Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Bystrzycą Kłodzką (kod pocztowy 57-500) i w Bystrzycy Kłodzkiej

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Jadąc przez Bystrzycę Kłodzką potrzebujesz zregenerować turbosprężarkę? Serwis Regeneracja Turbosprężarek pomoże ci wszystko załatwić! Oferta warsztatu w Bystrzycy Kłodzkiej opiera się na pracy na nowych orygilanych częściach prosto od producenta, co zapewnia najwyższą jakość usługi regeneracji. Miasto na mapie znaleźć można w granicach województwa dolnośląskiego, w powiecie kłodzkim. Powierzchnia Bystrzycy Kłodzkiej to około 10,8 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców to około 10300 osób.


W Bystrzycy Kłodzkiej można zregenerować uszkodzoną turbinę

Przez miasto Bystrzyca Kłodzka przebiegają drogi wojewódzkie oraz krajowe takie jak: wojewódzka 388 (Bystrzyca Kłodzka → Polanica-Zdrój → Ratno Dolne), krajowa 33 (Kłodzko → Międzylesie).

W mieście znajduje się wiele wspaniałych zabytków takich jak: gotycki kościół pod wezwaniem Michała Archanioła, pozostałości po wieży warownej, ratusz z wieku XIX, kościół pod wezwaniem świętego Jana Nepomucena, posąg świętego Jana Nepomucena, kościół świętego Floriana z wieku XVIII. W mieście Bystrzycka Kłodzka słynie z przemysłu drzewnego, papierniczego i spożywczego, na terenie miasta znajduje się również podstrefa Wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej „Invest-Park”. W tym niewielkim mieście wybudowanych zostało aż 6 szkół. Wszystko to sprowadza się do tego, że w mieście nie brakuje na drogach aut mieszkańców, jak i inwestorów, a wśród nich aut z silnikiem diesla. Auta te w razie awarii turbo wymagają specjalistycznej naprawy, którą są w stanie zapewnić jedynie wyspecjalizowane warsztaty. W mieście Bystrzyca Kłodzka znajduje się jeden z warsztatów zajmujących się regeneracją turbosprężarek na najwyższym poziomie, ale w niskiej cenie. W poniższej tabeli dla rozeznania znajduje się cennik z cenami za regenerację dla miasta Bystrzyca Kłodzka.

Turbina przed wymianą w profesjonalnym serwisie w Bystrzycy Kłodzkiej Naprawiony mechanizm turbo z Bystrzycy Kłodzkiej

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Bystrzycy Kłodzkiej

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Bystrzycy Kłodzkiej 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Bystrzycą Kłodzką 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Bystrzycy Kłodzkiej 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Bystrzyca Kłodzka 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Bystrzycy Kłodzkiej 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Bystrzyca Kłodzka)

Opis

Loader

W Bystrzycy Kłodzkiej nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Bystrzycy Kłodzkiej do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Bystrzycy Kłodzkiej turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
57-500 Bystrzyca Kłodzka Osiedle Szkolne Tysiąclecia Państwa Polskiego POP-BYK3 50.961681/17.392401 Wyszukaj
57-500 Bystrzyca Kłodzka Osiedle Szkolne Tysiąclecia Państwa Polskiego BYK01A 50.302990/16.651051 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.