Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 75-841) Koszalinie

Ponad 3000 turbosprężarek dostępnych od 390zł!
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.61
Slider image

Jak w Koszalinie naprawię turbo?

Turbosprężarki w Koszalinie można wyremontować w jednej z pracowni zarejestrowanej na naszej stronie systemów doładowania lub zadzwonić oraz uzgodnić wysyłkę naszym kurierem.

Jak przebiega remont turbosprężarek w Koszalinie?

 • Nadajemy turbinę naszym kurierem lub przywozimy turbinę do serwisu regeneracji,
 • Układy doładowania są demontowane a następnie kontaktujemy się informując o zakresie uszkodzeń turbosprężarek,
 • Turbosprężarki są poddawane sprawdzeniu na stacjach diagnostycznych,
 • Elementy są czyszczone i regenerowane na wysokiej klasy przyrządach,
 • Po odzyskaniu skuteczności pracy turbosprężarki przekazujemy do zleceniodawcy.

Jaka jest cena naprawy turbiny w Koszalinie?

Opłata za usługę naprawy turbiny związany jest od poziomu uszkodzenia części. Sprawdzenie turbosprężarki jest za darmo.

W jaki sposób doręczyć turbinę do firmy naprawiającej turbosprężarki w Koszalinie?

Najlepiej jest turbinę wysłać do pracowni w Koszalinie za pomocą kuriera jakiego możemy Państwu umówić niemniej jednak rzecz jasna zapraszamy do odwiedzin w pracowni gdzie będzie można zobaczyć jak odbywa się naprawa turbiny.

Które turbo można oddać do naprawy w Koszalinie?

Zasadniczo wszystkie turbosprężarki mogą być poddane czyszczeniu w tym:
 • Turbosprężarki bez VNT,
 • Turbiny o zmiennej geometrii,
 • Doładowania Bi i Twin turbo.

Jakie są sygnały defektu turbo jakie można naprawiać w Koszalinie?

Klasyczne sygnały usterki turbiny to:
 • zmniejszone osiągi,
 • wzrost emisji sadzy,
 • wzrost zużycia paliwa,
 • skoki obrotów silnika,
 • brak możliwości odpalenia auta.

Czemu opłaca się postawić na laboratoria z Koszalina i nasz portal?

Opłaca się wykorzystać nasze usługi ponieważ:
 • Jesteśmy największą i najnowocześniejszą tego typu pracownią w kraju,
 • Posiadamy autoryzację największych producentów części samochodowych,
 • Nasze stoły probiercze i stacje diagnostyczne to sprzęt dedykowany przez producenta, zaś kadra należy do najlepszych w kraju,
 • Wszystkie zregenerowane przez nas elementy są jak nowe, dlatego udzielamy im też gwarancji jak na nowe,
 • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny,
 • Pracujemy jedynie z oryginalnymi częściami zamiennymi.

Regeneracja turbosprężarek samochodowych w Koszalinie w jednym z wielu koszalińskich warsztatów. Dzięki serwisowi Regeneracja Turbosprężarek znajdziesz zajmujący się turbo warsztat w Koszalinie.

W mieście Koszalin nie będziesz już miał problemu ze znalezieniem warsztatu mechanicznego, który ekspresowo i skutecznie naprawi Twoje turbo. A w wyszukaniu adresu mechanika zajmującego się regeneracją turbin pomoże Ci serwis internetowy Regeneracja Turbosprężarek. Koszalin to miasto działające na prawach powiatu, położone w północno-zachodniej części naszego kraju, w województwie zachodniopomorskim. Pod względem wielkości zajmuje drugie miejsce w rejonie Pomorza Zachodniego, a w regionie Środkowopomorskim jest największym miastem, położonym nad rzeką Dzierżęcinką oraz nad jeziorami: Jamno i Lubiatowo Północne. Miasto Koszalin zamieszkiwane jest przez 107 670 ludności oraz powierzchnia, jaką zajmuje terytorium tego miasta, wynosi 98,34 kilometry kwadratowe.

Miasto Koszalin położone jest blisko Morza Bałtyckiego, jego centrum znajduje się około 11 kilometrów od Morza, stąd tak często zaglądają tutaj turyści nie tylko z Polski, ale i z zagranicy. Ponadto w samym Koszalinie znajduje się multum ciekawych zabytków, do najważniejszych i najbardziej znanych należą: Domek Kata z XV wieku, który od 1964 roku stał się siedzibą teatru, kaplica świętej Gertrudy, Pałac Młynarza, kamienica gotycka z XIV wieku, Pałac Ślubów, Park Miejski im. Książąt Pomorskich, neogotycki budynek polikliniki, skansen Kultury Jamneńskiej czy też słynny Gmach Rejencji, wzniesiony jeszcze w 1890 roku, obecnie będący siedzibą Policji. Dużą powierzchnię miasta zajmują tereny zielone, między innymi wspomniany Parki m. Książąt Pomorskich oraz Las komunalny, tak więc Koszalin to doskonałe miejsce dla miłośników przyrody.


