Localizations image

Zregeneruj turbo w Złotowie • Najlepsze warsztaty regeneracji turbosprężarek i naprawy turbin z 77-400 Złotowa

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.64

W drodze do pracy w Złotowie turbina uległa awarii i potrzebuje regeneracji? Pomocy, udzieli nasz serwis Regeneracja Turbosprężarek i znajdzie najlepsze miejsce w mieście. Niedawno w Złotowie powstała nowoczesna pracownia zajmująca się regeneracją turbosprężarek przy pomocy profesjonalnych maszyn, które przywracają turbiny do życia i nadają jej fabryczne osiągi.


Pracownia w Złotowie oferuje usługę regeneracji turbosprężarek

Samo miasto Złotów położone jest w województwie wielkopolskim, w powiecie złotowskim, na Pojezierzu Krajeńskim. Pierwsze ślady obecności człowieka na terenach Złotowa sięgają okresu neolitu, natomiast za datę powstania samego miasta uznaje się rok 1370. Miasto niestety było wielokrotnie niszczone w czasie potopu szwedzkiego i III wojny północnej, ze względu na swoje położenie. Powierzchnia miasta Złotów to około 11,6 kilometra kwadratowego, z czego około 33 procent to użytki rolne, a liczba mieszkańców miasta to około 18470 osób.

Przez miasto Złotów przebiegają drogi wojewódzkie takie jak: wojewódzka 189 (Jastrowie → Złotów → Więcbork), wojewódzka 188 (CzłuchówDebrzno → Złotów → Piła).

Zabytki miasta Złotów, które warto zobaczyć to przede wszystkim: kościół pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, kościół pod wezwaniem świętego Stanisława Kostki w stylu klasycystycznym, kościół pod wezwaniem świętego Rocha w stylu neogotyckim, kościół pod wezwaniem świętych Apostołów Piotra i Pawła, ratusz będący siedzibą władz miejskich, wybudowany w roku 1913, pałac Działyńskich z XVIII wieku. Warto też odwiedzić Muzeum Ziemi Złotowskiej, gdzie zgromadzone są zbiory archeologiczne dotyczące tych ziem. Jak widać, miejsc do zwiedzania w mieście nie brakuje, nie brakuje tu również aut z silnikami diesla do regeneracji, którą jest stanie wykonać tylko nowoczesna pracownia regeneracji turbosprężarek w Złotowie, a cennik za usługi dla miasta znajduje się poniżej.


Regeneracja Turbiny Złotów

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Złotowie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: 77-400 Złotów
Kod pocztowy: Aleja Piasta 4
Współrzędne GPS:
N 53° 21' 48.61'' E 17° 2' 28.312'''

Turbosprężarka przed wymianą u specjalistów z Złotowa Wyczyszczona na odpowiednich maszynach turbina otrzymana z miasta Złotów

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Złotowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Złotowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Złotowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Złotowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Złotów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Złotowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Złotów)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Złotowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Złotowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Złotowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
77-400 Złotów Wielatowska ZTW01ML 53.370960/17.019079 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.