Localizations image

Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin - ciechanowski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Jeżeli masz uszkodzone turbo, a jesteś z powiatu ciechanowskiego w województwie mazowieckim, a nie wiesz gdzie ją oddać do naprawy, pomoże ci w tym nasz serwis Regeneracji Turbosprężarek. Powiat ciechanowski jest jednostką administracyjną utworzoną w 1999 roku. Siedzibą powiatu ciechanowskiego jest Ciechanów i leży w województwie mazowieckim. W skład powiatu ciechanowskiego wchodzą gminy miejskie, miejsko-wiejskie, wiejskie i miasta.

Przez powiat ciechanowski przebiegają drogi: droga krajowa numer 50 (Ciechanów → Płońsk → Wyszogród → Sochaczew → Mszczonów → Grójec → Góra Kalwaria → Kołbiel → Mińsk Mazowiecki → Łochów → Ostrów Mazowiecka) oraz 60 (Łęczyca → Kutno → Gostynin → Łąck → Płock → Bielsk → Drobin → Ciechanów → Różan → Ostrów Mazowiecka), a także drogi wojewódzkie: 544 (Brodnica → Lidzbark → Działdowo → Mława → Przasnysz → Krasnosielc → Ostrołęka), 615 (Mława → Ciechanów), 616 (Rembielin → Ciechanów) oraz 617 (Przasnysz → Ciechanów).

Jeżeli chodzi o zabytki, które występują w powiecie ciechanowskim, są to: zamek Książąt Mazowieckich, muzeum Romantyzmu w Opinogórze, muzeum Szlachty Mazowieckiej, pomnik Zygmunta Krasińskiego i dworek Aleksandry Bąkowskiej. Zamek w Ciechanowie zbudowany został w XIV wieku przez księcia Siemowita III. Zamek został zbudowany na bagnistym terenie. Mury zamku, które stanowią prostokąt i mają wysokość 10 metrów. Żeby zamek zachował stabilność, w bagnistym na podłożu przed budową zatopiono masę cegieł, żwiru i setki dębowych pni. Cegielnia twierdza ma kształt czworoboku 48 na 57 metrów. Z dwiema basztami jedna zachodnia zwana arsenałem i wschodnia- więzienna. W części północnej dziedzińca stał pałac książęcy. Był to budynek o dwu kondygnacjach i posiadał cztery pomieszczenia na każdym poziomie. W podziemiach zamku były kuchnia i spiżarnia a na piętrze były sale reprezentacyjne. Po pożarze podwyższono mury i wieże oraz odbudowano piętro pałacu. W powiecie ciechanowskim znajdzie się też warsztat regeneracji, naprawy turbin samochodowych. Cennik do usług dla powiatu ciechanowskiego znajduje się w tabeli poniżej.

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat ciechanowski

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat ciechanowski 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat ciechanowski 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat ciechanowski 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat ciechanowski 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat ciechanowski 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat ciechanowski)

Opis

Loader

W tym momencie w wyszukanej przez Ciebie lokalizacji nie ma włączonych żadnych profili mechaników. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.