Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 08-480) Maciejowicach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Maciejowice a regeneracja turbosprężarek samochodowych? Już od teraz dzięki serwisowi Regeneracja Turbosprężarek w mig załatwicie naprawę turbo, ponieważ na tej stronie widnieje spis mechaników od turbosprężarek usytuowanych w całej Polsce. A teraz kilka słów o samej wsi Maciejowice. Tak więc miejscowość Maciejowice jest to wieś w Polsce, kiedyś miasto lokalizujące się na terytorium województwa mazowieckiego, w powiecie garwolińskim, w gminie Maciejowice, której wieś jest siedzibą. Liczba ludności dla miejscowości Maciejowice wynosi 1413 osób.


W Maciejowicach tanio zregenerujesz swoje turbo 

W Maciejowicach na uwagę zasługują zabytki: brukowany rynek w Maciejowicach z ratuszem z halami targowymi, mieszczący muzeum oraz dawny szpital z 1796 roku, pomnik postawiony Tadeuszowi Kościuszce przy szkole z dwiema armatami odsłonięty w 1984 projektu Stanisława Strzyżewskiego oraz zespół pałacowy w miejscu zamku z XVI wieku, a także cmentarz żydowski. Przez drogi i ulice wsi Maciejowice przejeżdża bardzo duża liczba samochodów osobowych, w których nie narzeka się na brak turbosprężarki. Gdy na obszarze Maciejowic dojdzie do jakiejkolwiek awarii turbiny, można wtedy skorzystać z usług znajdującego się w Maciejowicach zakładu mechanicznego, dla którego regeneracja turbo jest czystą przyjemnością, w omawianym warsztacie regeneruje się turbiny wszystkich marek. Na każde naprawione turbo klienci otrzymują 12-miesięczną gwarancję oraz protokół wyważania z wyważarki wysokoobrotowej.

Koszt regeneracji turbo w Maciejowicach zwykle nie przekracza jednego tysiąca złotych, co sprawia, że z usług warsztatu w Maciejowicach korzysta coraz więcej osób. Dokładny cennik z opisem cen za usługi takie jak remont, regeneracja oraz naprawa turbin znajduje się w poniższej tabeli.

Turbo po serwisie u specjalistów w Maciejowicach Turbosprężarka po wizycie w ASO otrzymana od klienta z Maciejowic

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Maciejowicach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Maciejowicach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Maciejowicami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Maciejowic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Maciejowice 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Maciejowicach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Maciejowice)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Maciejowicach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Maciejowic do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Maciejowic turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
08-480 Maciejowice Bankowa MCJ01N 51.693932/21.551929 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.