Jak dojechać do miasta Koszalin?

Miasto Koszalin stanowi węzeł komunikacji pasażerskiej, znajduje się tu dworzec autobusowy oraz kolejowy. Około 23 kilometrów od miasta znajduje się lądowisko Koszalin-Zegrze Pomorskie. Do Koszalina zaprowadzą nas drogi: droga krajowa 6 (GoleniówPłoty → Koszalin → Lębork Reda → Gdynia), krajowa 11 (Kołobrzeg → Koszalin → BoboliceSzczecinekPiłaChodzieżOborniki → Poznań → KórnikJarocinPleszewOstrów WielkopolskiOstrzeszówKępnoKluczborkLubliniecTarnowskie Góry → Bytom), krajowa 25 (Bobolice → Biały Bór → CzłuchówSępólno KrajeńskieKoronowo → Bydgoszcz → InowrocławStrzelno → Ślesin → KoninKaliszOstrów Wielkopolski → Antonin → Oleśnica), wojewódzka 165 (Mielno → Mścice) oraz wojewódzka 167 (Koszalin → Tychowo → Ogartowo). Jak widać mamy duże możliwości dotarcia do miasta Koszalin, co sprawia, że na wyszczególnionych tarasach każdego dnia ruch w ogóle nie zamiera, najwięcej przejeżdżających owymi drogami samochodów wyposażonych jest w silniki wysokoprężne oraz turbosprężarki.

Turbosprężarka to mechanizm montowany głównie w pojazdach samochodowych zasilanych olejem napędowym w celu podwyższenia osiągów oraz uzyskiwania wyższej mocy auta. Jednak wedle opinii kierowców turbo to dość podatny na uszkodzenia element w naszych samochodach. Najczęściej dotykającymi kierowców usterkami dotyczącymi turbin są: uszkodzony korpus turbosprężarki, pogięte lub urwane łopatki, nadmiar nagromadzonego nagaru na talerzyku, pęknięty wałek lub olej w muszli ssącej. Niestety co najgorsze wymienione problemy mogą z czasem doprowadzić do poważnej awarii silnika, dlatego zaleca się jak najszybsze udanie się do mechanika od turbo w celu zdiagnozowania stanu turbiny oraz dokonanie jej regeneracji, która potrafi w pełni przywrócić fabryczne osiągi naszym turbosprężarkom.


Gdzie zregenerujesz turbo w Koszalinie?

Koszalin to miasto słynące między innymi z obecności znanego wszystkim warsztatu mechanicznego specjalizującego się w remontowaniu oraz naprawie turbin. Do serwisu regenerującego turbiny w Koszalinie można się wybrać osobiście lub załatwić naprawę za pośrednictwem kuriera, gdyż zakład ten współpracuje z firmą kurierską, co pozwala naprawić Waszą turbinę nawet bez wychodzenia z domu. Kurier jednego dnia odbiera od klienta turbo, dostarcza je do mechanika z Koszalina, a następnie w przeciągu maksymalnie dwóch dni naprawioną i działającą jak prosto z fabryki turbosprężarkę odwozi klientowi pod wskazany przez niego adres. Fachowcy od turbosprężarek samochodowych z Koszalina dzięki wyposażeniu ich pracowni w najnowszej generacji maszyny, sprzęty oraz przyrządy do naprawiania turbin świadczą usługi na najwyższym standardzie. Do wymiany poszczególnych elementów w turbosprężarce używają tylko i wyłącznie oryginalnych części, wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Do każdej zregenerowanej turbiny w Koszalinie klienci dostają dwunastomiesięczną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów.

Cennik usług świadczonych przez specjalistów od turbo w Koszalinie to jest: remont turbiny, czyszczenie oraz regeneracja turbosprężarek, wyważanie oraz wymiana elementów turbo, montaż, a także demontaż turbosprężarek samochodowych firm takich jak na przykład Garrett, Holset, Toyota, KKK oraz wiele innych znajduje się w poniższej tabeli.


