Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 89-410 Więcbork

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jesteś mieszkańcem miasta Więcbork i chcesz oddać do regeneracji swoją turbinę? Skieruj się do warsztatu regeneracji turbosprężarek w Więcborku, gdzie turbiny są regenerowane przy użyciu nowoczesnych technologii i maszyn, co zapewnia najwyższą jakoś usług i dodatkowo warsztat daje roczną gwarancję na każdą zregenerowaną turbinę.


Gdzie w Więcborku najlepiej zregenerować uszkodzoną turbinę?

Samo miasto Więcbork położone jest w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie sępoleńskim, nad jeziorem Więcborskim i rzeką Orlą i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Więcbork. Historia Więcborka zaczyna się w roku 1383, kiedy to miasto zostało wymienione w kronice Janka Z Czarnkowa. W 1405 roku pierwszy raz została zapisana obecna nazwa Więcborka. Więcbork jest położony w odległości około 59 kilometrów od Bydgoszczy. Powierzchnia Więcborka to około 4,3 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 5960 osób.

Przez miasto Więcbork przebiega droga wojewódzka numer 241 (TucholaSępólno Krajeńskie → Więcbork → Nakło nad NoteciąWągrowiecRogoźno), wojewódzka numer 189 (JastrowieZłotów → Więcbork) oraz wojewódzka numer 242 (Więcbork → ŁobżenicaWyrzysk).

Zabytki miasta Więcbork to: rokokowy kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza wybudowany przez Aleksandra Hilarego Potulickiego w XVIII wieku, kaplica cmentarna z 1787 roku na Górze świętej Katarzyny kościół ewangelicki z XIX wieku, klasztor z kaplicą ewangelickich sióstr diakonistek z XIX wieku, fragmenty zamku Zebrzydowskich z 1556 roku. Jeśli chodzi o gospodarkę Więcborka, to opiera się ona głównie na przemyśle metalowym i stolarskim. Dobrze prosperującą firmą usługową w Więcborku jest warsztat regeneracji turbosprężarek w mieście. Oferuje on wysokiej jakości usługi za atrakcyjną cenę i jest jedynym tego typu miejscem w okolicy, dzięki czemu cieszy się dodatkowo dużym zainteresowaniem wśród kierowców diesli. Dla klientów w mieście Więcbork został stworzony cennik, zawierający ceny za usługę regeneracji turbo, który to znajduje się poniżej.

Układ doładowania po przygotowaniu na stole pracowniczym z Więcborka

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Więcborku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Więcborku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Więcborkiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Więcborka 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Więcbork 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Więcborku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Więcbork)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Więcborku nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Więcborka do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Więcborka turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
89-410 Więcbork Ogrody Pocztowa POP-WEC1 53.351460/17.488680 Wyszukaj
89-410 Więcbork Ogrody Złotowska WEC01A 53.351952/17.475821 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.