powiat makowski to: droga krajowa numer 57 (BartoszyceBiskupiecSzczytnoPrzasnyszPułtusk), droga krajowa numer 61 (Warszawa → Legionowo → SerockRóżanOstrołękaŁomżaGrajewoAugustów), droga krajowa numer 60 (ŁęczycaKutnoGostynin → Łąck → Płock → BielskDrobinCiechanów → Różan → Ostrów Mazowiecka), droga wojewódzka numer 544 (BrodnicaLidzbarkDziałdowoMława → Przasnysz → Krasnosielc → Ostrołęka) oraz droga wojewódzka numer 626 (Maków MazowieckiNowa Wieś). W powiecie makowskim znajdziemy pomnik Lapidarium pamięci Makowskich Żydów, dwór w Szczukach oraz pomnik - W hołdzie mieszkańcom powiatu makowskiego. Do powiatu makowskiego przyjeżdża wielu turystów, gdyż jak widać, atrakcji turystycznych tutaj nie brakuje. Najwięcej z nich przybywa samochodami osobowymi, w których znajdują się turbosprężarki. Mechanizm turbo posiada wiele zalet, układ z turbiną wtłacza do silnika większą ilość powietrza, co przekłada się na uzyskaną moc i sprawność, ponadto znacznie mniejsze jest spalanie. Jednak bez prawidłowej eksploatacji turbiny będziemy zmuszeni szybko oddać ją do naprawy, gdyż jest to element łatwo ulegający awariom.

W powiecie makowskim znajdziemy także sporo warsztatów samochodowych naprawiających i czyszczących turbosprężarki. Cennik do usług takich jak: naprawa turbo, montaż i demontaż turbin, wymiana turbo dla powiatu makowskiego znajduje się w tabeli poniżej.

Turbosprężarka po wizycie w ASO w profesjonalnym serwisie, powiat makowski Zregenerowane turbo samochodowe otrzymane od klienta z powiatu makowskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat makowski

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat makowski 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat makowski 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat makowski 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat makowski 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat makowski 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat makowski)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat makowski

Obsługa kurierska obejmuje również powiat makowski, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
06-200 Maków Mazowiecki Osiedle Królów Polskich Adama Mickiewicza MMK01A 52.864769/21.099791 Wyszukaj
06-230 Różan Litwa Adama Mickiewicza ROZ01G 52.888699/21.396740 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.