Regeneracja Turbiny Koszalin


Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Koszalinie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Pocztowa 1
Kod pocztowy: 75-001 Koszalin
Współrzędne GPS:
N 54° 11' 20.359'' E 16° 11' 18.277''

lub

Poczta Polska
Ulica: Kosynierów 49
Kod pocztowy: 75-001 Koszalin

Turbina po czyszczeniu w laboratorium z Koszalina Naprawiona oraz zregenerowana turbosprężarka z Koszalina

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Koszalinie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Koszalinie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Koszalinem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Koszalina 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Koszalin 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Koszalinie 399 do 560 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin (miasto Koszalin)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować
Dostępne w Koszalinie lokalizacje punktów nadania, z których możesz skorzystać, chcąc wysłać turbinę do regeneracji w największym serwisie w Polsce

W Koszalinie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Koszalina do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Koszalina turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
Miasto Powiat Dzielnica/osiedle Numer paczkomatu Współrzędne GPS LINK
75-841 Koszalin
Franciszkańska
koszaliński Kawiłęg KOS04A Pokaż na mapie Wyszukaj
75-841 Koszalin
Francuska
koszaliński Kawiłęg KOS05A Pokaż na mapie Wyszukaj
75-841 Koszalin
Gdańska
koszaliński Osiedle imienia Melchiora Wańkowicza KOS02N Pokaż na mapie Wyszukaj
75-841 Koszalin
Jana Pawła II
koszaliński Osiedle Północ KOS274 Pokaż na mapie Wyszukaj
75-841 Koszalin
Mieczysława Karłowicza
koszaliński Osiedle Traugutta KOS03A Pokaż na mapie Wyszukaj
75-841 Koszalin
Krakusa i Wandy
koszaliński Południe KOS01N Pokaż na mapie Wyszukaj
75-841 Koszalin
Krakusa i Wandy
koszaliński Południe KOS03N Pokaż na mapie Wyszukaj
75-841 Koszalin
Eugeniusza Kwiatkowskiego
koszaliński Osiedle imienia Tadeusza Kotarbińskiego KOS04N Pokaż na mapie Wyszukaj
75-841 Koszalin
Aleja Monte Cassino
koszaliński Osiedle Tysiąclecia KOS01L Pokaż na mapie Wyszukaj
75-841 Koszalin
Leopolda Okulickiego
koszaliński Osiedle Północ KOS02A Pokaż na mapie Wyszukaj
75-841 Koszalin
Oskara Lange
koszaliński Osiedle Bukowo KOS278 Pokaż na mapie Wyszukaj
75-841 Koszalin
Ignacego Jana Paderewskiego
koszaliński Wilkowo KOS01A Pokaż na mapie Wyszukaj
75-841 Koszalin
Poprzeczna
koszaliński Południe V-KSZL1 Pokaż na mapie Wyszukaj
75-841 Koszalin
Bukowa
koszaliński Osiedle imienia Jana i Jędrzeja Śniadeckich KOS03L Pokaż na mapie Wyszukaj
75-841 Koszalin
Rolna
koszaliński Jedliny KOS02L Pokaż na mapie Wyszukaj
75-841 Koszalin
Topolowa
koszaliński Chełmoniewo KOS01E Pokaż na mapie Wyszukaj
75-841 Koszalin
Władysława IV
koszaliński Osiedle Północ POP-KOS9 Pokaż na mapie Wyszukaj
75-841 Koszalin
Zwycięstwa
koszaliński Osiedle Tysiąclecia POP-KOS11 Pokaż na mapie Wyszukaj

Komentarze

Adam 2023-02-13 14:26:22

Regeneracja i naprawa turbosprężarek samochodowych w Koszalinie to usługa, która polega na naprawie lub wymianie uszkodzonych elementów w turbosprężarce, takich jak łopatki, wirniki, uszczelki i inne części. Regeneracja turbosprężarki jest opcją, która może być opłacalna, jeśli uszkodzenie jest niewielkie i można je łatwo naprawić. W przypadku poważniejszych uszkodzeń, wymiana może być konieczna. Aby zapewnić najlepszą jakość usług i skuteczną regenerację lub naprawę turbosprężarki, ważne jest, aby skonsultować się z wykwalifikowanym specjalistą, który posiada odpowiednie doświadczenie i wiedzę. Specjalista dokona odpowiedniej diagnozy i doradzi, czy lepiej jest zregenerować turbosprężarkę, czy też konieczna jest jej wymiana. Podsumowując, regeneracja i naprawa turbosprężarek samochodowych w Koszalinie może pomóc w zachowaniu sprawności silnika i zapewnieniu bezpieczeństwa na drodze. Dlatego ważne jest, aby skonsultować się z wykwalifikowanym specjalistą i zadbać o stan swojej turbosprężarki.

Adrian 2019-11-08 15:04:55

Naprawdę w Koszalinie też można naprawić uszkodzone turbo? Dobra wiadomość, bo mi właśnie coś mechanik mówił, że chyba trzeba będzie turbo robić.

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 707 060
Call icon

Zadzwoń do nas:

+48609707060
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności w celach niezbędnych do przeprowadzenia kontaktu i realizacji wybranej usługi. Wysyłając formularz kontaktowy Klient wyraża wolę kontaktu firmy z jego osobą. Niezbędne do tego dane są wykorzystywane jednorazowo, nie są przechowywane, udostępniane, przetwarzane ani odsprzedawane jakimkolwiek podmiotom. Do momentu kontaktu administratorem danych pozostaje BSDP.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności. RODO