Localizations image

Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin - Katowice

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Regeneracja turbosprężarki - Naprawa turbiny

Katowice – śląskie

 

Regeneracja turbosprężarek w Katowicach od terasz szybka łatwa i przyjemna dzięki serwisowi Regeneracja Turbosprężarek. Katowice to położone w województwie śląskim miasto na prawach powiatu, które jest siedzibą władz i stolicą województwa śląskiego. Powiat miasta Katowice sąsiaduje z powiatem bieruńsko-lędzińskim, powiatem Tychy, powiatem mikołowskim, powiatem Ruda Śląska, powiatem Świętochłowice, powiatem Chorzów, powiatem Siemianowice Śląskie oraz powiatem będzińskim. Miasto formalnie istnieje od 1865 roku, jednak założone zostało jeszcze w XVI wieku. Liczba ludności mieszkańców Katowic nie przekracza obecnie 300 tysięcy ludzi, którzy zamieszkują łącznie niemal 165 kilometrów kwadratowych powierzchni miasta. Pierwsze informacje o Katowicach, jakie możemy przeczytać na temat istnienia Katowic, już wtedy osady typowo przemysłowej, pochodzą z 1299 roku, a odnoszą się do osady kuźniczej położonej na terenie obecnego osiedla Dąb. Wraz z rozwojem osad powstały zagrody, a jeden z kuźników założył na swojej ziemi wieś, która później wchłonęła okoliczne osady i urosła we współczesne Katowice. Katowice obecnie podzielone są na 5 zespołów dzielnic (wschodnich, zachodnich, północnych, południowych i śródmiejskich). Oczywiście znaleźć w Katowicach można nie tylko wysoko wyspecjalizowane zakłady przemysłowe, ale również zabytkowe budowle pozostałe po minionych wiekach, wśród których wymienić można takie obiekty jak: drewniany kościół świętego Michała Archanioła, pałac Goldsteinów i Pałac w Załężu, kościół Mariacki, garnizonowy, archikatedra Chrystusa Króla, gmach Sejmu Śląskiego, pomnik Piłsudskiego, plac Chrobrego, wieża ciśnień, wieża spadochronowa (jedyna w Polsce) i wiele innych miejsc i obiektów wartych uwagi.

 

 

Do Katowic prowadzi wiele dobrze utrzymanych i ważnych szlaków komunikacyjnych, przez co dojazd do miasta jest bardzo łatwy. Wykorzystać w trasie do Katowic można takie drogi jak: krajową 44 (Gliwice → Mikołów → Tychy → Oświęcim → Zator → Skawina → Kraków), 79 (Warszawa → Kozienice → Zwoleń → Sandomierz → Połaniec → Kraków → Trzebinia → Chrzanów → Jaworzno → Katowice → Chorzów → Bytom), 81 (Katowice → Mikołów → Żory → Skoczów), 86 (Podwarpie → Będzin → Sosnowiec → Katowice → Tychy), ekspresową S86 (Sosnowiec → Katowice), autostradą A4 (Jędrzychowice → Zgorzelec → Bolesławiec → Legnica → Wrocław → Prądy → Krapkowice → Gliwice → Ruda Śląska → Chorzów → Katowice → Mysłowice → Jaworzno → Chrzanów → Trzebinia → Kraków → Wieliczka → Szarów → Bochnia → Brzesko → Tarnów → Dębica → Rzeszów → Łańcut → Jarosław → Korczowa) lub wojewódzką 902 (Katowice → Chorzów → Świętochłowice → Ruda Śląska → Zabrze).

Katowice znane są w całej Polsce ze swojego przemysłowego charakteru, co znajduje odzwierciedlenie w ilości samochodów użytkowych i ciężarowych na ulicach Katowic, które, co nie jest niespodzianką, najczęściej wykorzystują silniki samozapłonowe diesla. Warto tu wspomnieć, że współczesne diesle nie mogą w praktyce pojawić się na ulicach bez układu doładowania w silniku, ponieważ bez pomocy turbosprężarki nie mają możliwości uzyskania wartości emisji spalin na akceptowalnym poziomie. Niewiele osób wie, ale turbosprężarki samochodowe to urządzenia, które pracują w bardzo wymagających warunkach, zanieczyszczonych i bardzo wysokiej temperaturze, a w efekcie zużywają się i mogą ulec uszkodzeniu, jeśli nie zapewni się im właściwych warunków do pracy. Wymiana turbo to koszt rzędu kilku do kilkunastu tysięcy złotych, dlatego też znacznie bardziej opłacalna jest regeneracja turbosprężarki. I dlatego my, serwis Regeneracja Turbosprężarek przygotowaliśmy dla Państwa łatwą i przyjemną wyszukiwarkę mechaników samochodowych zajmujących się regeneracją turbo. Poniżej zebraliśmy również z Katowic najniższe ceny za usługi regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych.

 

Regeneracja Turbiny

Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 609-707-060

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Pocztowa 9
Kod pocztowy: 40-001 Katowice
Współrzędne GPS:
N 50° 15' 29.329'' E 19° 1' 13.447''

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Katowicach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Katowicach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Katowicami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Katowic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Katowice 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Katowicach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Katowice)

Opis

Loader

W tym momencie w wyszukanej przez Ciebie lokalizacji nie ma włączonych żadnych profili mechaników. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.