blog

Regeneracja turbin Katowice

2 października 2018

Mamy dla Ciebie dostępnych ponad 3000 turbosprężarek!
Regeneracja turbosprężarki
od 299 zł netto
Nowa turbosprężarka
od 899 zł netto
Stan
Dostępne
Turbina
od 500 zł
Gwarancja
2 lata, bez limitu km
Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części
Udostępnij element
Pracownia regeneracji turbo

W naszej ofercie znajdziesz turbosprężarki:

  • nowe
  • regenerowane
  • używane z gwarancją

regeneruj
turbosprężarkę

 Naprawa turbosprężarek w Katowicach – warsztaty ASO Melett - gwarancja

Katowice (z niemieckiego Kattowitz, śląskiego Katowicy, czeskiego Katovice) to miasto na prawach powiatu we wschodniej części Górnego Śląska, na obszarze Wyżyny Śląskiej, nad rzekami Rawą i Kłodnicą.

Naprawa turbosprężarek w Katowicach

Regeneracja turbin Katowice

Założone w okolicach XVI wieku Katowice są dziesiątym miastem w kraju pod względem liczby ludności wynoszącej około 302 000 mieszkańców oraz jedenastym pod względem powierzchni (164,64km2) miastem w Polsce, oraz największym w konurbacji górnośląskiej, liczącej sobie w zależności od kryteriów delimitacji od 2,2 do nawet 3,5 mln osób. Miasto jest jednym z najważniejszych węzłów zarówno kolejowych, jak i drogowych w kraju i Europie, z funkcjonującym w pobliskich Pyrzowicach międzynarodowym portem lotniczym Katowice-Pyrzowice. Katowice są także jednym z największych ośrodków gospodarczych w Polsce, posiadając rozbudowaną sieć kopalni węgla oraz wiele centrów technologicznych i usługowych.

W tak ogromnej aglomeracji porusza się wiele pojazdów wyposażonych w układy turbodoładowania, które czasem mogą odmówić posłuszeństwa. Chcąc uniknąć kosztownych defektów, regeneracji turbosprężarki należy przestrzegać podstawowych zasad eksploatacji samochodu w nią wyposażonego oraz często wymieniać w nim olej napędowy, filtr powietrza i filtr oleju, korzystając z odpowiednio dobranych produktów najwyższej jakości.

Regeneracja turbiny Katowice

Czyszczenie turbo Katowice

Czasem jednak zdarza się, niezależnie od starań właściciela, że układ turbodoładowania odmówi posłuszeństwa. W takim przypadku są trzy rozwiązania: zakup nowej turbosprężarki, zakup używanej lub regeneracja, naprawa obecnie posiadanej. Jednak nowe urządzenia potrafią kosztować fortunę, a używane są często niepewne i mogą doprowadzić do jeszcze większej dziury w portfelu. Z punktu ekonomicznego najlepszym rozwiązaniem jest więc regeneracja turbosprężarki, która jest tańsza od zakupu nowego egzemplarza i prawidłowo wykonana zapewnia porównywalną trwałość. Polega ona na przeczyszczeniu i dokładnym sprawdzeniu wszystkich komponentów oraz wymianie uszkodzonych części na oryginale Melett wraz z wyeksploatowanymi łożyskami i pierścieniami. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest możliwość sprawdzenia przez posiadających odpowiednie maszyny fachowców TURBO serwisu Bosch Diesel Service Pawlik wyważenia turbosprężarki, a także jego poprawienia w razie konieczności.

Czyszczenie turbo Katowice
Oceń wpis Aktualna ocena:  4.75

Dodaj komentarz

Oceń wpis Aktualna ocena: 4.75
Wpisz nazwę użytkownika
Wpisz treść wiadomości

Komentarze

Piotrek
2023-01-24 13:37:02
Regeneracja turbin to proces przywracania lub odnawiania turbiny do jej pierwotnych specyfikacji. W Katowicach, w Polsce, jest kilka firm specjalizujących się w regeneracji turbin dla różnych rodzajów sprzętu, takich jak generatory mocy, maszyny przemysłowe i pojazdy. Te firmy zazwyczaj korzystają z zaawansowanego sprzętu i technik, aby przeprowadzić inspekcję, naprawić i przetestować turbiny, aby upewnić się, że działają one prawidłowo. Niektóre typowe usługi oferowane przez te firmy obejmują wyrównywanie, spawanie i powlekanie.
Majuu93
2020-03-04 13:43:55
Macie oddział w Gliwicach? Muszę oddać turbosprężarkę do regeneracji.
katowicenoca
2019-08-27 13:59:50
Krótki, ale sensowny artykuł o czyszczeniu, daje 5!

Dowiedz się więcej

O turbosprężarkach i ich naprawie

Bosch Diesel
Service Pawlik

Autoryzowana, specjalistyczna pracownia regeneracji i naprawy turbosprężarek. Regenerujemy turbosprężarki na terenie całego kraju

Autoryzowany warsztat Melett

Turbosprężarki Garrett, Melett, BorgWarner, IHI, Honeywell, Hitachi, Toyota, Holset, Mitsubishi