Localizations image

37-410 Ulanów • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Ulanowa

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Ulanowie nie będzie już nikt miał problemu ze zregenerowaniem turbo i turbiny. Serwis pod tytułem Regeneracja Turbosprężarek udostępnia wszystkim listę specjalistów zajmujących się regeneracją oraz remontem turbosprężarek samochodowych w Ulanowie, oraz w całej Polsce. Ulanów to miasto sytuujące się w województwie podkarpackim, w powiecie niżańskim, położony u ujścia Tanwi do Sanu. Powierzchnia Ulanowa to ponad osiem kilometrów kwadratowych, a gęstość zaludnienia to 1413 mieszkańców. Prawa miejskie dla Ulanowa zaczęły przysługiwać od 1616 roku.


Ciekawostki na temat regeneracji turbo w Ulanowie

Do Ulanowa warto przyjechać ze względu na ilość ciekawych zabytków, do których należą: Kościół parafialny pod wezwaniem świętego Jana Chrzciciela i świętej Barbary wzniesiony w 1643 roku, Kościół filialny pod wezwaniem świętej Trójcy, drewniane domy pochodzące z XIX wieku oraz kirkut założony około 1700 roku. W pobliżu Ulanowa dokładnie trzy kilometry od tego miasta przebiega główna droga, chodzi o drogę krajową numer 77 (Lipnik → SandomierzStalowa WolaLeżajsk → Tryńcza → JarosławRadymnoPrzemyśl). Przejeżdżając wspomnianą drogą, dopadł Cię pech i niestety doszło do uszkodzenia turbo? Nie ma powodów do paniki, w Ulanowie bez najmniejszego kłopotu możesz naprawić zepsutą turbinę. W okolicy Ulanowa mieści się jeden z największych i najbardziej znanych w kraju zakład mechaniczny specjalizujący się w regeneracji turbosprężarek marek takich jak: KKK, Toyota, Holset, Garrett oraz wiele innych. Mechanicy zatrudnieni w omawianym serwisie dzięki posiadaniu najnowszej generacji maszyn i sprzętów znanej firmy Schenck szybko i fachowo w pełni naprawiają zużyte turbiny.

Ciekawą informacją jest fakt, że w warsztacie samochodowym z okolic Ulanowa regeneruje się turbiny nie tylko z Ulanowa i bliskich okolic, ale z regionu całego kraju, a nawet z zagranicy. Jak to możliwe? Dzieje się tak dzięki współpracy mechaników z firmą kurierską DPD. Polega to na tym, że jednego dnia kurier odbiera od klienta zużytą turbosprężarkę, a na drugi dzień odwozi ją naprawioną pod adres wskazany przez klienta.

Cena regeneracji turbosprężarki to koszt przeważnie nieprzekraczający tysiąca złotych zaś chęć kupienia nowej turbiny to już wydatek przekraczający niekiedy cztery tysiące złotych, stąd tak popularne stało się przeprowadzanie regeneracji tych cudownych urządzeń. Cennik co do naprawy oraz regeneracji turbo w Ulanowie znajduje się w poniższej tabeli.

Układ turbodoładowania po przygotowaniu w autoryzowanym serwisie z Ulanowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Ulanowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Ulanowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Ulanowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Ulanowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Ulanów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Ulanowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Ulanów)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Ulanowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Ulanowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Ulanowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
37-410 Ulanów Tadeusza Buli ULA01ML 50.491451/22.269880 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.