Localizations image

Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin - Poznań

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja turbosprężarki - Naprawa turbiny

Poznań – wielkopolskie

 

Gdzie regeneracja turbosprężarek w Poznaniu? Od teraz łatwe szybkie i przyjemne dzięki serwisowi Regeneracja Turbosprężarek! Poznań to położone w centralno-zachodniej Polsce miasto, którego historia na mapach naszego kraju zaczyna się w X wieku, czyli niedługo po uzyskaniu przez Polskę statusu kraju chrześcijańskiego. Prawami miejskimi Poznań pochwalić się może od 23 kwietnia 1253 roku, a obecnie jest piątym co do wielkości miastem w kraju. Toponimia wskazuje, że nazwa miasta pochodzi o imienia Poznan, natomiast miasto założone zostało przez Piastów i stanowiło miasto o znaczeniu militarnym i handlowym. Patronami Poznania są święci Piotr i Paweł, a na terenie miasta znajdziemy jedyną pozostałą z wielu wysp, jakie znaleźć można na Warcie. Poznań, jaki znamy dzisiaj powstał dopiero w 1900 roku po przyłączeniu wschodniej części miasta do terenów Poznania. Poznań znany jest jako największe w kraju centrum wystawiennicze, organizowane są tu Targi o znaczeniu międzynarodowym. Nie sposób byłoby wymienić wszystkie zabytki, jakie znaleźć można w Poznaniu, lecz nie można nie wspomnieć o najciekawszych z nich, a mianowicie: katedra Piotra i Pawła, kościół Jana Jerozolimskiego, kościół świętej Małgorzaty, kościół sukursalny NMP, klasztor elżbietanek, zespół klasztorny bernardynek, zespół klasztorny dominikanek, obecnie salezjanów, mauzoleum Mielochów, cmentarze, ogród botaniczny, ogród zoologiczny, park Wilsona, park Sołacki, tor wyścigów konnych, fortyfikacje Twierdzy Poznań i wiele innych, w tym kamienice, teatry, zamek, ratusz biblioteka czy kamienice.

 

 

Dojazd do Poznania zapewniają drogi krajowe i wojewódzkie krzyżujące się na terenie Poznania, w tym: S11 (Koszalin → Bobolice → Szczecinek → Piła → Chodzież → Budzyń → Poznań → Kórnik → Środa Wielkopolska → Jarocin → Pleszew → Ostrów Wielkopolski → Kępno → Byczyna → Kluczbork → Olesno → Lubliniec → Tarnowskie Góry → Pyrzowice), A2 (Świecko → Słubice → Nowy Tomyśl → Poznań → Września → Słupca → Konin → Koło → Łódź → Łowicz → Skierniewice → Grodzisk Mazowiecki → Pruszków → Warszawa → Mińsk Mazowiecki → Siedlce → Biała Podlaska → Kukuryki), 92 (Rzepin → Świebodzin → Pniewy → Poznań → Września → Słupca → Konin → Koło → Kutno → Łowicz → Sochaczew → Ożarów Mazowiecki → Warszawa → Mińsk Mazowiecki → Kałuszyn), 307 (Poznań → Buk → Opalenica → Bukowiec), 433 (Poznań → Suchy Las), 430 (Poznań → Mosina) oraz 196 (Poznań → Murowana Goślina → Wągrowiec).

Dzięki tak uczęszczanym trasom Poznań często jest wybierany przez firmy i przedsiębiorstwa, wykorzystujące metropolię jako doskonałe miejsce na swoją siedzibę. Ponieważ nie brakuje tu również samochodów użytkowych, firm przewozowych i przedstawicieli handlowych, spodziewać się można na ulicach samochodów z silnikiem diesla. A skoro nie brakuje diesli na terenie miasta, nie brakuje również turbosprężarek do naprawy i regeneracji, a tym z kolei zajmują się obecne na terenie miasta zakłady zajmujące się naprawą i regeneracją turbosprężarek samochodowych. Biorąc pod uwagę ceny nowych turbosprężarek nie dziwi fakt, jak wielkim zainteresowaniem cieszą się zakłady zajmujące się ich regeneracją. Między innymi dlatego też powstał nasz serwis umożliwiający wybór i odnalezienie najlepszego warsztatu zajmującego się regeneracją turbin i naprawą turbosprężarek. Poniżej również zebraliśmy w tabeli najniższe ceny za usługi czyszczenia naprawy i regeneracji układów doładowania silnika w Poznaniu.

 

Regeneracja Turbiny 


Masz pytania ? Zadzwoń, chętnie odpowiemy
Numer kontaktowy do serwisu: 609-707-060

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Chociszewskiego 18
Kod pocztowy: 60-101, Poznań
Współrzędne GPS:
N 52° 23' 31.564'' E 16° 53' 31.842''


lub

Ulica: Piątkowska 123A
Kod pocztowy: 60-101 Poznań

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Poznaniu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Poznaniu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Poznaniem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Poznania 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Poznań 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Poznaniu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Poznań)

Opis

Loader

W tym momencie w wyszukanej przez Ciebie lokalizacji nie ma włączonych żadnych profili mechaników. Aby uzyskać więcej informacji zadzwoń.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.