Localizations image

Kod 86-005 Białe Błota – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Białych Błotach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.96

Przejeżdżając przez miejscowość Białe Błota, znalazłeś się w sytuacji, w której musisz jak najszybciej oddać swoją zepsutą lub zużytą turbosprężarkę samochodową? Teraz ten problem rozwiąże za Ciebie nasz serwis pod tytułem Regeneracja Turbosprężarek. Na tejże stronie możesz odszukać mechaników specjalizujących się w regeneracji turbosprężarek na terytorium całego naszego kraju. Białe Błota to wieś duża wieś położona w obrębie województwa kujawsko-pomorskiego, dokładnie na terenie powiatu bydgoskiego. Historia osadnictwa na obszarze Białych Błot sięga kilku tysięcy lat przed naszą erą. W latach od 1950 do 1998 miejscowość Białe Błota należała administracyjnie do województwa bydgoskiego. Liczba mieszkańców dla miejscowości Białe Błota wynosi 6323 osoby.


Dojazd do warsztatu regenerującego turbiny w Białych Błotach 

Punktem rekreacyjnym w Białych Błotach jest Puszcza Bydgoska otaczająca wieś Białe Błota z trzech stron. Obok wsi Białe Błota znajduje się leśna ścieżka dydaktyczna Nadleśnictwa Bydgoszcz, która posiada aż trzynaście przystanków tematycznych. Na zachód od Białych Błot sytuuje się Jezioro Jezuickie Małe. Miejscowość Białe Błota stanowi doskonały węzeł komunikacyjny, prowadzący do wielu bardzo ważnych miast. Przez terytorium Białych Błot przebiegają drogi: droga ekspresowa numer 10 (Szczecin → Stargard Szczeciński → Recz Kalisz Pomorski WałczPiłaWyrzysk → Pawłówek → Białe Błota → Bydgoszcz → Solec Kujawski → Toruń → Lubicz Dolny → Sierpc Płońsk→ Siedlin), droga krajowa numer 5 (Nowe Marzy → Bydgoszcz → Gniezno→ Poznań → Leszno → Wrocław→ Strzegom Bolków Kamienna GóraLubawka) oraz droga krajowa numer 25 (Bobolice Biały BórCzłuchów Sępólno Krajeńskie Koronowo → Bydgoszcz → Inowrocław → Strzelno Ślesin KoninKalisz → Ostrów Wielkopolski → Antonin → Oleśnica). Jak na tak istotne drogi przystało, nie mogłoby tu brakować samochodów pędzących w kierunku różnych miast i wsi. Na terenie Białych Błot jak podają statystyki, najwięcej znajduje się samochodów osobowych z zamontowanymi silnikami diesla oraz mechanizmami turbosprężarek. A turbina, chociaż jest świetnie skonstruowanym elementem w naszych autach, to jednak czasami może dać po sobie niepokojąco znać. Niekiedy w trakcie jazdy możemy usłyszeć niepokojący, dziwny dźwięk przypominający tarcie metalu o metal czy zobaczyć kłęby dymu z tyłu auta, odczuć szarpanie w trakcie przyspieszania i zaczniesz się obawiać, co się dzieje. W przypadku pojawienia się owych problemów możecie mieć pewność, że to chodzi właśnie o turbosprężarkę.

W Białych Błotach funkcjonuje na szczęście autoryzowany warsztat regenerujący turbiny samochodowe dzięki posiadaniu najnowszej generacji maszyn, przywraca turbosprężarkom ich pierwotne wartości. Cennik usług mających na celu przywrócenie pełnej sprawności turbinom znajduje się w poniżej zamieszczonej tabeli.

Turbina przed montażem na stole pracowniczym z Białych Błot Naprawiona turbina z Białych Błot

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Białych Błotach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Białych Błotach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Białymi Błotami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Białych Błot 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Białe Błota 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Białych Błotach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Białe Błota)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Białych Błotach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Białych Błot do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Białych Błot turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
86-005 Białe Błota Altanowa POP-BIB2 53.101479/17.922461 Wyszukaj
86-005 Białe Błota Szubińska BBT01N 53.099869/17.920420 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.