Localizations image

Kod 19-120 Knyszyn – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Knyszynie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.94

Szukasz miejsca regeneracji turbosprężarek w mieście Knyszyn? Wybierz się w Knyszynie do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek, gdzie każda turbina przechodzi szczegółowy proces diagnostyki, czyszczenia no i oczywiście regeneracji. Najczęściej do pracowni w Knyszynie trafiają turbiny uszkodzone w wyniku: braku oleju, zanieczyszczeń w oleju, niewłaściwej eksploatacji i w wyniku zaniedbania auta.


Czyszczenie i regeneracja turbin w mieście Knyszyn dostępna w pracowni regeneracji turbosprężarek

Samo miasto Knyszyn położone jest w granicach województwa podlaskiego, w powiecie monieckim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Knyszyn. Powierzchnia, jaką zajmuje Knyszyn to około 23,7 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2840 osób. Miasto Knyszyn powstało w wieku XVI, a swoje prawa miejskie uzyskało w roku 1568 z rąk króla Zygmunta Augusta, którego czasy panowania nazywane są „Czasami Zygmuntowskimi”.

Do najcenniejszych zabytków miasta Knyszyn zalicza się: kościół świętego Jana Apostoła i Ewangelisty wybudowany w roku 1520, lamus plebański drewniany wybudowany w XIX wieku, dom Klattów z drugiej połowy XVIII wieku, pomnik króla Zygmunta Augusta na rynku miejskim, stare domy z XIX wieku.

Przez miasto Knyszyn przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 671 (Sokolany → Korycin → Knyszyn → Stare Jeżewo → Sokoły) oraz krajowa numer 65 (GołdapOleckoEłkGrajewoMońki → Białystok → Bobrowniki).

Jako że miasto Knyszyn posiada bardzo dobre połączenia drogowe, to nie brakuje tu na drogach aut, a w tym diesli, których turbiny mogą ulec awarii. Oferta pracowni w Knyszynie zawiera regenerację turbiny, pracę na nowych oryginalnych częściach i roczną gwarancję na zregenerowaną turbinę bez limitu kilometrów. Cennik dla miasta Knyszyn wraz z kosztami za naprawy znajduje się w tabeli poniżej.

Turbina po przygotowaniu w nowoczesnej pracowni z Knyszyna Zregenerowana przez fachowców turbina z Knyszyna

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Knyszynie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Knyszynie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Knyszynem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Knyszyna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Knyszyn 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Knyszynie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Knyszyn)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Knyszynie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Knyszyna do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Knyszyna turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
19-120 Knyszyn Kolonia ulicy Grodzieńskiej Tykocka KNY01A 53.311008/22.917589 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.