Localizations image
Strona główna / Aktualności / Regeneracja turbin Szczecin

Regeneracja turbin Szczecin

Naprawa turbosprężarek w Szczecinie – ASO Bosch Diesel Service – Melett części

Szczecin (w niemieckim Stettin) to trzecie pod względem powierzchni, wynoszącej 300,55km2, miasto w Polsce. Zamieszkuje tu 407 000 osób, co stanowi siódmy wynik w skali kraju.

Położone nad Odrą oraz jeziorem Dąbie miasto znajduje się tuż przy granicy Polski z Niemcami oraz niedaleko(65km od centrum) morza Bałtyckiego i otoczone jest przez trzy puszcze: Wkrzańską od północy, Bukową od południa oraz Goleniowską od wschodu. Szczecin jest ośrodkiem gospodarczym i turystycznym regionu oraz stolicą województwa zachodniopomorskiego. Znajduje się tu port morski, którego głównym zadaniem jest import rud, olejów, celulozy, granitu oraz eksport węgla, żelaza, zboża. Szczeciński węzeł kolejowy składa się z 6 różnych kierunków linii kolejowych, zbiegają się tu także drogi krajowe nr 6(granica z Niemcami Kołbaskowo-Pruszcz Gdański), 3(Świnoujście-granica z Czechami w Jakuszycach), 10(granica z Niemcami w Lubieszynie-Płońsk), 13(Szczecin-granica Rosówek) oraz 31(relacji Szczecin-Słubice).

Turbosprężarka naprawiona w Szczecinie na stole pracowniczym
Naprawa turbosprężarek w Szczecinie


Czyszczenie turbin Szczecin

Szczecin jest dużym miastem, w którym bardzo ważną rolę odgrywa transport drogowy. Wiele samochodów przemieszczających się po tym mieście wyposażonych jest w układy turbodoładowania. Turbosprężarki są urządzeniami wytrzymałymi i rzadko ulegającymi awariom z powodu wyeksploatowania, jednak są wrażliwe na zanieczyszczenia i niedokładne smarowanie. Dlatego aby uniknąć kosztów związanych z ich naprawą warto często wymieniać olej silnikowy, filtr oleju i filtr powietrza, a także regularnie sprawdzać sprawność układu smarowania i stosować się do podstawowych zasad dotyczących eksploatacji samochodu turbodoładowanego.

Turbina ze Szczecina, wyczyszczona i naprawiona
Czyszczenie turbin Szczecin


Regeneracja turbo ze Szczecina

Czasem jednak dochodzi do uszkodzenia turbosprężarki, często spowodowanego usterką innych podzespołów pojazdu. Najlepszym ekonomicznie rozwiązaniem jest regeneracja turbo, tańsza od zakupu nowego egzemplarza i bezpieczniejsza od zakupu używanego. Regeneracja turbosprężarki to mówiąc prościej jej naprawa, polegająca na rozłożeniu i wyczyszczeniu urządzenia oraz wymianie uszkodzonych komponentów na oryginalne Meletta razem z eksploatacyjnymi, takimi jak łożyska, czy pierścienie uszczelniające. Turbosprężarka oddana do wyspecjalizowanego serwisu, posiadającego odpowiednie narzędzia i maszyny, może być także ponownie wyważona, co jest niezwykle ważne przy tak dokładnym urządzeniu.

Zregenerowane turbo ze Szczecina na stole w pracowni regeneracji
Regeneracja turbo ze Szczecina

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Komentarze

dieselek5693 2019-08-23 13:30:07

W jakich dniach mogę podjechać do Waszego serwisu?

Dodaj komentarz

Loader
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Wystąpił błąd.
Regeneracja turbin Kraków 02 października 2018

Regeneracja turbin Kraków

Naprawa turbosprężarek w Krakowie – Turbo Serwis Melett Kraków, liczący...

Nowy typ turbo łopatka turbiny – nowa turbosprężarka 02 października 2018

Nowy typ turbo łopatka turbiny – nowa turbosprężarka

NOWY TYP TURBOSPRĘŻARKI ŁOPATKA TURBINY – NA CZYM POLEGA REGENERACJA TURBINY...

Islandia (IS) – Regeneracja turbosprężarek i naprawa turbin w Islandii (Ísland) – cała Europa 16 kwietnia 2019

Islandia (IS) – Regeneracja turbosprężarek i naprawa turbin w Islandii (Ísland) – cała Europa

Najnowocześniejsza i największa w Polsce specjalistyczna pracownia regeneracji...

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.