Localizations image

Bośnia i Hercegowina (BIH) – Regeneracja turbosprężarek i naprawa turbin w Bośni i Hercegowinie (Bosna i Hercegovina, Босна и Херцеговина) – cała Europa

Czas przeczytania tekstu: 10 minut
Ponad 3000 turbosprężarek dostępnych od 390zł!
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5

1. Gdzie regenerować turbo w Bośni i Hercegowinie 
Bośnia i Hercegowina to państwo federacyjne, którego powierzchnia wynosi 51 197 kilometrów kwadratowych i na niej świadczy usługę regeneracji turbosprężarek i naprawę turbin polska specjalistyczna pracownia, która trudni się tym procesem już od kilkudziesięciu lat, dzięki czemu zdobyła ogromne zaufanie i szacunek wśród klientów. Każda turbosprężarka wychodząca poza budynek tej pracowni posiada roczną gwarancję bez limitu kilometrów, a cena takiego procesu jest bardzo niska, co przyciąga wielu klientów. Językiem urzędowym, jaki panuje w Bośni i Hercegowinie, jest bośniacki, chorwacki oraz serbski, a graniczy ona z Chorwacją, Serbią i Czarnogórą, zaś na południowym wschodzie ma dostęp do Morza Adriatyckiego. To Państwo jest bardzo często odwiedzane przez turystów, a w 2016 roku Bośnię i Hercegowinę odwiedziło prawie 800 tysięcy zwiedzających. W tym artykule przedstawimy kilka większych miast takich jak Sarajewo (71000), Banja Luka (78000), Tuzla (75000), Zenica (72000), Mostar (88000), Brczko (76100), Bijeljina (76300), Bihać (77000), a także Prijedor (79000) oraz kilka mniejszych, w których najnowocześniejsza pracownia regeneracji turbosprężarek w Polsce oferuje swoje usługi za pomocą możliwości wysyłki.

Zregenerowana turbina z Bośni i Hercegowiny
Bośnia i Hercegowina (BIH) – Regeneracja turbosprężarek i naprawa turbin w Bośni i Hercegowinie (Bosna i Hercegovina)– cała Europa

2. Regeneracja turbosprężarek w Sarajewie (kod pocztowy 71000)
Sarajewo zostało założone w 1462 roku przez Turków Osmańskich i zostało stolicą Bośni i Hercegowiny, jest tutaj także możliwość zregenerowania uszkodzonej turbosprężarki, dzięki polskiej specjalistycznej pracowni, która posiada możliwość wysyłki i to właśnie dzięki temu świadczy w tym mieście tanie i szybkie usługi regeneracji turbosprężarek. Sarajewo (71000) to miejsce, w którym doszło do morderstwa arcyksięcia Franciszka Ferdynanda, a także odbyły się tutaj w 1984 roku Zimowe Igrzyska Olimpijskie. Po silnym zniszczeni miasta podczas działań wojennych w latach 1992-1995 zostało podzielone na cztery gminy, a jest to Centar, Novi Grad, Novo Sarajevo, a także Stari Grad. Należy wspomnieć, także, iż Sarajewo mogło zostać odbudowane dzięki wsparciu finansowym ze strony Unii Europejskiej, aczkolwiek do chwili obecnej tereny, które są położone wokół miast, są zaminowane. Sarajewo współpracuje z Ankarą, Baku, Barceloną, Budapesztem, Budvą, Bursą, Calgary, Coventry, Dayton, Ferrarą, Friedrichshafen, Innsbruckiem, Stambułem, Kuwejtem, Magdeburgiem, Neapolem, Prato, Serre Chevalier, Sztokholmem, Tianjin, Tilimsanem, Trypolisem, Wenecją, Wolfsburgiem, a także z Zagrzebiem.

Zregenerowane turbosprężarki prosto z Sarajewa
Regeneracja turbosprężarek w Sarajewie (kod pocztowy 71000)

