bosch service regeneracja turbosprężarek

regeneracja

turbosprężarek samochodowych

film pracowni naprawy turbosprężarek

Turbo-Warsztat Meletta - Regeneracja turbosprężarek Sosnowiec | naprawa turbiny w Sosnowcu

Udostępnij
Zapraszamy do polubienia naszego kanału
Zapraszamy do polubienia naszego profilu na wykop.pl


Sosnowiec to miasto na prawach powiatu, ulokowane na południu Polski w Zagłębiu Dąbrowskim, które jest historyczną częścią zachodniej Małopolski. Jest to także miasto przemysłowe, w którym ważną rolę odgrywają pojazdy wyposażone w turbosprężarki

Miasto w odróżnieniu od jego poszczególnych dzielnic nie należy do najstarszych, ponieważ prawa miejskie posiada dopiero od 1902 roku. Przez Sosnowiec przepływają trzy rzeki i tyle samo małych potoków, czyli Czarna Przemsza, Biała Przemsza, Brynica, Bobrek, Potok Zagórski oraz Jamki, znaleźć tu można również kilka zbiorników wodnych, jak chociażby jezioro Leśna czy Smug. W obrębie miasta, zajmującego powierzchnię 91,06 kilometra kwadratowego żyje około 209 270 mieszkańców, co daje przybliżoną gęstość zaludnienia 2298os/km2. Liczba ludności Sosnowca czyni to miasto największym w Zagłębiu Dąbrowskim, trzecim w województwie śląskim oraz piętnastym w skali kraju pod tym względem.

W Sosnowcu działa Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, do której przydzielono 5 obszarów w granicach miasta, funkcjonują tu także dwa zakłady wydobywcze: Kopalnia Węgla Kamiennego Kazimierz-Juliusz w Sosnowcu Kazimierzu Górniczym oraz CTL Maczki-Bór w Sosnowcu Maczkach. Do największych centrów przemysłowych Sosnowcu należą dwie huty – Mittal Steel Poland SA Oddział Sosnowiec i Huta imienia Mariana Buczka, a także zakłady produkcyjne takich firm jak Foster Wheeler, TIMKEN, Magneti Marelli, ERGOM Poland, Caterpillar czy Polskie Liny. Sosnowiec ma znaczenie nie tylko gospodarcze, lecz także turystyczne, ze względu na bardzo dużą liczbę zabytkowych budynków, w tym powstały jeszcze w XIV wieku Zamek Sielecki, Dwór Mieroszewskich z XVII wieku, Pałac Dietla z XVIII wieku, dwa pałace Schöna oraz Pałac Wilhelma z przełomu XIX i XX wieku czy Dom Ludowy z 1903 roku. W Sosnowcu znaleźć można też wiele zabytkowych obiektów sakralnych i kamienic. Okoliczne miejscowości to Katowice, Chorzów, Czeladź, Będzin, Tychy, Jaworzno, Rybnik, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska.

Dzięki węzłowi kolejowemu oraz dobremu dostępowi do tras o znaczeniu krajowym i międzynarodowym Sosnowiec jest ważnym logistycznie miastem, przez które przebiegają dwie drogi ekspresowe S1(E75) i S86, drogi krajowe numer 79 i 94 oraz autostrada A4, będąca odcinkiem międzynarodowej trasy szybkiego ruchu E40. Rozmiary Sosnowca oraz jego położenie przyczyniają się do dużej ilości przejeżdżających codziennie przez miejskie ulice pojazdów z turbosprężarkami, które są najwydajniejszym samochodowym układem doładowania. Układy turbodoładowania pomagają przemieszczać się po Sosnowcu nie tylko autom przedstawicieli handlowych, ale też pojazdom dostawczym i rodzinnym, turbosprężarki są bowiem montowane do coraz większej ilości silników z zapłonem iskrowym i do niemal każdej jednostki wysokoprężnej.

W przypadku uszkodzenia turbosprężarki warto rozejrzeć się za profesjonalnym zakładem, Warsztatem-Turbo MELETT zajmującym się na co dzień regeneracją tych urządzeń, nie tylko w Sosnowcu, także na obszarze całego kraju, ponieważ ze względu na precyzyjną konstrukcję urządzenia niezwykle ważne jest znalezienie warsztatu Turbo - Meletta gwarantującego jakość wykonywanej usługi.

Regeneracja turbosprężarek dla miast Warszawa, Łódź, Wrocław, Poznań, Kielce, Kraków, Katowice, Opole, Bielsko Biała.
Naprawa turbosprężarek Częstochowa, Białystok, Olsztyn, Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Grudziądz, Gorzów Wielkopolski.
Testy turbosprężarek Piła, Suwałki, Elbląg, Ełk, Siedlce, Radom, Mielec, Rzeszów.
Czyszczenie turbosprężarek Lublin, Tarnów, Zielona Góra, Bydgoszcz, Legnica, Krosno, Kalisz, Rybnik, Gliwice.
Turbosprężarki Nowy Sącz, Tychy, Jelenia Góra, Nysa, Stargard Szczeciński, Wałbrzych, Koszalin, Starachowice.