Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 39-451) Skopaniu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja uszkodzonych turbosprężarek dostępna od ręki we wsi Skopanie! Oferta regeneracji turbosprężarek w skopaniu jest oferowana przez autoryzowany serwis regeneracji turbosprężarek z wieloletnim doświadczeniem i fachowcami w dziedzinie regeneracji podzespołów do diesli. Bardzo często posiadacze diesli kierują się do warsztatów z uszkodzoną turbiną, czego powodem bardzo często jest: brak oleju, nieregularna wymiana oleju, zanieczyszczenia w oleju i opiłki w układzie olejowym, spowodowane nieregularnym serwisowaniem auta.


Serwis w Skopaniu i regeneracja uszkodzonych turbin

Jeśli chodzi o samą wieś Skopanie, to jest ona położona w granicach województwa podkarpackiego, w powiecie tarnobrzeskim, w gminie Baranów Sandomierski. Liczba mieszkańców wsi Skopanie to około 2700 osób. W XVII wieku właścicielem wsi Skopanie był Rafał Leszczyński, a sama wieś należała administracyjnie do województwa sandomierskiego.

Przez wieś Skopanie można przejechać, korzystając z drogi wojewódzkiej numer 872 (Łoniów → Świniary → Baranów Sandomierski → Wola Baranowska → Majdan Królewski → Bojanów → Nisko), która łączy się z drogą krajową numer 985 (Tarnobrzeg → Baranów Sandomierski → MielecDębica).

Na szczęście w Skopaniu każdy posiadacz diesla z uszkodzonym turbo znajdzie pomoc w autoryzowanym serwisie regeneracji turbosprężarek. W serwisie w Skopaniu każda turbina przechodzi proces szczegółowej diagnostyki, czyszczenia i dopiero na końcu regeneracji na oryginalnych częściach najlepszych producentów. Serwis w Skopaniu udziela roczną gwarancję na każdą zregenerowaną turbinę oraz używa specjalistycznych maszyn, co zapewnia najwyższą jakość regeneracji i sprawność turbiny. Cennik dla klientów serwisu w Skopaniu wraz z kosztami za naprawy i regenerację turbo znajduje się w tabeli poniżej.

Układ doładowania przed montażem na stole pracowniczym w Skopaniu

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Skopaniu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Skopaniu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Skopaniem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Skopania 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Skopanie 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Skopaniu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Skopanie)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Skopaniu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Skopania do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Skopania turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
39-451 Skopanie Adama Mickiewicza SON01C 50.477901/21.554661 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.