Localizations image

Powiat sępoleński ► Regeneracja turbosprężarek ◄ 4 pracowni i warsztatów zajmujących się naprawą turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Czy w przypadku awarii turbo mieszkańcy powiatu sępoleńskiego będą mogli zregenerować zepsutą turbinę? Oczywiście, że tak! Należy skorzystać z serwisu Regeneracja Turbosprężarek, aby odnaleźć mechanika specjalizującego się w naprawach turbo w wybranym powiecie. Powiat sępoleński to jednostka administracyjna, położona w północno-zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego z siedzibą w mieście Sępólno Krajeńskie. W skład powiatu wchodzą trzy miasta: wspomniane Sępólno Krajeńskie, Więcbork oraz Kamień Krajeński. Gęstość ludności w powicie sępoleńskim wynosi powyżej 41 tysięcy osób, a powierzchnia, jaką, zajmuje ten powiat, liczy 790,86 kilometrów kwadratowych.


Warsztat w powiecie sępoleńskim i regeneracja uszkodzonych turbin

Do powiatu sępoleńskiego warto przyjechać, aby móc zobaczyć: rezerwat przyrody Buczyna, Pałac Runowo Krajeńskie, pałac Komierowo, Pałac Runowo Krajeńskie oraz kolegiatę śś. Apostołów Piotra i Pawła pochodzącą z XVI wieku. Zatem jakimi drogami dotrzemy w tereny powiatu sępoleńskiego, aby pozwiedzać wymienione atrakcje? Zaprowadzą nas tam drogi: droga krajowa numer 25 (Bobolice → Biały Bór → CzłuchówSępólno KrajeńskieKoronowo → Bydgoszcz → Inowrocław → StrzelnoŚlesin → Konin → Kalisz → Ostrów Wielkopolski → Antonin → Oleśnica), droga wojewódzka numer 189 (JastrowieZłotówWięcbork), droga wojewódzka numer 241 (Tuchola → Sępólno Krajeńskie → Więcbork → Nakło nad NoteciąWągrowiecRogoźno) oraz droga wojewódzka numer 242 (Więcbork → ŁobżenicaWyrzysk). W pobliżu wymienionych dróg roi się od zakładów mechanicznych. W warsztatach samochodowych obecnie najwięcej zgłaszanych problemów z samochodami osobowymi dotyczy turbosprężarek, w których najważniejszym elementem jest wirnik. Wirnik może obracać się z prędkością dochodzącą nawet do 200 tysięcy obrotów na minutę, dodatkowo działają na niego bardzo wysokie temperatury, jak widać, jego pracy towarzyszą ekstremalne warunki, stąd też tak często dochodzi do jego uszkodzenia. Ponadto często awariom ulegają: wałek, koło kompresji i łożysko oporowe. Turbina odpowiednio eksploatowana powinna długo nam posłużyć, niekiedy jednak mimo prawidłowego jej użytkowania może dojść do zużycia turbo.

W powiecie sępoleńskim funkcjonuje wielu specjalistów od turbo, dlatego też mieszkańcy i przyjezdni w okolice Sępólna-Krajeńskiego nie muszą się martwić o szybką i sprawną naprawę turbiny. Cennik usług dla powiatu sępoleńskiego znajduje się w poniższej tabeli.

Turbo przed wymianą w warsztacie, powiat sępoleński

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat sępoleński

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat sępoleński 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat sępoleński 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat sępoleński 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat sępoleński 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat sępoleński 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat sępoleński)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat sępoleński

Obsługa kurierska obejmuje również powiat sępoleński, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
89-430 Kamień Krajeński Przykop KKR01G 53.532299/17.518200 Wyszukaj
89-400 Sępólno Krajeńskie Osiedle Słowackiego Tadeusza Kościuszki SEP02A 53.457809/17.544910 Wyszukaj
89-410 Więcbork Ogrody Pocztowa POP-WEC1 53.351460/17.488680 Wyszukaj
89-410 Więcbork Ogrody Złotowska WEC01A 53.351952/17.475821 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.