Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 87-600) Lipnie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja turbosprężarek w Lipnie jest możliwa! Skieruj się w Lipnie do autoryzowanego serwisu regeneracji turbosprężarek, gdzie turbina odzyska fabryczne osiągi. Lipno to miasto położone w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie lipnowskim i jest siedzibą gminy i powiatu Lipno. Znajduje się ono w ziemi dobrzyńskiej. Miasto to jako trzecie uzyskało prawa miejskie. Od roku 1999, Lipno jest siedzibą powiatu lipnowskiego, po reformie administracyjnej. Od Lipna do stolicy jest 160 km, blisko znajdują się też miasta takie jak Toruń, Włocławek oraz Płock. Powierzchnia miasta to około 11 kilometrów kwadratowych, z czego około 52 procent to użytki rolne, a liczba ludności to około 14600 osób.


Czyszczenie i regeneracja turbin dostępne w serwisie w Lipnie

Chcąc dojechać do Lipna, możemy skorzystać z dróg krajowych oraz wojewódzkich takich jak: krajowa 10 (Lubieszyn → Szczecin → Stargard Szczeciński → WałczPiła → Pawłówek → Białe Błota → Wypaleniska → Przyłubie → Toruń → Lipno → SierpcDrobinPłońsk), krajowa 67 (Lipno → Włocławek), wojewódzka 559 (Lipno → Jasień → Brudzeń Duży → Sikórz → Płock), wojewódzka 558 (Lipno → Dyblin).

Jeśli chodzi o zabytki, jakie możemy spotkać w Lipnie to przede wszystkim park miejski, założony w 1914 roku, o powierzchni ok. 11 ha. Zwiedzać można również gotycki Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, wybudowany w XV wieku, neogotycki kościół ewagelicko-augsburski, ratusz klasycystyczny, stara synagoga z XIX wieku. Miasto posiada również bardzo dobrze rozbudowaną komunikacje, pozwalającą szybko dojechać do innych miast takich jak, Bydgoszcz, Gdańsk, Warszawa, Kołobrzeg. Wszystko to wiąże się z dużym natężeniem ruchu na drogach, również aut z silnikiem diesla. Skoro na drogach znajdziemy auta z takim silnikiem, to potrzebny jest również warsztat, gdzie będzie można przeprowadzić regenerację turbosprężarek, które są głównym elementem tych aut. Oferta, jaką proponuje serwis w Lipnie opiera się nie tylko na całkowitej regeneracji turbiny, ale również na rocznej gwarnacji na zregenerowaną turbinę bez limitu kilometrów. W tabeli poniżej ceny napraw dla miasta Lipno


Regeneracja Turbiny LipnoSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Lipnie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Tadeusza Kościuszki 3
Kod pocztowy: 87-600 Lipno
Współrzędne GPS:
N 52° 50' 39.067'' E 19° 10' 46.109''

lub

Poczta Polska
Ulica: 3 Maja 16
Kod pocztowy: 87-600 Lipno

Turbo przed demontażem u specjalistów z Lipna Zregenerowane urządzenie turbo z Lipna

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Lipnie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Lipnie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Lipnem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Lipna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Lipno 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Lipnie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Lipno)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Lipnie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Lipna do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Lipna turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
87-600 Lipno Szarzewo Skępska LIP02ML 52.849499/19.198420 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.