Cena turbo dla samochodów marki Dacia

Mamy dla Ciebie ponad 3000 dostępnych turbosprężarek!

Cena:

Regeneracja turbosprężarki in
od 289 zł (netto)
Turbina po regeneracji od 500 zł
Nowa turbosprężarka od 900 zł
Czas realizacji 24 - 48 h
Gwarancja 2 lata bez limitu kilometrów
Stan dostępne

W naszej ofercie znajdziesz turbosprężarki:

 • nowe
 • regenerowane
 • używane z gwarancją

regeneruj
turbosprężarkę

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.64

Gdzie najlepiej przeprowadzić usługę, jaką jest Cena turbo dla samochodów osobowych z logo Dacia?

Usługę Cena turbo dla samochodów marki można zrealizować w specjalistycznej pracowni regeneracji cieszących się wysoką skutecznością oraz uznaniem klientów.

W jaki sposób jest realizowana usługa Cena turbo świadczona przez pracownię regeneracji turbin dla osobówek marki Dacia?

 • Na początku zleceniodawca dostarcza turbiny do serwisu regeneracji osobiście lub poprzez zamówionego kuriera.
 • W kolejnym etapie turbiny są poddawane sprawdzeniu, a nasi pracownicy przekazują klientom informacje na temat uszkodzeń turbosprężarki.
 • W okolicznościach wykrycia uszkodzeń mechanicznych turbiny w samochodach osobowych koncernu Dacia jest wykonywana usługa typu Cena turbo.
 • Uszkodzone elementy są czyszczone i regenerowane na specjalistycznych maszynach.
 • Po realizacji specjalistycznej usługi, jaką jest Cena turbo dla pojazdów z logo Dacia wysyłamy naprawioną część łącznie z gwarancją do zamawiającego.

  Czy dużo kosztuje Cena turbo wykonywana w obrębie turbiny w pojeździe produkcji Dacia?

  Kwota, którą klient powinien uiścić za usługę typu Cena turbo jest uzależniona od rozległości awarii turbosprężarki, jednakże weryfikacja turbo w autoryzowanym warsztacie jest darmowa.

  W jaki sposób doręczyć turbosprężarkę z samochodu osobowego z logo Dacia do warsztatu, gdzie zostanie przeprowadzona usługa taka jak Cena turbo?

  Po wyjęciu z samochodu z logo Dacia turbosprężarkę najlepiej wysłać do firmy zajmującej się regeneracją kurierem, jakiego możemy dla naszych klientów umówić bądź przywieźć turbosprężarki samodzielnie, żeby nasi specjaliści mogli zrealizować usługę typu Cena turbo.

  Czy usługa typu Cena turbo jest właściwa dla turbin każdego typu z samochodów osobowych z logo Dacia?

  Nasi pracownicy zgodnie twierdzą, iż w samochodach koncernu Dacia usługi takie jak Cena turbo odpowiadają praktycznie wszystkim kategoriom turbosprężarek, wśród których wymienić można:
  • Turbosprężarki bez zmiennej geometrii,
  • Turbiny VGT – o zmiennej geometrii,
  • Doładowania szeregowych i równoległych.

  Które oznaki uszkodzenia turbosprężarek w pojazdach produkcji Dacia wskazują na to, że turbo kwalifikuje się do poddania usłudze takiej jak Cena turbo?

  Często ujawniające się oraz specyficzne objawy uszkodzenia turbin w autach Dacia to:
  • unieruchomienie pojazdu,
  • nierówna praca silnika,
  • zwiększone zużycie paliwa,
  • wzrost emisji sadzy,
  • zmniejszona moc.

  Co świadczy o tym, że Cena turbo to usługa, jaką opłacalne jest to, aby realizować w zakresie turbin w samochodach produkcji Dacia?

  Na temat tego, że opłaca się skorzystać z usługi takiej jak Cena turbo przeznaczonej dla pojazdów przekonują kolejne argumenty:
  • Korzystamy jedynie z oryginalnych części turbo,
  • Wysokiej jakości usługi łączą się z niskimi cenami,
  • Udzielamy gwarancji na części poddawane u nas regeneracji,
  • Stawiamy na jak najlepsze wykształcenie naszych pracowników, a także na najwyższej klasy sprzęt,
  • Pracownia może pochwalić się autoryzacjami światowych producentów,
  • Nasza pracownia regeneracji turbo to największy tego typu serwis w kraju.
  .

  Dzięki sekcji Cena turbo dla diesli producenta Dacia, na tym portalu motoryzacyjnym jest dostępna możliwość błyskawicznie sprawdzić grupę zakładów, zajmujących się pojazdami sygnowanymi znakiem Dacia. Żeby oddać do remontu turbosprężarkę do pojazdu dostawczego producenta Dacia używa się łatwo dostępne zestawy naprawcze, które mają w składzie okrągłe uszczelki, oraz łożyska, aczkolwiek rozerwanej muszli zazwyczaj odratować nie ma możliwości. Dowolne uszkodzenie w turbosprężarkach w osobówkach marki Dacia, ma obowiązek wiązać się z bezzwłoczną kontrakcją z naszej strony, bo usterka układu doładowania może doprowadzić do innych uszkodzeń. Wykorzystanie turbodoładowania było odzewem producenta Dacia na potrzeby kierowców, jak górujące napędy benzynowe zaczęły wyprzedzać silniki na ropę napędową, i pojawiła się konieczność, by im pomóc. Turbin nie można regenerować w garażu, bowiem mechanizmy doładowania wyjątkowo skomplikowane, stąd do naprawy potrzebny jest odpowiedni sprzęt, a także innowacyjne maszyny. Cena turbo okaże się nakazem chwili, jaka w rezultacie nieuwagi, lub feleru przywiedziemy do zepsucia się systemu doładowania w aucie użytkowym sygnowanych marką Dacia.

  Turbina do diesla firmy Dacia zregenerowana w przedsiębiorstwie gdzie realizuje się serwis Cena turbo Turbina do auta osobowego z logo Dacia po remoncie w firmie gdzie realizuje się serwis Cena turbo

  Cennik regeneracji turbosprężarek samochodowych do samochodów marki Dacia

  Cena i koszt (netto)
  Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
  Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

  Zarezerwuj termin (usługa Cena turbo)

  Loader
  Zaznacz, aby kontynuować

  Dodaj komentarz

  Oceń wpis Aktualna ocena: 4.64
  Wpisz nazwę użytkownika
  Wpisz treść wiadomości

  Komentarze

  Szymon
  2023-01-19 08:56:04
  Cena turbosprężarki dla samochodów marki Dacia może się różnić w zależności od modelu i roku produkcji oraz od dostępności części zamiennych. Cena nowej turbosprężarki może wynosić od kilkuset do kilku tysięcy złotych w zależności od modelu i roku produkcji. W przypadku używanych części, cena może być niższa, ale trzeba mieć na uwadze, że takie części mogą być już zużyte i nie trwałe. Dlatego zalecamy skontaktowanie się z autoryzowanym dealerem lub specjalistą w celu uzyskania dokładniejszej informacji na temat ceny turbosprężarki dla konkretnego modelu Dacii. Warto też zwrócić uwagę, że cena nie zawsze jest wyznacznikiem jakości, więc ważne jest, aby kupować części od sprawdzonych i renomowanych dostawców.
  Grzesiek
  2020-03-11 12:27:13
  Ucieszyłem się, że turbosprężarki do Dacii też regenerujecie. Super.