blog

Regeneracja turbin Szczecin

2 października 2018

Mamy dla Ciebie dostępnych ponad 3000 turbosprężarek!
Regeneracja turbosprężarki
od 299 zł netto
Nowa turbosprężarka
od 899 zł netto
Stan
Dostępne
Turbina
od 500 zł
Gwarancja
2 lata, bez limitu km
Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać właściwe części
Udostępnij element
Pracownia regeneracja turbosprężarek

W naszej ofercie znajdziesz turbosprężarki:

  • nowe
  • regenerowane
  • używane z gwarancją

regeneruj
turbosprężarkę

Naprawa turbosprężarek w Szczecinie – ASO Bosch Diesel Service – Melett części

Szczecin (w niemieckim Stettin) to trzecie pod względem powierzchni, wynoszącej 300,55km2, miasto w Polsce. Zamieszkuje tu 407 000 osób, co stanowi siódmy wynik w skali kraju.

Położone nad Odrą oraz jeziorem Dąbie miasto znajduje się tuż przy granicy Polski z Niemcami oraz niedaleko(65km od centrum) morza Bałtyckiego i otoczone jest przez trzy puszcze: Wkrzańską od północy, Bukową od południa oraz Goleniowską od wschodu. Szczecin jest ośrodkiem gospodarczym i turystycznym regionu oraz stolicą województwa zachodniopomorskiego. Znajduje się tu port morski, którego głównym zadaniem jest import rud, olejów, celulozy, granitu oraz eksport węgla, żelaza, zboża. Szczeciński węzeł kolejowy składa się z 6 różnych kierunków linii kolejowych, zbiegają się tu także drogi krajowe nr 6(granica z Niemcami Kołbaskowo-Pruszcz Gdański), 3(Świnoujście-granica z Czechami w Jakuszycach), 10(granica z Niemcami w Lubieszynie-Płońsk), 13(Szczecin-granica Rosówek) oraz 31(relacji Szczecin-Słubice).

Pracownia regeneracji turbiny

Czyszczenie turbin Szczecin

Szczecin jest dużym miastem, w którym bardzo ważną rolę odgrywa transport drogowy. Wiele samochodów przemieszczających się po tym mieście wyposażonych jest w układy turbodoładowania. Turbosprężarki są urządzeniami wytrzymałymi i rzadko ulegającymi awariom z powodu wyeksploatowania, jednak są wrażliwe na zanieczyszczenia i niedokładne smarowanie. Dlatego aby uniknąć kosztów związanych z ich naprawą warto często wymieniać olej silnikowy, filtr oleju i filtr powietrza, a także regularnie sprawdzać sprawność układu smarowania i stosować się do podstawowych zasad dotyczących eksploatacji samochodu turbodoładowanego.

Regeneracja turbo ze Szczecina

Czasem jednak dochodzi do uszkodzenia turbosprężarki, często spowodowanego usterką innych podzespołów pojazdu. Najlepszym ekonomicznie rozwiązaniem jest regeneracja turbo, tańsza od zakupu nowego egzemplarza i bezpieczniejsza od zakupu używanego. Regeneracja turbosprężarki to mówiąc prościej jej naprawa, polegająca na rozłożeniu i wyczyszczeniu urządzenia oraz wymianie uszkodzonych komponentów na oryginalne Meletta razem z eksploatacyjnymi, takimi jak łożyska, czy pierścienie uszczelniające. Turbosprężarka oddana do wyspecjalizowanego serwisu, posiadającego odpowiednie narzędzia i maszyny, może być także ponownie wyważona, co jest niezwykle ważne przy tak dokładnym urządzeniu.

Regeneracja turbosprężarek Szczecin
Oceń wpis Aktualna ocena:  4.50

Dodaj komentarz

Oceń wpis Aktualna ocena: 4.50
Wpisz nazwę użytkownika
Wpisz treść wiadomości

Komentarze

Sebastian
2023-01-25 10:29:58
Regeneracja turbosprężarek to proces naprawy i odnowy turbosprężarki, który może być wykonywany przez specjalistyczne zakłady naprawcze, takie jak te znajdujące się w Szczecinie. Proces regeneracji polega na naprawie lub odnowieniu turbosprężarki, która zawiera kilka etapów, takich jak: diagnostyka, demontaż, czyszczenie, naprawa lub wymiana elementów, montaż, regulacja i próba. Jeśli szukasz polecenia, warto poszukać opinii o zakładach naprawczych w internecie lub skontaktować się z innymi właścicielami pojazdów, którzy już korzystali z usług danego zakładu. Warto też sprawdzić czy serwis posiada odpowiednie certyfikaty i czy pracują tam specjaliści z odpowiednim doświadczeniem.
Kamil
2020-03-05 11:11:04
Cieszę się, że działacie wysyłkowo. Cena regeneracji turbiny u was jest konkurencyjna.
REGENERATOR
2019-08-28 08:58:44
Dieselek, jak tam regenerowałem, to cały tydzień byli dostępni i moją turbosprężarkę przyjęli natychmiast ;)
dieselek5693
2019-08-23 13:30:07
W jakich dniach mogę podjechać do Waszego serwisu?

Dowiedz się więcej

O turbosprężarkach i ich naprawie

Bosch Diesel
Service Pawlik

Autoryzowana, specjalistyczna pracownia regeneracji i naprawy turbosprężarek. Regenerujemy turbosprężarki na terenie całego kraju

Autoryzowany warsztat Melett

Turbosprężarki Garrett, Melett, BorgWarner, IHI, Honeywell, Hitachi, Toyota, Holset, Mitsubishi