Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 22-630) Tyszowcach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W mieście Tyszowce od tego momentu możesz w mig naprawić zużytą lub popsutą turbosprężarkę za pomocą naszego serwisu pod tytułem Regeneracja turbosprężarek. To właśnie na tej stronie bez problemu wyszukasz serwis regeneracji turbo i turbin oraz sprawdzisz najniższe ceny usług w Twoim regionie. Warto napomknąć czym właściwie jest turbo, a więc jest tu układ, który doładowuje nasz silnik i znacznie usprawnia jego działanie, podwyższając jego moc. A zatem jak widać, jest to bardzo cenne i przydatne urządzenie, pozwalające nam oszczędzać, ponieważ samochód z zamontowaną turbosprężarką zdecydowanie mniej pali. Co o mieście Tyszowce? Jest to miasto zlokalizowane na terenie województwa lubelskiego, w powiecie tomaszowskim, nad rzeką Huczwa. Tyszowce prawa miejskie do dzisiejszego dnia posiadają od roku 2000.


W Tyszowcach szybko zregenerujesz zużyte turbo

Na rejonach Tyszowiec nie brakuje cennych zabytków, są to: zespół kościoła z drugiej połowy XIX wieku, kościół pod wezwaniem świętego Leonarda i świętej Trójcy, dzwonnica, kaplica, cmentarz kościelny oraz cmentarz rzymskokatolicki. Tak więc żeby móc, zobaczyć tak niezwykle niestresujące zabytki powinniśmy kierować się drogą wojewódzką 850 (Tomaszów Lubelski → Józefówka → Tyszowce → Alojzów). Na tej drodze żadnego dnia ma sytuacji, ażeby ruch był niewielki, codziennie porusza się tędy ogromna liczba ciężarówek oraz pojazdów osobowych, gdzie znajdują się urządzenia turbosprężarek. Z powodu tak wielu aut, w których są turbiny, a które jak wiadomo nie od dziś, często ulegają zużyciu eksploatacyjnemu, powstał tu serwis mechaniczny wyposażony w specjalistyczną pracownię regeneracji turbosprężarek. Mechanicy z Tyszowiec przy używaniu maszyn niemieckiej marki Schenck przywracają sprawność turbinom w stu procentach, ponadto ciekawostką jest, że świadczą oni usługi kurierskie, co oznacza, że w Tyszowcach regenerują turbiny nie tylko tutejsi mieszkańcy, ale wszyscy Polacy. Wystarczy jednego dnia wysłać do nich uszkodzone turbo, a już na drugi dzień wraca zregenerowana turbina do klienta.

Cennik usług co do regeneracji turbosprężarek znajdą Państwo w poniższej tabeli. Pamiętajcie, że zregenerowana w porę turbina ochroni nasz silnik przed poważnym uszkodzeniem.

Układ turbodoładowania po serwisie w laboratorium z Tyszowiec

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Tyszowcach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Tyszowcach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Tyszowcami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Tyszowiec 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Tyszowce 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Tyszowcach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Tyszowce)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.