Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 18-520 Stawiski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W drodze przez Stawiski, twoje turbo w dieslu uległo awarii? W takim razie wybierz się w Stawiskach do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek z wieloletnim doświadczeniem i najlepszymi maszynami do regeneracji turbin. Jak wiadomo ceny nowych turbin to koszta około kilku tysięcy złotych, dlatego też opcja regeneracji jest tak chętnie wybierana przez posiadaczy diesli, ponieważ regeneracja to koszt około kilkuset złotych.


W przypadku awarii turbiny w Stawiskach skieruj się do specjalistycznej pracowi regeneracji turbosprężarek

Samo miasto Stawiski położone jest w granicach województwa podlaskiego, w powiecie kolneńskim, nad rzeką Dzierzbią i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Stawiski. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Stawiski to około 13,3 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2230 osób. Miasto Stawiski zostało założone około XV wieku, natomiast prawa miejskie miasto po raz pierwszy uzyskało w roku 1702, które utraciło w roku 1871 i na powrót odzyskało dopiero w roku 1919. Do zabytków Stawisk zalicza się: zespół klasztoru franciszkanów z XVII wieku z kościołem parafialnym pod wezwaniem świętego Antoniego z przełomu wieku XVII i wieku XVIII oraz z klasztorem i plebanią z XVIII wieku, park dworski z układem alejowym i alejom lipową z XIX wieku.

Przez Stawiski przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 647 (Dęby → Kolno → Gromadzyn → Wykno → Stawiski), wojewódzka numer 648 (Miastkowo → Nowogród → Morgowniki → Korzeniste → Stawiski → Przytuły), droga krajowa numer 61 (Warszawa → LegionowoSerockRóżanOstrołękaŁomżaGrajewoAugustów) oraz droga ekspresowa S61 (Ostrów Mazowiecka → Łomża → Stawiski → Szczuczyn → Grajewo → EłkRaczkiSuwałki → Budzisko).

Turbo do regeneracji w Stawiskach? W pracowni regeneracji turbosprężarek załatwisz to od ręki i w najlepszej cenie w okolicy, a twoja turbina odzyska fabryczne osiągi dzięki nowym i oryginalnym częściom. Oferta pracowni w Stawiskach opiera się na: demontażu/montażu, diagnostyce, regeneracji, wyważaniu i czyszczeniu turbo. Każda turbina, która przejdzie tu proces regeneracji, uzyskuje roczną gwarancję bez limitu kilometrów. Cennik dla miasta Stawiski wraz z szacowanymi kosztami za naprawy i regenerację znajduje się w tabeli poniżej.

Układ turbodoładowania przed oddaniem do klienta na stole w laboratorium z Stawisk

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Stawiskach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Stawiskach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Stawiskami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Stawisk 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Stawiski 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Stawiskach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Stawiski)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Stawiskach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Stawisk do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Stawisk turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
18-520 Stawiski Smolniki Łomżyńska SAW01A 53.377350/22.155741 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.