Localizations image

Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin - przasnyski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Doskonale się składa, że trafiłeś na stronę Regeneracja Turbosprężarek! To właśnie tutaj znajdziesz listę mechaników z powiatu przasnyskiego, którzy naprawiają zepsute turbiny. Powiat przasnyski razem ze swoją siedzibą w mieście Przasnysz lokalizuje się w województwie mazowieckim. Powstał w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej i w jego skład wchodzą dwa miasta: Przasnysz oraz Chorzele, ponadto w obrębie powiatu przasnyskiego znajduje się pięć gmin wiejskich: Czernice Borowe, Jednorożec, Krasne, Krzynowłoga Mała, Przasnysz. W powicie przasnyskim mieszka ponad 53 tysiące ludności, a jego powierzchnia wynosi 1217,82 kilometry kwadratowe.

Przez powiat przasnyski przebiegają następujące drogi: droga krajowa numer 57 (Bartoszyce → Biskupiec → Szczytno → Przasnysz → Pułtusk), droga wojewódzka numer 614 (Myszyniec → Krukowo → Chorzele), droga wojewódzka numer 161 (Rembielin → Ciechanów), droga wojewódzka numer 544 (Brodnica → Lidzbark → Działdowo → Mława → Przasnysz → Krasnosielc → Ostrołęka) oraz droga wojewódzka numer 617 (Przasnysz → Ciechanów). W rejestr zabytków w powiecie przasnyskim wpisują się: zespół klasztorny bernardynów, kościół pod wezwaniem śś. Klary i Józefa, cmentarz rzymskokatolicki, dzwonnica z przełomu XV/XVI wieku, ratusz oraz most stalowy na rzece Węgierce. W powiecie przasnyskim prężnie działają różne zakłady produkcyjne, centra handlowe, markety i warsztaty mechaniczne. W związku z dużym ruchem na wyżej wymienionych drogach mechanicy nie narzekają na nudę, każdego dnia spora liczba kierowców przyjeżdża z potrzebą naprawienia auta. Najczęściej posiadacze pojazdów proszą o pomoc w sprawie uszkodzonych turbin. Turbosprężarki działają w trudnych warunkach, wysoka temperatura oraz prędkość wirnika dochodząca do 200 000 obrotów na minutę robią swoje. Ponadto w dużej mierze do awarii turbo przyczyniają się sami kierowcy, zapominając o wymianie oleju i filtra powietrza.

W powiecie przasnyskim mieszkańcy oraz przejezdni mają możliwość skorzystania z usług warsztatów osobiście lub za pomocą kuriera, który odbiera od klienta uszkodzone turbo, a później odwozi je naprawione. Cennik świadczeń co do naprawy turbosprężarek przasnyskich warsztatów znajduje się w tabeli poniżej.

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat przasnyski

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat przasnyski 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat przasnyski 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat przasnyski 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat przasnyski 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat przasnyski 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat przasnyski)

Opis

Loader

W tym momencie w wyszukanej przez Ciebie lokalizacji nie ma włączonych żadnych profili mechaników. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

Miasta

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.