Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 63-000 Środa Wielkopolska

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Czy na terenie tak znanego miasta, jakim jest Środa Wielkopolska mogłoby zabraknąć warsztatu zajmującego się regenerowaniem turbosprężarek samochodowych? Dokładne dane na temat regeneracji turbiny w Środzie Wielkopolskiej znajdziemy dzięki serwisowi Regeneracja Turbosprężarek, to właśnie tu znajduje się lista mechaników od turbo lokalizujących się w całej Polsce. Środa Wielkopolska jest miastem znajdującym się na mapie w obrębie województwa wielkopolskiego, dokładnie w powiecie średzkim. Powierzchnia całkowita miasta Środa Wielkopolska wynosi ponad 17 kilometrów kwadratowych zaś liczba mieszkańców to liczba przekraczająca 22 tysiące. W podziale fizycznogeograficznym Środa Wielkopolska leży w Mezoregionie Równiny Wrzesińskiej.


Usługi regeneracji turbo w Środzie Wielkopolskiej

Do Środy Wielkopolskiej warto przyjechać, by móc zobaczyć multum ciekawych miejsc, takimi są między innymi: rynek miasta, późnogotycka kolegiata farna, neoromański kościół pod wezwaniem Najświętszego Serca Jezusowego, zespół dworski, wodociągowa wieża ciśnień oraz domy i wille. Przez tereny miasta Środa Wielkopolska przebiega jedna droga wojewódzka o numerze 432 (LesznoKrzywińŚrem → Środa Wielkopolska → Września). Ciąg wspomnianej drogi wojewódzkiej każdego dnia jest zakorkowany przez samochody osobowe oraz ciężarowe. W pojazdach osobowych z silnikiem diesla zwykle zamontowane są turbosprężarki, które jak od dawna wiadomo, są bardzo podatne na różnego rodzaju uszkodzenia, chociażby z powodu zaniedbań przez samych kierowców, takich jak używanie niskiej jakości olei oraz zapominanie o regularnej wymianie oleju. W przypadku uszkodzenia turbiny w Środzie Wielkopolskiej mieszkańcy tego miasta mogą liczyć na pomoc warsztatu regenerującego turbiny, tutejsi mechanicy świadczą usługi takie jak: montaż oraz demontaż turbo, regeneracja turbiny, czyszczenie i wyważanie turbosprężarek wszystkich marek samochodów osobowych.

Cennik za usługi, mające na celu przywrócenie turbinom ich fabrycznych osiągów znaleźć możemy w poniżej zamieszczonej tabeli. W celu uzyskania dokładniejszej wiedzy na temat remontu turbiny w Środzie Wielkopolskiej można skorzystać z zamieszczonego w dolnym, lewym rogu strony numery telefonu. Zregeneruj swoją turbinę już dziś i przez długie lata ciesz się komfortową jazdą!

Regeneracja Turbiny Środa Wielkopolska

 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Środzie Wielkopolskiej, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 31
Kod pocztowy: 63-000, Środa Wielkopolska
Współrzędne GPS:
N 52° 13' 38.378'' E 17° 16' 47.948''

Układ doładowania po wyważaniu w warsztacie w Środzie Wielkopolskiej

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Środzie Wielkopolskiej

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Środzie Wielkopolskiej 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Środą Wielkopolską 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Środy Wielkopolskiej 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Środa Wielkopolska 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Środzie Wielkopolskiej 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Środa Wielkopolska)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Środzie Wielkopolskiej nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Środy Wielkopolskiej do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Środy Wielkopolskiej turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
63-000 Środa Wielkopolska Osiedle Armii Krajowej Czerwonego Krzyża SRW01G 52.227261/17.283791 Wyszukaj
63-000 Środa Wielkopolska Kórnicka SRW03A 52.231178/17.252930 Wyszukaj
63-000 Środa Wielkopolska Osiedle Armii Krajowej Księdza Marcelego Weychana SRW02N 52.233952/17.267731 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.