Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 16-002) Dobrzyniewie Fabrycznym

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Mieszkasz we wsi Dobrzyniewo Fabryczne i potrzebujesz zregenerować uszkodzoną turbinę? Polecamy skierować się w Dobrzyniewie Fabrycznym do autoryzowanego serwisu regeneracji turbosprężarek. Usługi oferowane przez serwis w Dobrzyniewie Fabrycznym wykonywane są przy użyciu jedynie specjalistycznych maszyn, a sama regeneracja odbywa się przy użyciu nowych oryginalnych części. Dodatkowo serwis regeneracji turbosprężarek w Dobrzyniewie Fabrycznym udziela dwunastomiesięcznej gwarancji na każdą turbinę po regeneracji, co jest bardzo dużym atutem firmy, a dodatkowo turbina po regeneracji w serwisie odzyskuje fabryczne osiągi, dlatego też właśnie tak wiele osób decyduje się na regenerację, zamiast zakupu nowej części.


Gdzie w Dobrzyniewie Fabrycznym można zregenerować uszkodzoną turbosprężarkę?

Jeśli chodzi o wieś Dobrzyniewo Fabryczne, to jest ona położona w granicach województwa podlaskiego, w powiecie białostockim, w gminie Dobrzyniewo Duże. W okresie lat 1975-1998 wieś Dobrzyniewo Fabryczne należała do granic województwa białostockiego. Powierzchnia gminy, w której leży Dobrzyniewo Fabryczne to aż 160 kilometrów kwadratowych, a liczba mieszkańców całej gminy to prawie 9000 osób.

Niedaleko wsi Dobrzyniewo Fabryczne biegnie droga krajowa numer 65 (GołdapOleckoEłkGrajewoMońki → Białystok → Bobrowniki) oraz krajowa numer 19 (Kuźnica → Białystok → SiemiatyczeMiędzyrzec PodlaskiKockLubartów → Lublin → KraśnikJanów LubelskiNiskoSokołów Małopolski → Rzeszów → Dukla → Barwinek).

Jeśli szukasz miejsca we wsi Dobrzyniewo Fabryczne regeneracji turbin, to poniżej znajduje się szczegółowy cennik autoryzowanego serwisu regeneracji turbosprężarek we wsi. Serwis w Dobrzyniewie Fabrycznym umożliwia również swoim klientom wysyłkę turbiny za pomocą kuriera lub paczkomatu.

Turbina przed montażem w autoryzowanej pracowni z Dobrzyniewa Fabrycznego Naprawiona w pełni turbina samochodowa z Dobrzyniewa Fabrycznego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Dobrzyniewie Fabrycznym

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Dobrzyniewie Fabrycznym 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Dobrzyniewem Fabrycznym 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Dobrzyniewa Fabrycznego 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Dobrzyniewo Fabryczne 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Dobrzyniewie Fabrycznym 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Dobrzyniewo Fabryczne)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.