Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 05-074 Halinów

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.63

Szukasz miejsca regeneracji turbosprężarek w mieście Halinów? Skieruj się w Halinowie do nowoczesnego autoryzowanego warsztatu regeneracji turbosprężarek. Każdy świadomy posiadacz auta z dieslem wie, jak ważną częścią w funkcjonowaniu tego typu auta jest turbina, dlatego też warto dbać o takie aspekty jak: regularna wymiana oleju i sprawdzanie jego poziomu, niegaszenie auta zaraz po zatrzymaniu, w celu pozwolenia turbinie spokojnie zakończyć pracę. Ceny regeneracji turbosprężarek są o wiele atrakcyjniejsze niż zakup nowej części, co jest spowodowane wymogiem produkcji turbin z wysokiej jakości drogich materiałów, dlatego też cena jest o wiele wyższa.


Regeneracja turbosprężarek dostępna w warsztacie w Halinowie

Samo miasto Halinów położone jest w granicach województwa mazowieckiego, w powiecie mińskim, nad rzeką Długą i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Halinów. Halinów leży w odległości 25 kilometrów od stolicy Polski. Powierzchnia miasta Halinów to około 2,9 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3700 osób. Halinów powstał mniej więcej w XV wieku, a rozwój miasta przypada na wiek XV i XVI, Halinów w czasie okupacji niemieckiej należało do Generalnego Gubernatorstwa. Do zabytków Halinowa zalicza się: pałacyk w stylu szwajcarskim w otoczeniu pozostałości parku oraz kościół parafialny Najświętszej Maryi panny Matki łaski Bożej.

Jadąc przez Halinów, można skorzystać z dróg takich jak: wojewódzka numer 637 (Warszawa → Stanisławów → Węgrów), wojewódzka numer 721 (NadarzynPiaseczno → Wiązowna → Duchnów → Brzeziny), krajowa numer 2 (Warszawa → Siedlce → Terespol), krajowa numer 17 (Warszawa → ZakrętGarwolinRykiKurówPiaskiKrasnystawZamość Tomaszów Lubelski → Hrebenne).

Jeśli mieszkasz w Halinowie i masz turbinę do regeneracji, to oddaj ją oczywiście do autoryzowanego warsztatu regeneracji turbosprężarek, który oferuje usługi takie jak: diagnostyka, czyszczenie, wyważanie i regeneracja turbin. Cennik dla miasta Halinów z cenami za usługi został zamieszczony w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny HalinówSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Halinowie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Jana Pawła II 30
Kod pocztowy: 05-074, Halinów
Numer telefonu do placówki pocztowej:
22 783 61 00
Współrzędne GPS:
N 52° 13' 32.793'' E 21° 21' 11.836''

Turbina po regeneracji w pracowni w Halinowie Turbosprężarka samochodowa po remoncie i gotowa do wysłania klientowi z Halinowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Halinowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Halinowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Halinowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Halinowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Halinów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Halinowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Halinów)

Opis

Loader

W Halinowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Halinowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Halinowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
05-074 Halinów Zagaje Kolejowa HAL02N 52.223011/21.350260 Wyszukaj
05-074 Halinów Zagaje Marii Konopnickiej HAL111 52.226501/21.360670 Wyszukaj
05-074 Halinów Zagaje Marii Konopnickiej POP-HAL1 52.226318/21.360380 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.