Localizations image

Kod 83-130 Pelplin – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Pelplinie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Jesteś w mieście Pelplinie i potrzebujesz szybko zregenerować turbinę? Taką usługę regeneracji oferuje najlepsza w mieście pracownia regeneracji turbosprężarek. Zajmuje się ona nawet najcięższymi przypadkami uszkodzeń turbo, z tego też względu jest mocno oblegana przez mieszkańców miasta, jak i okolicznych miejscowości.


Czyszczenie i regeneracja turbin dostępne w pracowni w Pelplinie

Samo miasto Pelplin położone jest w województwie pomorskim, w powiecie tczewskim, nad rzeką Wierzycą. Historia miasta związana jest z zakonem cystersów, ponieważ wież w roku 1274 została nadana zakonowi przez księcia Mościwoja II. Prawa miejskie Pelplin otrzymał w roku 1931, natomiast w roku 1937 herb. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Pelplin to około 4,5 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszańców miasta to około 8000 osób.

Przez Pelplin przebiegają drogi takie jak: wojewódzka 229 (Jabłowo → Pelplin → Rudno → Wielkie Walichnowy) i wojewódzka 230 (Wielgłowy → Brzuśce → Pelplin → Cierzpice).

Najcenniejsze zabytki, jakie można zobaczyć, będąc na wycieczce w Pelplinie to przede wszystkim: kościół z XIII wieku odnawiany i rekonstruowany w XIX wieku, bazylika katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi, kościół Bożego Ciała w stylu gotyckim z 1417 roku, Muzeum Diecezjalne w stylu gotyckim, klasycystyczny pałac biskupi z 1837 roku. Gospodarka Pelplina opiera się głównie na handlu, rolnictwie i usługach, swoje siedziby mają tu też znaczące przedsiębiorstwa. Wracają do usług, warto docenić najnowocześniejszą pracownię regeneracji turbosprężarek w Pelplinie, która zasłynęła nie tylko w oczach mieszkańców, ale także przedsiębiorców. To właśnie tu firmy pozostawiają swoje diesle, których turbiny zakończyły żywot z powodu wielu podróży i przepracowania. Dodatkowo pracowania oferuje znakomite ceny za regenerację, co podoba się nie tylko osobom prywatnym, ale też firmą, które cenią takie aspekty. Przykładowy cennik usług serwisu, stworzony dla miasta Pelplin, znajduje się poniżej.

Układ doładowania po czyszczeniu w warsztacie z Pelplina

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Pelplinie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Pelplinie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Pelplinem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Pelplina 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Pelplin 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Pelplinie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Pelplin)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Pelplinie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Pelplina do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Pelplina turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
83-130 Pelplin Maciejewo Sambora POP-PEL3 53.928841/18.697220 Wyszukaj
83-130 Pelplin Osiedle 700-lecia Szkolna PEL981 53.927689/18.703739 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.