Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 1 warsztatach w Branicach (kod 48-140)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Branicach od niedawna funkcjonuje specjalistyczna pracownia zajmująca się regeneracją turbosprężarek samochodowych. Na serwisie Regeneracja Turbosprężarek widnieje wyszukiwarka umożliwiająca wyszukanie warsztatu zajmującego się regeneracją turbo na terytorium Branic oraz wielu innych lokalizacji w Polsce. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę swoje miasto lub powiat, a witryna przekieruje Cię bezpośrednio do mechanika zajmującego się fachową regeneracją oraz naprawą turbosprężarek. Branice to wieś zlokalizowana na terenie województwa opolskiego, w powiecie głubczyckim, w gminie Branice, której jest siedzibą. Według danych statystycznych Branice zamieszkuje około 2300 mieszkańców.


W Branicach w mig zregenerujesz turbosprężarkę samochodową

Głównymi zabytkami na terytorium Branic są obiekty: Kościół parafialny pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP, klasztor sióstr Maryi Niepokalanej, park pałacowy oraz zamek murowany z cegły i pałac otoczony małym parkiem. Do 21 grudnia na terenie Branic funkcjonowało przejście graniczne Branice → Úvalno. Na terytorium miejscowość Branice przebiega droga wojewódzka o numerze 419 (Nowa Cerekwia → Niekazanice → Branice). W Branicach jak wynika z danych statystycznych, najwięcej jeździ samochodów z silnikami wysokoprężnymi, inaczej nazywanych dieslami. A w tych z kolei znajdują się turbosprężarki, które są dość awaryjnymi urządzeniami, najczęściej psują się w nich łopatki oraz wałek. Przy prawidłowej eksploracji turbo, czyli pamiętanie o wymianie oleju oraz filtra powietrza turbo powinno działać, jak należy, jednak kiedy mimo prawidłowego użytkowania turbo dojdzie do jego uszkodzenia, powinniśmy wówczas jak najszybciej udać się do specjalisty od turbosprężarek samochodowych. W Braniewie dzięki znajdującemu się tam serwisowi regeneracji turbo, który wyposażony jest w myjki ultradźwiękowe i wysokociśnieniowe oraz w wyważarki niemieckiej marki Schenck w mig każdy zregeneruje swoją zużytą turbinę.

Cenną informacją dla posiadaczy turbo jest fakt, iż w Braniewie można zregenerować swoją turbosprężarkę za pomocą kuriera, ponieważ firma regenerująca turbiny z Braniewa współpracuje z firmą kurierską DPD, co oznacza, że na ternie Braniewa regenerują swoje turbiny nie tylko sami mieszkańcy wsi, ale i mieszkańcy całego naszego kraju, którzy mogą w każdej chwili wysłać do tutejszych mechaników zużyte turbo. Cennik za regenerację, remont oraz montaż i demontaż turbo widnieje w tabelce poniżej.

Turbo po wymianie na stole w laboratorium z Branic Otrzymana od klienta z Branic turbosprężarka samochodowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Branicach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Branicach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Branicami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Branic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Branice 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Branicach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Branice)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Branicach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Branic do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Branic turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
48-140 Branice Główna BRC01A 50.050591/17.793619 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.