Localizations image

78-540 Kalisz Pomorski • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Kalisza Pomorskiego

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.91

Najskuteczniejsza regeneracja turbin w mieście Kalisz Pomorski w nowoczesnej pracowni regeneracji turbosprężarek! W Kaliszu Pomorskim w pracowni turbiny są poddawane złożonemu procesowi diagnostyki, czyszczenia i regeneracji. Do pracowni w Kaliszu Pomorskim trafiają turbiny uszkodzone z powodu na przykład: braku oleju, złego oleju, zanieczyszczeń w oleju.


Serwis w Kaliszu Pomorskim i regeneracja turbosprężarek

Samo miasto Kalisz Pomorski położone jest w województwie zachodniopomorskim, w powiecie drawskim, nad Drawnicą i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Kalisz Pomorski. Powierzchnia Kalisza Pomorskiego to około 12 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 4370 osób. Kalisz Pomorski leży blisko miast takich jak: Szczecin (100 kilometrów), Koszalin (124 kilometry), Piła (70 kilometrów), Bydgoszcz (160 kilometrów), Poznań (175 kilometrów). Historia miasta Kalisz Pomorski zaczyna się w VIII wieku, natomiast prawa miejskie otrzymało w roku 1303.

Przez Kalisz Pomorski przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 175 (Drawsko Pomorskie → Kalisz Pomorski → Choszczno), krajowa numer 10 (Lubieszyn → Szczecin → Stargard Szczeciński → WałczPiła → Pawłówek → Białe Błota → Wypaleniska → Przyłubie → Toruń → LipnoSierpcDrobinPłońsk).

Zabytki miasta Kalisz Pomorski, które warto zobaczyć to: kościół pod wezwaniem Matki Bożej Królowej Polski z drugiej połowy XVIII wieku, zespół pałacowy z XVIII wieku, pierwotnie dwór wybudowany przez rodzinę Wedlów w XIV wieku, plebania z roku 1800. Jeśli chodzi o gospodarkę Kalisza Pomorskiego, to opiera się ona na usługach, handlu i przemyśle, funkcjonuje tu wiele mniejszych i większych firm, a jedną z nich jest pracownia regeneracji turbosprężarek, w której regenerowane są turbiny każdego typu. Opcja regeneracji jest o wiele częściej wybierana przez klientów tego serwisu ze względu na to, że zakup i wymiana turbiny na nową to o wiele wyższa cena. Cennik dla miasta Kalisz Pomorski wraz z cenami regeneracji został zamieszczony w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny Kalisz PomorskiSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Kaliszu Pomorskim, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Wolności 18
Kod pocztowy: 78-540 Kalisz Pomorski
Współrzędne GPS:
N 53° 17' 45.071'' E 15° 54' 14.371''

Turbo przed wysyłką w autoryzowanej pracowni w Kaliszu Pomorskim Naprawiona i zregenerowana turbina pochodząca z Kalisza Pomorskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kaliszu Pomorskim

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kaliszu Pomorskim 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kaliszem Pomorskim 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kalisza Pomorskiego 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kalisz Pomorski 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kaliszu Pomorskim 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kalisz Pomorski)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Kaliszu Pomorskim nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kalisza Pomorskiego do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kalisza Pomorskiego turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
78-540 Kalisz Pomorski Dworcowa KPM01E 51.725052/18.020430 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.