Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 1 warsztatach w Bielsku (kod 09-230)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.96

W miejscowości Bielskim na Mazowszu od teraz funkcjonuje słynny warsztat regeneracji turbo, w którym w mig zregenerujesz uszkodzoną turbinę. We wspomnianym warsztacie mechanicy udzielają na każdą zregenerowaną turbinę dwunastomiesięcznej gwarancji bez limitu przejechanych kilometrów. Dokładne informacje na temat regeneracji turbo w Bielsku znajdziesz na stronie internetowej Regeneracja Turbosprężarek. Bielsk to dawne miasto, obecnie jest to wieś znajdująca się na terenie województwa mazowieckiego, w powiecie płockim, w gminie Bielsk. Wieś o nazwie Bielsk znajduje się w odległości osiemnastu kilometrów na północ od Płocka. Lokację miejską Bielsk uzyskał w 1373 roku. Wieś Bielsk jest siedzibą gminy o tej samej nazwie, a do 1948 roku miejscowość była siedzibą gminy Kleniewo.


Koszt regeneracji turbosprężarki w Bielsku

Obiektami turystycznymi, wartymi obejrzenia na Tereninie Bielska są: duży, czworoboczny rynek ze śladami pierwotnych ulic oraz dwa drewniane wiatraki typu koźlak, częściowo zmechanizowane, a także neogotycki kościół świętego Jana Chrzciciela, wzniesiony w latach 1909–1912 według projektu architekta Józefa Dziekońskiego. Na obszarze Bielska znajduje się Gminny Ośrodek Kultury, Gminna Biblioteka Publiczna, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz posterunek policji, a także warsztat regenerujący turbosprężarki samochodowe. Jak do niego dojechać? Zaprowadzi nas tam między innymi: droga wojewódzka o numerze 560 (BrodnicaRypinSierpc → Bielsk) oraz droga wojewódzka o numerze 540 (Bielsk → Proboszczewice → Sikórz), a także droga krajowa numer 60 (ŁęczycaKutnoGostynin → Łąck → Płock → Bielsk → DrobinCiechanówRóżanOstrów Mazowiecka). W zakładzie mechanicznym regenerującym turbosprężarki samochodowe marek: IHI, Garrett, Holset, KKK wykonuje się następujące usługi: czyszczenie kierownicy turbiny, wymiana zużytych części tubo na nowe, naprawa zepsutych elementów turbo oraz pełna regeneracja turbiny. Dużym plusem zakładu mechanicznego z Bielska jest jego współpraca z kurierami DPD, do oznacza, że do Bielska mogą wysyłać swoje popsute turbosprężarki mieszkańcy całej Polski. Regeneracja turbo w Bielsku to koszt oscylujący w przedziale od 600 do 1200 złotych, a zatem jest zdecydowanie mniejsza kwota niż zakup nowej turbiny.

Cennik za świadczone usługi w Bielsku unieśliśmy pod artykułem w tabelce, na dole strony w lewym rogu zamieszczamy również numer telefonu, więc jeśli masz pytanie, dzwoń, a my odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Turbina po wymianie w warsztacie w Bielsku Turbo przesłane przez klienta z Bielska Podlaskiego po odbytej już regeneracji

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Bielsku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Bielsku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Bielskiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Bielska 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Bielsk 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Bielsku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Bielsk)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Bielsku nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Bielska do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Bielska turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
09-230 Bielsk Płocka BSK01N 52.760509/23.179729 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.