Localizations image

Regeneracja turbosprężarki • (kod pocztowy 27-225) Pawłów • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

Regeneracja turbosprężarek po awarii w Pawłowie dostępna od ręki i najlepszej cenie w okolicy. Taką ofertę może przestawić jeden z warsztatów regenerujących turbiny w Pawłowie. Warsztat w Pawłowie codziennie zmaga się z nowymi uszkodzeniami turbo, jednak najczęstsze przyczyny to: brak oleju, zużycie eksploatacyjne, zanieczyszczenia w układzie olejowym, brak smarowania. Mechanicy pracujący w warsztacie w Pawłowie przy użyciu specjalistycznych maszyn i nowych i oryginalnych części prosto z fabryki są w stanie przywrócić każdej turbinie fabryczne osiągi.


Najlepsze ceny za usługę regeneracji turbiny w warsztacie w Pawłowie

Sama wieś Pawłów położona jest w granicach województwa świętokrzyskiego, w powiecie starachowickim, w gminie Pawłow, której to jest siedzibą. Pawłów dawniej był wsią benedyktynów świętokrzyskich w województwie sandomierskim w XVI wieku. Aktualna liczba mieszkańców Pawłowa to około 1100 osób. W Pawłowie można znaleźć też pięknie zabytki, takie jak: kościół parafialny wybudowany w roku 1867 z barokowym wyposażeniem, dawny cmentarz parafialny z pierwszej połowy XIX wieku, murowany dwór z drugiej połowy XIX wieku.

Przez Pawłów przebiega droga wojewódzka numer 756 (StarachowiceNowa SłupiaŁagów → Szydłów → Stopnica), a obok droga wojewódzka numer 752 (Górno → Bodzentyn → Rzepin Kolonia).

Miejsce do regeneracji turbosprężarki w okolicy, jak i samym Pawłowie jest jak najbardziej potrzebne, wynika to z faktu, że na drogach całej Polski i Pawłowa można znaleźć coraz więcej aut z silnikami diesla, co wynika z ich ekonomiczności połączonej z dużą mocą. W przypadku awarii turbo warto w Pawłowie skierować się do warsztatu regenerującego turbiny poddać turbo regeneracji i na nowo cieszyć się dużą mocą i wbiciem w fotel. Jako że cena regeneracji turbosprężarki w warsztacie jest bardzo atrakcyjna, to mało kto decyduje się na założone nowej turbiny, której koszty to około kilku tysięcy złotych. Zakres oferty warsztatu w Pawłowie to: demontaż i montaż, diagnostyka, czyszczenie, wyważanie i regeneracja turbo. Cennik dla klientów warsztatu w Pawłowie wraz z cenami za naprawy turbo znajduje się w tabeli poniżej.

Układ doładowania przed wymianą w specjalistycznej pracowni w Pawłowie

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Pawłowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Pawłowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Pawłowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Pawłowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Pawłów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Pawłowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Pawłów)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Pawłowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Pawłowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Pawłowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
27-225 Pawłów Pawłów 56 PWW076 50.960979/21.119949 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.