3. Czyszczenie turbin w mieście Banja Luka (kod pocztowy 78000)
Miejscowość Banja Luka to drugie pod względem liczby ludności miasto, a wśród mieszkańców znajdują się właściciele pojazdów mechanicznych wyposażonych w turbosprężarkę, która, co jakiś czas powinna przejść proces czyszczenia, a jest on przeprowadzany za pomocą myjki ultradźwiękowej, piaskowania bądź wody, w której skład wchodzą bardzo silne chemikalia, a te z kolei mają za zadanie wyczyścić wszystkie zanieczyszczenia tłustego nagaru zgromadzonego w konstrukcji turbosprężarki. Banja Luka jest położona nad rzeką Vrbas i jest to bardzo ważny ośrodek gospodarczy Bośni i Hercegowiny. To miasto posiada ośrodek turystyczny i popularne uzdrowisko, w którym są leczone choroby reumatyczne, skórne, a także układu nerwowego. Turyści przyjeżdżający do tego kraju zwiedzają meczet Ferhadija z 1579 roku, maczet Arnaudi dżamija z 1595 roku, średniowieczną twierdzę Gornij Seher, cerkiew i kościół z XIX wieku. Z Banja Luką (78000) współpracuje Belgrad, Graz, Kaiserslautern, Lwów, Moskwa, Odense oraz Patras, a to wszystko dzięki temu, że w tej miejscowości jest wydobywany węgiel brunatny.

Turbina wyczyszczona i gotowa do wysyłki do Banja Luki
Czyszczenie turbin w mieście Banja Luka (kod pocztowy 78000)

4. Demontaż turbo w miejscowości Tuzla (kod pocztowy 75000)
W miejscowości Tuzla mieszka 131 444 ludzi i niektórym z nich uszkodziła się turbosprężarka, która należy zdemontować, a jest to możliwe dzięki polskiej profesjonalnej pracowni regeneracji turbosprężarek, która świadczy usługi związane z turbinami, także w tym mieście, ceny usług są niskie, a czas realizacji krótki, co przyciąga bardzo wielu klientów. Tuzla (75000) to miejscowość położona na północnym wschodzie Bośni i Hercegowiny, a od zachodu leży u podnóża gór Majevica. Ta miejscowość słynie z eksploatacji węgla brunatnego i soli kamiennej, a zamieszkuje ją około 165 tysięcy ludzi. Całe miasto ma 303 kilometry kwadratowe powierzchni, a także znajduje się tutaj port lotniczy i filia uniwersytetu w Sarajewie. Współpracuje z takimi miastami jak Bolonia, Osijek, Pecz, L’Hospitalet de Llobregat oraz Saint-Denis. Turyście przyjeżdżają to Tuzli, aby zwiedzić najcenniejszy zabytek pochodzący z XVI wieku, czyli meczet Turalibeg.

Zdemontowana turbina od klienta z Tuzli
Demontaż turbo w miejscowości Tuzla (kod pocztowy 75000)

5. Koszt turbosprężarek w mieście Zenica (kod pocztowy 72000)
Czwarte co do liczby ludności miasto Bośni i Hercegowiny, czyli Zenica, na której terenie działa polska specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek, a w tej z kolei koszt turbosprężarki jest bardzo niski, jest położone nad rzeką Bosną. Turbosprężarka jest bardzo drogim elementem eksploatacyjnym jednostki napędowej, także w trosce o budżet klientów, ta specjalistyczna pracownia obniżyła swoje ceny i zaproponowała proces regeneracji w mieście Zenica (72000), z którego mogą skorzystać wszyscy mieszkańcy. Jako że Zenica to wielonarodowe i przemysłowe miasto to współpracuje z Gelsenkirchen, Hunedoara, Uskudar, Karsiyaka, Lulea, Temirtau, Fiorenzuola d’Arda, a także z Zalaegerszeg. Na jej terenie mieszka 128 tysięcy mieszkańców, a jest ona położona 316 metrów nad poziome morza. Najciekawszym zabytkiem jest cerkiew Narodzenia Matki Bożej w Zenicy, dlatego też tę miejscowość odwiedza bardzo wielu turystów, którzy pragną zwiedzić ten zabytek.

Zregenerowana turbina w mieście Zenica
Koszt turbosprężarek w mieście Zenica (kod pocztowy 72000)

6. Montaż turbin w Mostar (kod pocztowy 88000)
Mostar to miasto wieloetniczne, czyli mieszka w nim wiele ras ludzi, którzy posiadają pojazdy mechaniczne wyposażone w turbosprężarkę, a ta z kolei niekiedy potrzebuje demontaż, czyszczenia, a następnie montażu, takie usługi wykonuje polska profesjonalna pracownia, trudniąca się tymi procesami już od kilkudziesięciu lat, a dzięki temu zdobyła szacunek i zaufanie klientów. Ta miejscowość jest położona na południowym zachodzie państwa nad rzeką Neretwa, jej nazwa pochodzi od słowa mostari, czyli inaczej strażnicy mostu. Powierzchnia Mostaru wynosi 1175 kilometrów kwadratowych, zamieszkuje go 113 169 mieszkańców, a to oznacza, że na jednym kilometrze kwadratowym mieszka 90 osób. Mostar (88000) leży od 60 metrów do 110 metrów nad poziomem morza na równinie Mostarsko polje. Najniższa temperatura, jaką odnotowano w Mostarze to 6 stopni Celsjusza, a najwyższa to 46 stopni Celsjusza. Turyście przyjeżdżają tutaj zobaczyć katedrę Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, a miasta, jakie współpracują z Mostarem to między innymi Amman, Arsoli, Split, Tutin, Vejle, Vukovar, Izmir, Heidelberg, Millau.

