Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Wyrzyskiem (kod pocztowy 89-300) i w Wyrzysku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

Regeneracja i naprawa turbin jest dostępna w mieście Wyrzysk w nowoczesnym warsztacie regeneracji turbosprężarek w mieście. W warsztacie w Wyrzysku regenerowane są wszystkie typu turbin uszkodzone z powodu: braku oleju, zanieczyszczeń w oleju, złej jakości oleju lub z powodu uszkodzenia ciałem obcym. Warsztat w Wyrzysku zajmuje się diagnostyką, czyszczeniem, wyważaniem i regeneracją turbosprężarek.


Czy regeneracja turbin w Wyrzysku jest możliwa?

Samo miasto Wyrzysk znajduje się na mapie Polski w granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie pilskim, 35 kilometrów od Piły, na Pojezierzu Krajeńskim, nad rzeką Łobżonki i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Wyrzysk. Pierwsze wzmianki na temat Wyrzyska pochodzą z 1320 roku, a prawa miejskie miasto uzyskało w wieku XV. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Wyrzysk to około 4 kilometry kwadratowe, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 5100 osób.

Przez miasto Wyrzysk przebiegają drogi takie jak; wojewódzka numer 194 (Wyrzysk → Gołańcz → Morakowo), wojewódzka numer 242 (WięcborkŁobżenica → Wyrzysk), krajowa numer 10 (Lubieszyn → Szczecin → Stargard Szczeciński → WałczPiła → Pawłówek → Białe Błota → Wypaleniska → Przyłubie → Toruń → LipnoSierpcDrobinPłońsk) oraz ekspresowa S10 (Szczecin → Stargard Szczeciński → ReczKalisz Pomorski → Wałcz → Piła →Wyrzysk → Pawłówek → Białe Błota → Bydgoszcz → Solec Kujawski → Toruń → Lubicz Dolny → Sierpc → Płońsk → Siedlin).

Najcenniejsze zabytki miasta Wyrzysk to przede wszystkim: kościół świętego Marcina w stylu neogotyckim z XIX wieku, barokowy dawny ołtarz z 1738 roku, dawna synagoga z drugiej połowy XIX wieku, domy eklektyczne i secesyjne z XIX wieku, głaz upamiętniający generała Władysława Andersa z 1992 roku. Jeśli chodzi o gospodarkę miasta Wyrzysk, to opiera się ona głównie na małych przedsiębiorstwach oraz usługach. W gałęzi usług w Wyrzysku króluje warsztat regeneracji turbosprężarek, który oferuje swoim klientom najwyższej jakości usługi połączone z najniższą ceną w kraju, z tego też względu opcja regeneracji turbosprężarek, jest o wiele częściej wybieraną opcją wśród posiadaczy diesli w mieście Wyrzysk, niż opcja zakupu nowej części. Poniżej znajduje się cennik dla miasta Wyrzysk, w którym znajdują się szacowanie koszty za usługę diagnostyki, czyszczenia i regeneracji turbo.

Układ doładowania przed montażem u fachowców z Wyrzyska

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Wyrzysku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Wyrzysku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Wyrzyskiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Wyrzyska 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Wyrzysk 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Wyrzysku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Wyrzysk)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Wyrzysku nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Wyrzyska do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Wyrzyska turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
89-300 Wyrzysk Wydmuchowo Zduny WRS01A 53.153091/17.266159 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.