Localizations image

Regeneracja turbosprężarki • (kod pocztowy 73-210) Recz • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja i naprawa turbin w mieście Recz dostępna od ręki i w najlepszej cenie w okolicy. Wszystko to w Reczu w autoryzowanym warsztacie regeneracji turbosprężarek, gdzie turbosprężarka przed regeneracją przechodzi złożony proces diagnostyki, aby jak najlepiej móc zregenerować turbinę i przywrócić jej fabryczne osiągi.


Czy regeneracja turbosprężarek w Reczu jest dostępna?

Jeśli chodzi o samo miasto Recz, to jest ono położone w granicach województwa zachodniopomorskiego, w powiecie choszczeńskim, nad rzeką Iną i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Recz. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Recz to około 12,4 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2960 osób. Miasto Recz zostało założone w XIII wieku, a prawa miejskie uzyskało przed rokiem 1296.

Do najcenniejszych zabytków Recza zalicza się: kościół pod wezwaniem Chrystusa Króla w stylu gotyckim wybudowany w XIV wieku, pozostałości murów obronnych z połowy XIV wieku, organistówkę szachulcowo-murowaną z połowy XIX wieku, rezerwat przyrody „Grądowe Zbocze”.

Jadąc przez miasto Recz, skorzystać można z dróg takich jak: krajowa numer 10 (Lubieszyn → Szczecin → Stargard Szczeciński → Wałcz → Piła → Pawłówek → Białe Błota → Wypaleniska → Przyłubie → Toruń → LipnoSierpcDrobinPłońsk) oraz wojewódzka numer 151 (ŚwidwinŁobezWęgorzyno → Recz → Barlinek → Gorzów Wielkopolski).

Jeśli chodzi o gospodarkę Recza, to opiera się ona głównie na przemyśle i usługach. Jedną z firm usługowych jest właśnie autoryzowany warsztat regeneracji turbosprężarek, gdzie regeneracja jest przeprowadzana tylko na nowych oryginalnych częściach, a na zregenerowaną turbinę udzielana jest roczna gwarancja bez limitu kilometrów. Warto też wspomnieć, że w warsztacie w Reczu możliwe jest skorzystanie z usług kurierskich, aby oddać turbinę i odzyskać ją z powrotem bez wychodzenia z domu. Cennik dla miasta Recz wraz z szacowanymi kosztami za usługę regeneracji znajduje się w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania po przywróceniu sprawności w pracowni z Recza

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Reczu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Reczu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Reczem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Recza 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Recz 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Reczu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Recz)

Opis

Loader

W Reczu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Recza do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Recza turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
73-210 Recz Wolności REC01A 53.253830/15.542470 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.