Turbina z Mostar gotowa do montażu
Montaż turbin w Mostar (kod pocztowy 88000)

7. Wyważanie turbosprężarek w mieście Brczko (kod pocztowy 76100)
W miejscowości Brczko mieszka niespełna sto tysięcy ludzi, a wśród nich są właściciele pojazdów mechanicznych wyposażony w turbosprężarkę, która po procesie regeneracji musi przejść proces wyważania. Wyważanie turbosprężarek to najważniejszy proces, ponieważ to od niego będzie zależało jak turbina, będzie pracować po zamontowaniu w jednostce napędowej. Miejscowość Brczko (76100) jest zarówno gminą, jak i miastem, które leży na północy Bośni i Hercegowiny przy ujściu rzeki Brki do Sawy. Jest to bardzo ważny ośrodek przemysłu gorzelnianego oraz handlu w regionie sadowniczym śliwek. W okolicy miasta Brczko znajdują się także złoża węgla brunatnego. Mimo tego, że Brczko to bardzo małe miasteczko, ponieważ jego powierzchnia wynosi 402 kilometry kwadratowe to jest związane z takimi popularnymi ludźmi jak Lepa Brena, Edvin Kanka Cudic, Edo Maajka, Vesna Pisarovic, Anton Maglica, a także Mladen Petric.

Wyważona turbina dla klienta z Brczka
Wyważanie turbosprężarek w mieście Brczko (kod pocztowy 76100)

8. Naprawa turbosprężarki w mieście Bijeljina (kod pocztowy 76300)
W mieście Bijeljina świadczy swoje usługi polska specjalistyczna pracownia trudniąca się procesem naprawy turbosprężarki, której ceny są niskie, a czas realizacji krótki. Proces naprawy turbosprężarki jest bardzo wymagający i trudny, w przeciwieństwie do budowy turbosprężarki, która składa się ze strony gorącej, czyli turbiny i strony chłodnej, czyli sprężarki. Naprawa turbosprężarki składa się z kilku procesów, które powinny być przeprowadzane przez wyspecjalizowanego serwisanta i na maszynach specjalnie przeznaczonych do tego procesu. Bijeljina (76300) leży na północnym wschodzie części państwa Bośnia i Hercegowina i na północny wschód od miasta Tuzla. Jest to ośrodek handlowo-przemysłowy, w którym istnieje przetwórstwo owoców, a w jego pobliżu jest wydobywany węgiel brunatny. Siódme co do liczby ludności miasto, do 1914 roku posiadało stacjonujący czwarty batalion C. i K. 20 Pułku Piechoty. Liczba ludności to około 41 tysięcy mieszkańców. Z miejscowością Bijeljina współpracuje Langenhagen, Krusevac, Ruse, a także Kumanowo.

Turbo zregenerowane w mieście Bijeljina
Naprawa turbosprężarki w mieście Bijeljina (kod pocztowy 76300)

9. Awaria turbo w Bihać (kod pocztowy 77000)

Awaria turbosprężarki to bardzo częste zjawisko, z którym muszą uporać się właściciele samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych i innych wyposażonych w turbosprężarkę. Przyczyną awarii turbo może być nieodpowiednia eksploatacja wynikająca z braku doświadczenia na temat zasad użytkowania pojazdu mechanicznego, który posiada turbosprężarkę bądź też czynniki zewnętrzne, takie jak ciała obce, które niszczą łopatki turbiny lub koła kompresji. Bihać (77000) to miasto położone nad rzeką Una w północno-zachodniej Bośni i leży on w Bosanckiej Krajinie, a w latach 1941-1945 należał do Chorwacji. Zamieszkuje go około 80 tysięcy ludzi, z czego 88 procent stanowią Boszniacy. O tej miejscowości pierwsza wzmianka pojawiła się w 1260 roku. W tym mieście rozwija się przemysł włókienniczy, drzewny, a także spożywczy. Należy wspomnieć, że Bihać to ośrodek turystyczny, do którego zwiedzający przyjeżdżają, a by zobaczyć, chociażby meczet.

