Localizations image

Zregeneruj swoją turbinę blisko siebie • Powiat głubczycki • Naprawa turbosprężarek i czyszczenie turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W powiecie głubczyckim już więcej nie będzie problemu z odnalezieniem serwisu regeneracji turbosprężarek. Strona internetowa Regeneracja Turbosprężarek dedykowana jest osobom, które szukają w powiecie głubczyckim serwisu naprawy turbosprężarek. Siedzibą powiatu głubczyckiego jest miasto Głubczyce. Powierzchnia powiatu wynosi 673 kilometry kwadratowe, a liczba jego mieszkańców to około 46 500 osób. Miastami wchodzącymi w skład powiatu głubczyckiego są: Baborów, Kietrz i wspomniane już Głubczyce. Sąsiadami powiatu głubczyckiego są: powiat prudnicki, powiat kędzierzyńsko-kozielski, raciborski (województwo śląskie) oraz kraj morawsko-śląski w Czechach.


W powiecie głubczyckim można oddać do regeneracji uszkodzoną turbosprężarkę

Atrakcje turystyczne, na jakie możemy się natknąć w powiecie głubczyckim to: Park miejski, ruiny kościoła pod wezwaniem świętego Wacława, rezerwat przyrody Góra Gipsowa, powiatowe muzeum Ziemi Głubczyckiej. Przez powiat głubczycki przebiegają cztery drogi: droga krajowa numer 38 (Pietrowice → GłubczyceKędzierzyn-Koźle), droga wojewódzka numer 416 (KrapkowiceGłogówekGłubczyceKietrzRacibórz), droga wojewódzka numer 420 (Kietrz → Dzierżysław → Pilszcz) oraz droga krajowa numer 417 (Laskowice → Klisino → Szonów → Szczyty → Racibórz). Wyszczególnionymi drogami porusza się codziennie multum samochodów osobowych i ciężarowych. Najwięcej jednak widzi się tutaj aut osobowych z sinikami diesla. Obecnie prawie każdy diesel posiada turbodoładowanie. Specyfika działania turbo jest narażona na ciężkie warunki, gdyż pracuje ona w bardzo wysokich temperaturach. Dlatego ważne jest, aby przed wyłączeniem silnika odczekać dłuższą chwilę, by turbina zdążyła ostygnąć. W przeciwnym razie może dojść do luzów na łożyskowaniu wirnika lub nieszczelności, co z kolei doprowadzić może zaolejenia układu ssącego.

W powiecie występuje dużo warsztatów samochodowych oraz pracowni regenerujące turbosprężarki. Cennik do usług regeneracji i naprawy turbo dla powiatu głubczyckiego znajduje się w tabeli poniżej.

Turbina po regeneracji w nowoczesnej pracowni, powiat głubczycki Naprawiona oraz wyczyszczona turbina z powiatu głubczyckiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat głubczycki

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat głubczycki 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat głubczycki 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat głubczycki 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat głubczycki 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat głubczycki 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat głubczycki)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat głubczycki

Obsługa kurierska obejmuje również powiat głubczycki, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
48-120 Baborów Jaroniów Rynek BBR01G 50.157532/17.985670 Wyszukaj
48-140 Branice Główna BRC01A 50.050591/17.793619 Wyszukaj
48-100 Głubczyce Raciborska GLB01A 50.192921/17.844601 Wyszukaj
48-130 Dzierżysław Tadeusza Kościuszki KIT230 50.050468/17.964060 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.