Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 89-310) Łobżenicy

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.92

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w Łobżenicy dostępna od ręki i w najlepszej cenie. Wszystko to oferuje specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek w Łobżenicy. Do pracowni w Łobżenicy najczęściej trafiają turbiny uszkodzone z powodu: braku oleju, zanieczyszczeń w oleju, nieregularnej wymiany oleju, ale pracownia dzięki specjalistycznym maszynom radzi sobie z każdą z tych usterek.


W Łobżenicy można skorzystać z usługi regeneracji turbosprężarek

Samo miasto Łobżenica na mapie Polski zlokalizowane jest w granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie pilskim, na Pojezierzu Krajeńskim, nad rzeką Łobzonką i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Łobżenica. Teren Łobżenicy to około 3,2 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2970 osób. Miasto Łobżenica leży w odległości 12 kilometrów od Wyrzyska. Data założenia Łobżenicy przypada na roku 1398, a jeśli chodzi o prawa miejskie, to miasto uzyskało je w roku 1438.

Do zabytków Łobżenicy zalicza się: kościół parafialny Świętej Trójcy z przełomu wieku XV i XVI, klasycystyczną plebanię z końca XVIII wieku, eklektyczny kościół po ewangelicki świętego Szczepana z XX wieku, dawany zajazd z XVIII wieku, wieżę ciśnień z początku XX wieku, stare domy z XVIII i XIX wieku.

Przez Łobżenicę przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 242 (Więcbork → Łobżenica → WyrzyskOsiek nad NoteciąGołańcz → Morakowo).

Miasto Łobżenica oczywiście słynie ze specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek, gdzie każda turbina przed regeneracją przechodzi złożony proces diagnostyki. Dodatkowo pracownia w Łobżenicy oferuje roczną gwarancję na zregenerowaną turbinę. Cennik dla miasta Łobżenica wraz z cenami za usługę regeneracji turbiny znajduje się w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania przed wymianą u fachowców z Łobżenicy Zregenerowane turbo z Łobżenicy

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Łobżenicy

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Łobżenicy 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Łobrzenicą 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Łobżenicy 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Łobżenica 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Łobżenicy 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Łobżenica)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.