Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (32-651) Nowej Wsi • 1 warsztatów z Nowej Wsi

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Mieszkasz w Nowej Wsi i potrzebujesz szybko zregenerować turbinę w dobrej cenie? Takie wymagania spełnia w Nowej Wsi specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek. Pracownia w Nowej Wsi powstała ze względu na zwiększającą się z roku na rok liczbę diesli w mieście, co wynika z faktu, że auta te są wybierane ze względu na ich moc, a jednocześnie ekonomiczność. Posiadacze uszkodzonych turbin w Nowej Wsi wybierają właśnie tę pracownię ze względu na doskonałą cenę za regenerację i najwyższą jakość usług.


Czy w Nowej Wsi możliwa jest regeneracja turbin po awarii?

Jeśli chodzi o samą wieś Nowa Wieś, to jest ona położona w granicach województwa małopolskiego, w powiecie oświęcimskim, w gminie Kęty. Powierzchnia Nowej Wsi to około 7 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców wsi to około 3270 osób. Wieś Nowa Wieś podzielona jest na dwie części: Widłak oraz Za Jazem. Pierwsze informacje na temat Nowej Wsi pochodzą z roku 1456. W latach 1975-1998 wieś należała do granic województwa bielskiego.

Przez wieś Nowa Wieś przebiega droga wojewódzka numer 948 (OświęcimKęty → Kobiernice → Żywiec), która łączy się z drogą krajową numer 52 (Bielsko-Biała → Kęty → Wadowice → Głogoczów).

Jeśli chodzi o gospodarkę Nowej Wsi, to jest ona związana głównie z turystyką i przemysłem maszynowym i drzewnym. Jeśli nadal się zastanawiasz, czy w Nowej Wsi oddać swoją turbinę do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek, to dodamy, że udziela ona rocznej gwarancji na zregenerowaną turbinę bez limitu przejechanych kilometrów. Cennik dla wsi Nowa Wieś wraz z szacowanymi kosztami za naprawy i regenerację turbosprężarek znajduje się w tabeli poniżej.

Układ doładowania przed demontażem na stole w laboratorium w Nowej Wsi Zregenerowana turbina samochodowa otrzymana z Nowej Wsi

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Nowej Wsi

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Nowej Wsi 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Nową Wsią 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Nowej Wsi 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Nowa Wieś 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Nowej Wsi 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Nowa Wieś)

Opis

Loader

W Nowej Wsi nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Nowej Wsi do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Nowej Wsi turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
32-651 Nowa Wieś Dworska NWW01N 49.907532/19.210350 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.