Localizations image

Kod 89-350 Miasteczko Krajeńskie – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Miasteczku Krajeńskim

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.67

Gdzie na terenie Miasteczka Krajeńskiego zregenerujecie uszkodzoną turbinę, nurtuje Was od jakiego czasu to pytanie? To od teraz już nie musisz się trudzić. Serwis internetowy Regeneracja Turbosprężarek udostępnia listę mechaników regenerujących turbosprężarki samochodowe na terenie nie tylko Miasteczka Krajeńskiego, ale również na terytorium całego naszego kraju. Wieś Miasteczko Krajeńskie to dawne miasto, sytuujące się w województwie wielkopolskim, w powiecie pilskim, na terenie gminy o tej samej nazwie, czyli Miasteczko Krajeńskie. Dokładna liczba mieszkańców w Miasteczku Krajeńskim wynosi 1163 osoby.


Miasteczko Krajeńskie oraz miejsce regeneracji turbosprężarek

Teraz trochę o historii miejscowości Miasteczko Krajeńskie. Tak więc miejscowość Miasteczko Krajeńskie uzyskała jeszcze przed 1457 rokiem lokację miejską, która została zdegradowana w 1972 roku. W latach od 1975 do 1998 Miasteczko Krajeńskie należało administracyjnie do województwa pilskiego. Niedaleko od Miasteczka Krajeńskiego rozciąga się droga krajowa numer 10 (Lubieszyn → Szczecin → Stargard Szczeciński → WałczPiła → Pawłówek → Białe Błota → Wypaleniska → Przyłubie → Toruń → LipnoSierpcDrobinPłońsk). Jak w wielu innych lokalizacjach województwa wielkopolskiego tak i tutaj każdego dnia roi się od samochodów osobowych oraz ciężarowych. W większości znajdujących się w obrębie Miasteczka Krajeńskiego samochodów posiada w osprzęcie silnika turbosprężarkę, dzięki której nasze samochody uzyskują o wiele wyższą moc. Turbosprężarka jak wiemy składa się dwóch głównych części - zimnej oraz ciepłej. Gdy któraś z części turbosprężarki ulegnie z jakiejkolwiek przyczyny uszkodzeniu, należy udać się wtedy do specjalisty od turbo, w celu zdiagnozowania problemu oraz dokonania naprawy turbiny.

W Miasteczku Krajeńskim można liczyć na pomoc mechaników, którzy założyli tutaj warsztat regeneracji turbosprężarek samochodowych wszystkich marek, w tym firm takich jak: Garrett, Holset, KKK, IHI oraz wile innych. Na każde zregenerowane turbo w Miasteczku Krajeńskim klient otrzymuje dwunastomiesięczną gwarancję oraz protokół wyważania z wyważarki wysokoobrotowej. Cennik co do naprawy oraz regeneracji turbosprężarek w Miasteczku Krajeńskim znajdziemy w poniżej zamieszczonej tabelce, pod artykułem.

Układ doładowania po serwisie w pracowni w Miasteczku Krajeńskim Zregenrowana w odpowiedni sposób turbina otrzymana od klienta z Miasteczka Krajeńskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Miasteczku Krajeńskim

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Miasteczku Krajeńskim 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Miasteczkiem Krajeńskim 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Miasteczka Krajeńskiego 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Miasteczko Krajeńskie 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Miasteczku Krajeńskim 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Miasteczko Krajeńskie)

Opis

Loader

W Miasteczku Krajeńskim nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Miasteczka Krajeńskiego do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Miasteczka Krajeńskiego turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
89-350 Miasteczko Krajeńskie Piotra Skargi MSK01E 53.097210/17.007090 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.