Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (09-210) Drobinie • 1 warsztatów z Drobina

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.93

Regeneracja i naprawa turbosprężarek dostępna w mieście Drobin! W Drobinie zlokalizowana jest specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek, która powstała tu ze względu na zwiększającą się z roku na rok liczbę diesli na drogach miasta, a co za tym idzie na zwiększoną potrzebę na tego typu usługę. Oferta pracowni w Drobinie zawiera usługi takie jak: demontaż turbiny, diagnostyka, czyszczenie, regeneracja turbiny i jej montaż.

Samo miasto Drobin położone jest w granicach województwa mazowieckiego, w powiecie płockim, nad rzeką Karsówką i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Drobin. Miasto Drobin posiada bardzo dobre połączenie drogowe z miastami takimi jak: Warszawa, Toruń, Płock, Ciechanów, Baboszewo. Powierzchnia, jaką zajmuje Drobin to około 9,7 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2930 osób. Pierwsze wzmianki na temat Drobina pochodzą z XII wieku, natomiast prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1511, które utraciło niestety w roku 1869 i na powrót odzyskało dopiero w roku 1994.

Do zabytków Drobina zalicza się: gotycki kościół Matki Bożej Różańcowej i świętego Stanisława Biskupa z drugiej połowy XV wieku, nagrobki renesansowe rodu Kryskich, zajazd z XVII wieku, dwór rodziny Kunklów z XIX wieku, stary cmentarz żydowski z XVIII wieku.


Dojazd do pracowni regeneracji turbosprężarek w Drobinie jest bardzo prosty

Przez Drobin przebiegają znaczące drogi krajowe takie jak: krajowa numer 10 (Lubieszyn → Szczecin → Stargard Szczeciński → WałczPiła → Pawłówek → Białe Błota → Wypaleniska → Przyłubie → Toruń → LipnoSierpc → Drobin → Płońsk) oraz krajowa numer 60 (ŁęczycaKutnoGostynin → Łąck → Płock → Bielsk → Drobin → Ciechanów → Różan → Ostrów Mazowiecka).

Miasto Drobin posiada znakomite połączenia drogowe z dużymi miastami, dlatego też nie brakuje tu aut na drogach, a w tym wielu diesli, których turbiny mogą ulec awarii. Dlatego też pracowania regeneracji turbosprężarek jest tu wybawieniem dla posiadaczy diesli. Pracownia w Drobinie oferuje każdemu klientowi roczną gwarancję bez limitu kilometrów i najlepszą cenę za usługę regeneracji turbosprężarek. Cennik dla miasta Drobin wraz z cenami za regenerację znajduje się w tabeli poniżej.

Turbosprężarka po czyszczeniu na stole w pracowni w Drobinie Perfekcyjnie wyczyszczona z zanieczyszczeń turbina z Drobina

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Drobinie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Drobinie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Drobinem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Drobina 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Drobin 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Drobinie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Drobin)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Drobinie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Drobina do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Drobina turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
09-210 Drobin Drobin Pierwszy Płońska DBN01A 52.734951/19.999310 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.