Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 1 warsztatach w Raczkach (kod 16-420)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Czy w Raczkach odszukacie warsztat, w którym mechanicy naprawiają Twoją zepsutą turbosprężarkę samochodową? Tak w Raczkach bez problemu odnajdziesz specjalistę od turbin dzięki stronie pod tytułem Regeneracja Turbosprężarek. Raczki to wioska znajdująca się na mapie Polski w obrębie województwa podlaskiego, w powiecie suwalskim, w gminie Raczki, dla której omawiana wioska stanowi siedzibę. Do roku 1954 wieś Raczki była siedzibą dla gminy Dowspuda. Raczki leżą dokładnie na Suwalszczyźnie, na prawym brzegu rzeki o nazwie Rospuda.


Koszt regeneracji turbiny w miejscowości Raczki 

Dla przybywających osób w rejony Raczek ogromną atrakcję stanowi znajdujące się na północ jezioro rynnowe Bolesty. A do rejestru zabytków w Raczkach należą: zachowany szesnastowieczny miejski układ przestrzenny, z brukowanym, prostokątnym rynkiem, neogotycko-klasycystyczny kościół parafialny z lat 1767-1811 oraz cmentarz parafialny rzymskokatolicki. Przez tereny Raczek rozciąga się droga wojewódzka numer 655 (Kąp → WydminyOlecko → Raczki → Suwałki → Rutka-Tartak) oraz droga wojewódzka numer 664 (Raczki → Dowspuda → Sucha Wieś → Jaśki → Janówka → Lipsk → Lipszczany). Drogami sytuującymi się w Raczkach przejeżdża bardzo dużo samochodów osobowych oraz ciężarowych, w których kluczową rolę odgrywają mechanizmy turbosprężarek samochodowych. Na każdą turbinę w Raczkach udzielana jest dwunastomiesięczna gwarancja oraz mechanicy wręczają klientom wydruk protokołu wyważania z wyważarki wysokoobrotowej. Warto wiedzieć, że w Raczkach specjaliści od turbo świadczą usługi kurierskie, poprzez współpracę z firmą kurierską DPD, co oznacza, że klienci nie tylko z Raczek, ale z całej Polski mogą dokonać regeneracji naprawy turbiny za pomocą kuriera.

Dokładny koszt za regenerację w Raczkach jak łatwo się domyślić uzależniony jest od wielu czynników, między innymi od stopnia uszkodzenia poszczególnych elementów turbosprężarek. Cennik za usługi w Raczkach, czyli za: regeneracje turbo, wymianę zmiennej geometrii, wyważanie turbin, montaż oraz demontaż turbin znajduje się w poniższej tabelce.

Układ doładowania przed wymianą w pracowni w Raczkach

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Raczkach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Raczkach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Raczkami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Raczków 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Raczki 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Raczkach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Raczki)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Raczkach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Raczków do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Raczków turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
16-420 Raczki Plac Kościuszki RCK01N 53.988659/22.781750 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.