Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 20-050 Szerokie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szukasz miejsca regeneracji turbosprężarek we wsi Szerokie? W takim razie skieruj się w Szerokim do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek. Oferta pracowni w Szerokim opiera się na: szczegółowej diagnostyce, czyszczeniu, wyważaniu i regeneracji turbin, a oprócz tego warto wspomnieć o tym, że pracownia do procesu regeneracji używa tylko nowych i oryginalnych części, dzięki czemu turbinom przywracane są fabryczne osiągi.


Czy w Szerokim możliwa jest regeneracja turbin po awarii?

Jeśli chodzi o samą wieś Szerokie, to jest ona położona w granicach województwa lubelskiego, w powiecie lubelskim, w gminie Konopnica. Wieś Szerokie w swoich granicach posiada około 600 mieszkańców. W okresie lat 1975-1998 wieś Szerokie należała administracyjnie do granic województwa lubelskiego. Zabytki gminy Konopnica, do której należy wieś Szerokie to: kościół pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny w stylu neogotyckim wybudowany w 1906 roku, park pałacowy oraz grodzisko z przełomu wieków VI-XI.

Obok wsi Szerokie biegnie droga wojewódzka numer 830 (Lublin → Nałęczów → Bochotnica) oraz droga ekspresowa S19 (KuźnicaSokółka → Korycin → Knyszyn → Dobrzyniewo Duże → ChoroszczSiemiatyczeNisko → Rzeszów → Barwinek).

Ze względu na dużą liczbę aut na drogach wsi Szerokie, która wynika z dobrego połączenia drogowego, nie brakuje tu również diesli z turbiną do regeneracji. Usługi, jakie oferuje pracowni w Szerokim to: szczegółowa diagnostyka, czyszczenie i regeneracja turbosprężarki, a także wyważanie zmiennej geometrii. Pracownia ze wsi Szerokie oferuje swoim klientom również roczną gwarancję bez limitu kilometrów oraz możliwość wysyłki turbin za pomocą kuriera. Cennik dla klientów pracowni w Szerokim z kosztami za usługę regeneracji znajduje się w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania po demontażu w autoryzowanej pracowni w Szerokich

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Szerokich

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Szerokich 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Szerokimi 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Szerokich 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Szerokie 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Szerokich 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Szerokie)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Szerokich nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Szerokich do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Szerokich turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
20-050 Szerokie Szerokie 120A LUB13N 51.254890/22.483040 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.