Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 05-510 Konstancin-Jeziorna

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jadąc do Warszawy przez Konstancin-Jeziorna turbina w aucie padła? Serwis Regeneracja Turbosprężarek znajdzie najlepszy warsztat na miejscu. Na polskich drogach pojawia się coraz więcej aut z silnikami diesla. Niestety większość osób, nie dba w odpowiedni sposób o silniki w aucie, co powoduje właśnie uszkodzenie turbosprężarek. Z tego względu w mieście można znaleźć profesjonalny serwis regenerujący turbosprężarki. Samo miasto Konstancin-Jeziorna znajduje się w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim i należy do aglomeracji warszawskiej. Powierzchnia miasta wynosi około 17,8 kilometra kwadratowego, a liczba mieszkańców miasta to około 17200 osób.


Najlepsze ceny za regenerację turbin w mieście Konstancin-Jeziorna

Przez miasto Konstancin-Jeziorna można poruszać się drogą wojewódzką numer 721 (NadarzynPiasecznoWiązowna → Duchnów → Brzeziny) oraz wojewódzką numer 724 (Warszawa → Konstancin-Jeziorna → Góra Kalwaria).

Główne zabytki miasta Konstancin-Jeziorna to kościół pod wezwaniem Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, kościół pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Papiernia Dolna przy ulicy Mirkowskiej 45, Stary Młyn w Skolimowie. Miasto jest również znane jako uzdrowisko, a dawniej kojarzone było również ze względu na produkcję papieru. Jeśli chodzi o gospodarkę miasta, to nie jest ona zbyt dobrze rozwinięta i z tego względu większość mieszkańców znajduje zatrudnienie w Warszawie. Do miasta pracownicy najczęściej dojeżdżają autami, również tymi z silnikiem diesla. Z tego właśnie względu w razie awarii turbosprężarki w mieście Konstancin-Jeziorna znajduje się serwis regeneracji turbosprężarek, który robi to szybko i do tego w bardzo dobrych cenach, które zostały przedstawione w cenniku poniżej.

Turbo przed wysyłką u fachowców z Konstancina-Jeziorny Profesjonalnie naprawiona turbina przywieziona z Konstancina-Jeziorny

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Konstancinie-Jeziornie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Konstancinie-Jeziornie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Konstancinem-Jeziorną 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Konstancina-Jeziorny 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Konstancin-Jeziorna 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Konstancinie-Jeziornie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Konstancin-Jeziorna)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Konstancinie-Jeziornie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Konstancina-Jeziorny do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Konstancina-Jeziorny turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
05-510 Konstancin-Jeziorna Nowa Jeziorna Warszawska BLW893 52.108212/21.114250 Wyszukaj
05-510 Konstancin-Jeziorna Nowa Jeziorna Warszawska WAW134AP 52.102959/21.113701 Wyszukaj
05-510 Konstancin-Jeziorna Nowa Jeziorna Warszawska KJN01N 52.101570/21.114201 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.