Turbosprężarka z Bihać zregenerowana po awarii
Awaria turbo w Bihać (kod pocztowy 77000)

10. Remont turbin w miejscowości Prijedor (kod pocztowy 79000)
W miejscowości Prijedor istnieje możliwość remontu turbosprężarki, aczkolwiek jest to na tyle skomplikowany i wymagający doświadczenia proces, że należy to zlecić wyspecjalizowanej specjalistycznej pracowni, która posiada ogromne zaufanie i szacunek ze strony klientów, taką pracownią jest najnowocześniejsza i największa w Polsce pracownia regeneracji turbosprężarek. Prijedor (79000) leży nad rzeką Sana i na północny zachód od miejscowości Banja Luka. Turyści przyjeżdżają do tego miasta na takie spotkania i festiwale jak dzień miodu, letni i rzeczny festiwal Prijedor, spotkanie pisarzy, dni zimy, międzynarodowy festiwal chóru – Zlatna Vila, a także puchar spadochroniarstwa świętego Piotra. Na to, że Prijedor istniał już w 2100 roku przed naszą erą, są niepodważalne dowody, a między innymi produkcja żelaza z okresu rzymskiego oraz liczne osady w regionie dzisiejszego miasta z nekropoliami podległymi osadom. Prijedor współpracuje z takimi miastami jak Manisa, Pancevo, Kikinda, Neapoli, Sund, Trento, Bovec, Novo Mesto, a także z Demir Hisar municipality.

Wyremontowane turbo z miasta Prijedor
Remont turbin w miejscowości Prijedor (kod pocztowy 79000)


Gdzie jeszcze regenerować turbosprężarki w Bośni i Hercegowinie?

Regeneracja turbosprężarek to skomplikowany proces, który zostanie dobrze wykonany w specjalistycznej pracowni przez wyspecjalizowanego serwisanta na maszynach przystosowanych i przeznaczonych do wykonywania tego procesu. Dopiero wtedy możemy mieć pewność, że turbosprężarka jest odpowiednio zregenerowana. Ponadto, jeżeli zregenerujemy turbinę w specjalistycznej pracowni, to będzie ona miała roczną gwarancję bez limitu kilometrów. Bośnia i Hercegowina to bardzo małe państewko, aczkolwiek i w jego mniejszych miejscowościach na przykład takich jak Jajce, Doboj, Trebinje, Cazin, Bugojno, Velika Kladusa, a także Gradiska istnieje możliwość wykonania procesu regeneracji przy pomocy polskiej profesjonalnej pracowni, która świadczy usługi wysyłkowe, a jej ceny są bardzo niskie i czas realizacji zlecenie jest krótki, a przede wszystkim na tym zależy potencjalnym klientom, wybierający odpowiedni zakład regenerujący turbosprężarki.

Serwisy regeneracji turbin w Bośni i Hercegowinie
Gdzie jeszcze regenerować turbosprężarki w Bośni i Hercegowinie?

Komentarze

Błażej 2020-03-04 10:27:44

W tak małym państwie dajecie możliwość na profesjonalne zajęcie się turbosprężarką, bardzo się cieszę

Marika 2019-08-28 12:34:34

Świetny i ciekawy artykuł, jest co poczytać i wiele można się dowiedzieć.

Dodaj komentarz

Loader
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Turbosprężarka 777251-1  13 maja 2021

Turbosprężarka 777251-1

Oferujemy regenerację lub sprzedaż już zregenerowanej turbosprężarki 777251-1 firm...

Regeneracja zmiennej geometrii turbiny – kiedy ją przeprowadzić? 26 sierpnia 2021

Regeneracja zmiennej geometrii turbiny – kiedy ją przeprowadzić?

1. Regeneracja turbiny z technologią VNT W sytuacji, kiedy zostanie zdiagnozowana ...

Wypalanie sadzy z turbiny – czy to w ogóle możliwe? 26 października 2021

Wypalanie sadzy z turbiny – czy to w ogóle możliwe?

Przywrócenie turbosprężarki jej sprawności polega na poddaniu jej procesowi regeneracji, któ...

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 707 060
Call icon

Zadzwoń do nas:

+48609707060
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności. RODO