Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 84-300 Lębork

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.85

Lębork to miasto, które oferuje regenerację turbosprężarek oraz regenerację turbiny, a także naprawę oraz wymianę zmiennej geometrii. To tylko jedne z bardzo licznej oferty usług lęborskich warsztatów samochodowych. Poniżej znajduje się cennik z cenami za czyszczenie turbo, montaż turbosprężarki, remont turbiny, a także wymianę turbo.

Pomimo tego, że turbosprężarka to jeden z najbardziej żywotnych elementów naszego samochodu, jest on bardzo wrażliwy na nieprawidłowe użytkowanie oraz danie o niego. Przedstawiamy objawy, które mogą sugerować, że powinniśmy udać się do warsztatu w Lęborku.

Wirujący wałek w turbosprężarce smarowany jest olejem silnikowym, zadaniem tego oleju jest także chłodzenie całego zespołu. Jeżeli pierścienie uszczelniające są uszkodzone lub zużyte to w turbosprężarce, powstaje wyciek oleju, a on wycieka do przewodów układu dolotowego silnika lub do układu wydechowego, a często na obie strony. W wyjątkowych sytuacjach, gdy wyciek do cylindrów jest bardzo duży, może dojść do niekontrowanego spalania się oleju w cylindrach, a także rozbiegania silnika. Co znaczy, że silnik sam będzie zwiększał swoje obroty, bez naciskania przez nas pedał gazu. Wyciek oleju z turbosprężarki może być wyjątkowo groźny dla naszego silnika, więc nie należy lekceważyć tego faktu, o czym zapewni nas każdy warsztat w Lęborku.


Co może doprowadzić do konieczności odbycia wizyty w specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek w Lęborku?
 

Czarny i biały dym z rury wydechowej, oba mogą świadczyć o awarii lub złej pracy turbiny. Te objawy mogą także towarzyszyć nam, gdy niesprawne są wtryskiwacze, zawór EGR lub inne elementy silnika, albo jego osprzętu.

Dziwne, niepokojące odgłosy mogą towarzyszyć uszkodzonej turbosprężarce. Zawsze, kiedy turbosprężarka pracuje, towarzyszy jej dźwięk, ale gdy poziom hałasu turbiny znacznie się zwiększa, może to świadczyć o jej uszkodzeniu lub nieszczelności w układzie wydechowym, lub dolotowym.

Spadek mocy równie często towarzyszy uszkodzonej turbosprężarce, jeśli zauważymy, że nasz samochód nie reaguje na pedał gazu jak dawniej, może to świadczyć, że nasza turbina uległa zużyciu lub uszkodzeniu. Identyczny efekt może towarzyszyć, jeżeli pojawiły się nieszczelności pomiędzy turbosprężarką a kolektorem dolotowym.

Jeżeli więc zauważymy, którąkolwiek z wymienionych objawów, powinniśmy jak najszybciej udać się do warsztatu samochodowego w Lęborku, ponieważ im szybciej awaria turbosprężarki zostanie zdiagnozowana, tym większe prawdopodobieństwo, że zostanie ona naprawiona i że zaoszczędzimy stosunkowo sporą sumę pieniędzy.

Lębork to miasto zlokalizowany w województwie pomorskim. Prawa miejskie zostały nadane Lęborkowi w roku 1341. Lębork jest ośrodkiem przemysłu spożywczego, mineralnego, elektromaszynowego oraz lekkiego.

Pomimo że Lębork został zniszczony w roku 1945, część zabytków została odbudowana lub ocalała. Zachowane zabytki w Lęborku to: obszar starego miasta, kościół ewangelicki, ewangelicka kaplica cmentarna, ratusz, domy, kamienica oraz szkoła.

Przez Lębork przebiega jedna droga krajowa – DK numer 6 (Goleniów Płoty Koszalin → Lębork → Reda → Gdynia) oraz jedna droga wojewódzka: DW numer 214 (Łeba → Lębork → Sierakowice → Puzdrowo → Kościerzyna Warlubie).


Regeneracja Turbiny Lębork

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Lęborku, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Grunwaldzka 1
Kod pocztowy: 84-300 Lębork
Współrzędne GPS:
N 54° 32' 11.181'' E 17° 44' 56.144''

lub

Poczta Polska
Ulica: Armii Krajowej 11
Kod pocztowy: 84-300 Lębork

Turbo po przywróceniu sprawności w laboratorium w Lęborku Turbosprężarka po regeneracji z Lęborka

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Lęborku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Lęborku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Lęborkiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Lęborka 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Lębork 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Lęborku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Lębork)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Lęborku nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Lęborka do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Lęborka turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
84-300 Lębork Wojciecha Kossaka LEB02N 54.550369/17.746700 Wyszukaj
84-300 Lębork Osiedle Sportowe Mściwoja II LEB557 54.531281/17.755100 Wyszukaj
84-300 Lębork Osiedle Sportowe Basztowa POP-LEB4 54.544910/17.749941 Wyszukaj
84-300 Lębork Osiedle Leśne Słupska LEB01F 54.526569/17.738001 Wyszukaj
84-300 Lębork Osiedle Sportowe Mściwoja II LEB01A 54.532551/17.753620 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.